Efedrina çayı etkili mi

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Efedrina çayı etkili mi

Mesajgönderen asker » Pzr Oca 22, 2017 2:55 pm

Şimdi arkadaşlar bildiğiniz üzere artık efedrin bulmak zorlaştı. Yabancı sitelerde var. Ordan getirmek de riskli. Efedrina bitkisinin anavatani cin. Ve cin den efedrina çayı getirsek alibabadan etkisi ne olur. Tabi hap gibi ampul gibi etki edeceğini sanmıyorum ama kullanan var mı. Aldığımıza deger mi acaba.
asker
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Efedrina çayı etkili mi

Mesajgönderen ati88 » Pzr Oca 22, 2017 3:30 pm

Efedrina çayını bilmiyorum, fakat bununla ilgili başka bir fikrim var.
Eğer Çin'den bitkisel çay getime imkanınız varsa, steroid, peptid ve ilaç satan toptancılardan dikkat çekmeyecek "stealth" ambalaj içinde ephedrine de satın alabilirsiniz. Sonuçta bariz ampul veya hap gibi olmadığı için riski düşük. Dezavantajı ise dozlamayı ayarlamak size kalıyor.
Ben daha önce Oxandrolone, DNP, Yohimbine HCl, Exemestane getirdim sorun olmadı.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Re: Efedrina çayı etkili mi

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Şub 05, 2017 5:21 pm

Efedrin'in riski çok yüksek arkadaşlar kişisel kullanım yaparken dikkat edin lütfen, ticari boyutunu saymıyorum bile
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir