Only Sustanon

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Only Sustanon

Mesajgönderen karakral33 » Pzt Eyl 19, 2016 12:14 am

Öncelikle merhabalar arkadaşlar , forumu uzun süredir takip ediyordum ancak yeni kayıt oldum.
Only sustanon düşünüyorum 8 hafta 500 mg pazartesi ve perşembe günleri 250 mg vurulmak üzere , ilk kürüm olucak.

20 yaşında 190 boyunda 85 kg mım şuan , %15 civarında yağ oranım var.Model olma düşüncem var bu yüzden büyümek değilde fit sıkı bir görünüme sahip olmak istiyorum.Yağ oranım belki 15 civarında bile değildir fakat derim aşırı cıvık ve kalın.Hiçbir şekilde fazlalık görüntüsü yok ancak derim kalın ve yumuşak , bu konuda

Size sorularım , bu kür için pregnyl gerekli midir ? , only sustanon yeterli katkıyı bana sağlar mı daha farklı kür önerir misiniz ?

Şimdiden çok teşekkürler.
karakral33
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Only Sustanon

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Eyl 19, 2016 6:47 am

Şahsen 22-23 yaşından önce steroid kullanımına kesinlikle karşıyım önce onu belirteyim. Sebebi ise gelişim çağının tam anlamı ile tamamlanmamış olması. Only sustanondan etki alırsın tabi ama yeterli katkıdan kastın nedir? Kürden ne bekliyorsun ? Seni tatmin edermi orasını ancak sen bilirsin. Sustanonu ben ilk kür için tavsiye etmiyorum ancak illa sustanon kullanacaksan yanına 200 mg primobolan eklersen daha fazla verim alırsın. Benim nacizane önerim ilk kürde mix testosteron yerine (yani sustanon) testosteron enantat ve boldenon kullanman olucaktır. tek esterli olan testosteron enantat sustanon kadar doğal üretimi baskılamaz seni fazla zorlamaz. ben iki yada üç sene daha beklemeni küre girmeden önce alt yapı oluşturmanı tavsiye ederim ama illede kafaya koyduysan 500 mg testosteron enantat 400 mg boldeon ilk kür için işini fazlasıyla görecektir. Saygılar.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen karakral33 » Sal Eyl 27, 2016 7:40 am

Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler , testo enant ve dianabol düşünmüştüm ancak güvenilir satıcı bulmak zor , bu sebeple sustanona yöneldim eczane ürünü sonuçta ne vuruldugunu biliyorsun diye düşünüyorum ? beklentim ne diye soracak olursan sıkılaşıp adeleli yapıya sahip olmak istiyorum , boyum ve yüzüm uygun hedefim model olmak
karakral33
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Sal Eyl 27, 2016 10:52 am

Forumda onaylı satıcılarla iletişime geçebilirsin orjinal ürün için ancak genede ben eczane ürünü kullanıcam kafam rahat olsun diyorsanda normaldir genelde ilk kür yapan arkadaşlar susta+primo yapıyorlar ancak alacağın verimde eczane ürünüyle sınırlı olur. Sustanon küründen verim alamazsın demek olmaz ancak örnek veriyorum 8 haftada yağ oranım %15 den %5 lere düşsün üstünede kütle koyayım gibi beklentin varsa hayal kırıklığı olur senin için. Ancak sıkı disiplinli bir diyetle güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum. Pct için preglyn gerek yok 8 hafta kısa zaten nolvadex+klomen yaparsın.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen karakral33 » Çrş Eyl 28, 2016 8:44 am

Rooturk yazdı:Forumda onaylı satıcılarla iletişime geçebilirsin orjinal ürün için ancak genede ben eczane ürünü kullanıcam kafam rahat olsun diyorsanda normaldir genelde ilk kür yapan arkadaşlar susta+primo yapıyorlar ancak alacağın verimde eczane ürünüyle sınırlı olur. Sustanon küründen verim alamazsın demek olmaz ancak örnek veriyorum 8 haftada yağ oranım %15 den %5 lere düşsün üstünede kütle koyayım gibi beklentin varsa hayal kırıklığı olur senin için. Ancak sıkı disiplinli bir diyetle güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum. Pct için preglyn gerek yok 8 hafta kısa zaten nolvadex+klomen yaparsın.

Yardımların ve ilgin için çok çok teşekkür ederim ne desem az , forumdaki onaylı satıcılara nasıl ulaşabilirim ? Ha birde testo enant + dianabol küründen alacağın verim ile only sustanon küründen alacağın verim arasında pek bir fark yok diyorsan hiç uğraşmadan eczaneye gideyim hocam ?
karakral33
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Eyl 28, 2016 9:39 am

Testo enantat tek başına söylemedim yanına boldenon demiştim bunun yanına tablet danabolda ekleyebilirsin. Danabol kick start için. 500 mg sustanon ile 500 mg testo enantatın tek farkı ester farkıdır enantat tek uzun esterlidir sustanon 4 ester olup kısa ve uzun esterleri bünyesinde barındırır. Sustanon + primobolan ile testo enantat + boldenon kürleri arasında aman aman bi fark olacağını düşünmüyorum. Vucuduna ilaç sokucaksan sustanon yanına muhakkak primobolan eklemeni tavsiye ederim tablet olarak danabolda kullanabilirsin kick start için sana kalmış. Anlayacağın sustanonu tek kullanma yanına anabolizan ekle kür yaptığına deysin.

Onaylı satıcılar bellidir zaten konulara bak altlarında email falan yazıyor anlarsın
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen karakral33 » Prş Eyl 29, 2016 4:52 am

primobolan depot ilaç olduğu için benim 8 hafta işide yalan oluyor o halde , kürü kaç hafta çıkarmalıyım ?
karakral33
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Prş Eyl 29, 2016 10:57 am

10-12 hafta yapabilirsin
Rooturk
Yeni Üye