Kür temini

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kür temini

Mesajgönderen 4muddy » Pzt Eyl 26, 2016 8:24 am

Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim konuyu yanlış yere yazdıysam affola. Arkadaşlar kürdeyim ve artık bıktım sahte ilaçlardan. Kürlerimde illaki aldığım ilaçların birkaçını sahte yolluyor. Örnek veriyim ilk kürüm testo e boldenon danabol deca idi. Testolardan 2 sini sahte boldenonunda tekini sahte yolladı. Şimdide tren küründeyim boldenonların hepsini sahte yolladı yazdığım mesajlara cevap dahi vermiyor. Yani zaten kullanılan ilaçların belli bir yan etkisi var sen üç kuruş kazanıcam diye neden milletin sağlığıyla oynuyorsun ki? Diyceğim şu arkadaşlar bilmiyorum forumda yasak mı böyle bir konu ama güvenilir bir var mı tedarik edebileceğim, bir sıkıntı olursa konuşabileceğim? Eğer varsa efedlek92@gmail.com mail atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
4muddy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür temini

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Eyl 26, 2016 9:47 am

Geçmiş olsun öncelikle malesef bende ilk kürlerimde sahte testonun azizliğine uğramıştım deca mahvetmişti ancak bu forumdaki onaylı satıcılardan ürün alabilirsin sıkıntı yaşamazsın ben burdaki onaylı satıcılardan çok ürün aldım kullandım gayet iyi verim aldım arkadaşlarada aldık burdan onlardan da şikayet yok gayet memnunlar. Taraflı olmamak adına isim/rumuz veremiyorum biraz konulara göz at onaylı satıcıları fark edersin yada sana dönüş yaparlar.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen 4muddy » Pzt Eyl 26, 2016 9:52 am

Cevabın için çok çok teşekkür ediyorum. Yani 1-2 saattir aradım bulamadım galiba sorun bende. Rica etsem özelden aldığın kişiyi yazabilirmisin bana. Hatta eğer problem olmiycaksa seninlede konuşmak isterim kafama takılan birkaç problem hakkında.. Ayrıca özel mesaj atmak istiyorum ama atamıyorum nedeni nedir?
4muddy
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Sal Eyl 27, 2016 10:59 am

Özel mesaj neden atılmıyor bende bilemiyorum. Birşeyler sormak için email veriyim bende sizler gibi kullanıcıyım araştırmalarım ve kendi edindiğim tecrubelerden bişeyler öğrendim ancak hoca değilim söylediklerim %100 doğrudur gibi bir iddiam yok ve satıcı değilim onu belirteyim. Rooturk@hotmail.com
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Eyl 28, 2016 1:20 pm

Sitede yapılan art niyetli ve takibi yapılamayacak olan satışlardan dolayı yönetim özel mesajı ve forumda ticareti yasaklamıştır. Yeni bir uygulama değil 2-3 yıldır böyle forum.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen 4muddy » Prş Eyl 29, 2016 11:00 am

Peki artık burada kimseden temin edemiyecek miyiz?
4muddy
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Pzr Eki 02, 2016 7:42 pm

lennox arkadaşa ulaş sağlamdır
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Dön Genel Paylaşım Bölümü