iron pharma

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

iron pharma

Mesajgönderen profdrugy » Pzt Oca 30, 2017 1:02 am

Merhaba saygıdeğer forum üyeleri idman yaptığım salonda ironpharma ( http://www.ironpharma.com ) ürünlerini aldım hocam ürünlerin yurtdışından geldiğini ve güvenilir olduğunu söyledi fakat enjeksiyonlarımın 3. haftasında aynı optimum pharmada olduğu gibi enfeksiyon sorunu yaşadım ve etki olarak ta koca bir 0 istediğim etkiyi alamadım sonra diğer arkadaşlarında paylaştığı üzere öğrendimki optimum pharmayı yapan kişiler bu markayı üretiyormuş bu konu hakkında bilgisi olan varmı sitenin WHO.is firması bilgilerinde de optimum pharmayı üreten kişilerin bilgileri yer almakta bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba ?

ironpharma.jpg
Kullanıcı avatarı
profdrugy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 4

Re: iron pharma

Mesajgönderen Rodi » Cmt Mar 25, 2017 2:03 pm

Arkadaşlar kesinlikle bu ironphama denen çöpten uzak durun piyasada bilinen ve oldukça yüklü miktarlarda satış yapan bir kişiden aldım kendisi baya övdü şöyle böyle vs sonuç 6. haftada koca bir 0 ve uzun esterli deca enanthate ını kullanmama rağmen enfeksiyon oluştu birde üstüne üstlük antibiyotik kullanmak zorunda kaldım kendisine şikayetimi dile getirdiğinde ise klasik yalanlarla beni başından savdı belki ürünleri sağlamdır ama 3 şişeden 1 tanesi oda şansınıza denk gelirse kürüm piç oldu ben hakkımı helal etmiyorum
Rodi
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: iron pharma

Mesajgönderen kerem2018 » Pzr Mar 26, 2017 7:00 am

Tabletler blister formda değilse, enjektable ürünler tek şişede ise sahte olma ihtimali çok yüksek zaten. beşeri ilaçlara yönelmek gerek. piyasada bir ton çakma pharma dolu
kerem2018
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir