STEROİD - PEPTİD HAKKINDA

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

STEROİD - PEPTİD HAKKINDA

Mesajgönderen ChillOut » Pzt Eki 24, 2016 1:55 pm

Arkadaşlar Steroid ve Pepdit almak istiyorum. Ama alışveriş yapıcak bir kanal bulamıyorum.
Pepdit Türkiye . com dan veya başka herhangi bir siteden veya satıcıdan ürün alıp referans olcak olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
Şimdiden teşşekkür ederim.
ChillOut
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: STEROİD - PEPTİD HAKKINDA

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Eki 24, 2016 3:07 pm

Steroid buradaki onaylı satıcılardan alabilirsin ben Lennox77 den alıyorum bildiğim kadarı ile Iron_man de onaylı satıcı güvenilir. Peptide gelince burdaki onaylı satıcı arkadaşlar peptit satmıyor o yüzden bilgi verebilirim sanırım ben peptit türkiyeden alışveriş yaptım ürünler biraz pahalı geldi bana 2 Mg Hgh fragmente adam 250 TL istiyor ben 5 Mg 70 (210-220 tl arası) dolardan alıyorum ürünlerin markası BluSky Peptides direk usa dan geliyor. Aslında bu ürün yurt dışında 41 dolar ancak benim aldığım rakam bu diğer ürünlerdede 10 ile 30 dolar arası üstüne koyuyor satıcı ancak ürünler orjinal ve iş yapıyor. Bununla ilgili bana email atarsan seni yönlendirebilirim kar amacım yok zaten satıcı değilim ben vaktimde yok. Daha uygun biryerlerden bulabilirsen ordan temin etmeye calıs Saygılar... Rooturk@hotmail.com
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir