ilk defa küre giricem yardımlarınızı bekliyorum

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ilk defa küre giricem yardımlarınızı bekliyorum

Mesajgönderen nergalorinn » Pzr Eki 30, 2016 4:39 pm

Merhaba abilerim dostlarım ilk defa küre giricem size bi özgeçmişimden bahsetmek istiyorum ben 2.06 m boyunda 76 kilo ağırlıgında bi ektomorfum önceden 1 yıl kadar sporla uğraştım sonra cesıtlı sebeplerden oturu bırakmak zorunda kalıyorum eskiden vücüdum cidden güzeldi en azından beni tatmin ediyordu mutluydum bıraktığım zaman çok daha vasat bir duruma geldim biliyorsunuz uzun boyda kas geliştirmek çok daha uzun sürüyor ve benim boyum oldukça uzun aynı zamanda ektomorfum şimdi ben steroid kürüne girmek istiyorum şimdi diceksiniz erken çalış çabala haklısınz ama ben kafaya koydum ne olursa olsun küre giricem şimdi hangi küre girmeliyim kaç hafta girmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar
nergalorinn
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: ilk defa küre giricem yardımlarınızı bekliyorum

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Eki 30, 2016 6:34 pm

21 yaşın altında ve en azından yani en azından 2 sene aralıksız spor yapmamış birine ben steroid kürü kesinlikle tavsiye etmem. Ancak ne olursa olsun küre giricem dediğin için öneride bulunuyorum. Deca-testo-danabol kürünü öneririm klasiktir ama zayıf ve yağsızsan sana en çok yarayan kür bu olur bence. Daha önce spora gitmişliğin (tabi body sporuysa kast ettiğin) varsa en azından 3 ay kesintisiz git öyle başla bi toparlansın vucut.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen nergalorinn » Pzr Eki 30, 2016 8:55 pm

peki kaç haftalık bir küre girmemi tavsiye edersiniz ve bana maaliyeti ortalama ne kadar olur
nergalorinn
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Eki 30, 2016 9:19 pm

10 Yada 12 Haftalık bir kür olabilir.
1-6 Hafta 40/50Mg/Gün Danabol
1-8 Hafta 400 Mg/Hafta Deca Durabolin
1-10 Yada 12 Hafta 500 Mg/Hafta Testosteron Enantat

Maliyet olarak net rakam veremem çünkü bir çok marka var aşağı yukarı 550 TL ile 700 TL arasında olabilir. Tabi bu sadece steroidlerin fiyatı bununla iş bitmiyor kürde iken ekstra besleniceksin , kür içi tedavisi , kür sonu tedavisi , Supplementler , Vitaminler , Minareller vs. vs. ıvır zıvırı bunların hepsi para bunları karşılayacak gücün yoksa boş yere küre girme.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal Kas 01, 2016 2:44 am

Rooturk hocamız hem kendi form durumuyla hem de kür bilgisiyle forumdaki genç arkadaşların kesinlikle dinlemesi gereken bir sporcudur
teşekkürler foruma katkıları için
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Rooturk » Sal Kas 01, 2016 5:28 am

Teşekkür ederim hocam sizin tecrübelerinizden faydalanıyorum.
Rooturk
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir