Deca&Trenbolone&Jinekomasti PCT Destek Tedavi.

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Deca&Trenbolone&Jinekomasti PCT Destek Tedavi.

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Eki 16, 2016 4:27 am

Arkadaşlar bir süredir bu bitkiyi deniyorum kendimde denemeden paylaşmak istemedim 2 dir iş görüyor bende. Benim ilk kürümde sahte testosteron kullanmamdan ve acemiliğimden ötürü olusan jineko malesef yer edindi her kürümde ortaya cıkıyor ancak tabiki artık daha deneyimli oldugum için üstesinden geliyorum. Pct yaparken geçmeyen yada geç geçen inatçı jinekomasti sıkıntı yaşayanların işine kesinlikle yarayacaktır bu tarif.

Testere Dişli Aslan Pençesi : Arkadaşlar özellikle deca ve tren kürüne girenler; bu bitki hormonal bir mucize sayılır gerek ibrahim saraçoğlunun makalelerinden ve programlarından gerekse yabancı ve türk forumlarından ve makalelerinden edindiğim bilgilere ve kendi kullanmım sonucu edindiğim deneyimlere dayanarak sunu rahatlıkla söyleyebilirim bitki işini yapıyor.

Ne işe yaradığına gelirsek erkekler için konuşuyorum fazla ostrojeni azaltıyor ve az olan testosteronu yükseltiyor hormonel dengeyi sağlıyor ayrıca gerek kadında gerek erkeklerde prolaktin hormonunu hatrı sayılır şekilde düşürüyor ki düşük prolaktin zaten yüksek testosteron demek.

Kür içinde kullanımını önermiyorum ne olur ne olmaz kürü baltalamayalım ancak pct de takviye olarak kullanımı işinize yarayabilir özellikle deca ve trenbolone kürleri sonrasında prolaktinde dalgalanmalar olabiliyor bu hormonları sabit tutmanızda büyük yardımcı.

Aktarlarda satılıyor pahalı değil kullanımı ise 1 su bardağı kaynayan suya 1 tatlı kaşığı atıyorsunuz kısık ateşte 8-10 dk demliyorsunuz süzüp ılıyınca içiyorsunuz günde 2 kere yapıyorsunuz. yemeklerden 2 saat sonra alınması tavsiye ediliyor bende o şekilde kullandım.

NOT : Deneyimli olmayan arkadaşlar için söylüyorum sadece bununla pct yapmaya kalkmayın pct yaparken yada pct bitince takviye olarak kullanabilirsiniz.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir