Only Testo kürü?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Only Testo kürü?

Mesajgönderen nergalorinn » Çrş Kas 02, 2016 2:29 pm

merhaba abilerim dostlarım size birşey danışmak istiyorum 10 yada 12 haftlık bir only testo kürü sizce nasıl bir verim verir pct si nasıl olmalıdır özellikle verim konusunu çok merak ediyorum yorumlarınızı benden esirgemeyin şimdiden çok teşekkür ederim
nergalorinn
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Only Testo kürü?

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Kas 02, 2016 3:08 pm

Ne kadar verim alacağın senin genetiğine ve aldığın testosteron miktarına göre değişir. Bilimsel bir araştırmada erkek deneklere haftada 600 mg sadece testosteron verilmiş 10 hafta boyunca deney sonuçları şöyle.

Steroid kullanıp antrenman yapmayanlar 10 hafta sonunda 3 Kg kuru kas inşa etmiş.
Naturel çalışıp antrenman yapanlar 10 hafta sonunda 2 kg kuru kas inşa etmiş
Steroid kullanıp antrenman yapanlar 6 kg kas inşa etmiş.

Bu rakamlar ortalama gerisi senin beslenmene , dinlenmene , aldığın testosteron miktarına ve en önemlisi genetiğine kalmış.

Benim sana tavsiyem ilk küre gireceğin için 250 mg testosteron kullanman ne kadar verim alıcaksın bi bak vucut ne reaksiyon göstericek. Testosteron olarakta sustanon yenine testosteron enantat yada cypionat kullan sustanonda 4 farklı ester var kısa ve uzun olmak üzere dalgalanma olmasın.

Pct gelince ilk defa küre girdiğin için 250 only testo oldugu için nolvadex ve klomen yeterli bence. Klomene gerek bile kalmayabilir durumuna göre kendin karar verebilirsin.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen nergalorinn » Çrş Kas 02, 2016 4:21 pm

hocam geçen yine bir konu açmıştım bunla ilgili 2 .06 m boy 76 kilo civarında bi ektomorfum bana en uygun kür bu olur heralde ilk küre göre zaten bu yıl best modellige katılıcam o ayarda bir vücudum olsun yeter sadece onu istiyorum
nergalorinn
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Kas 02, 2016 4:49 pm

Geçen açtığın konuda deca demiştim sana ancak deca dememin sebebi kür geçmişini söylememiştin ve 1 sene falan spor geçmişim var demiştin o yüzden deca demiştim daha önce kür yaptığını sandım. Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse 2.06 lık ektomorfum diyorsun 250 mg testodan şahsi düşüncem bi verim alamazsın yani model yapmaz seni 250 testo :) ama vucut nasıl tepki veriyor bi bak ona göre karar verirsin.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen nergalorinn » Çrş Kas 02, 2016 4:51 pm

hocam benim zamanım kısıtlı denemeye bile vaktim yok diyebilirim best modelliğe az bir zaman kaldı yani siz diyorsunuz ki en verimlisi testo+deca+danabol üçlüsü peki o beni best modellik vücuduna ulaştırabilir mi tabikide doğru beslenme ve antreman düzeniyle
nergalorinn
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Kas 02, 2016 5:41 pm

Kardeşim dedim ya yukarıdada genetiğine kalmış olay bazı insan olur kuru fasulye pilavla büyür bazı insan olur ağzına kadar ilaç doldur büyüyeceği oran bellidir bu sorunun cevabını kimse veremez. Tabiki steroidler bu konuda mucize yaratıyor orası bi gerçek ancak en başa dönücem genetiğinin izin verdiği kadar gelişirsin. Sen acele karar verme bence. İlk kürün olmasaydı ve 2 sene spor geçmişin olsaydı steroid ve peptit önerebilirdim. Ancak sende kür geçmişi yok spor geçmişide yok denecek kadar az malesef şunu yap bunu yap diyemem. Steroidlerin kullanım amacı zaten belli bir seviyeye gelmiş ve gelişimi durma noktasına gelmiş sporcular içindir. Malesef tavsiyede bulunamam bu forumdaki tecrübeli aklı selim insanlarda sana tavsiyede bulunmazlar çünkü bizim için önce kişinin sağlığı gelir. İyi şanslar dilerim.
Rooturk
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir