ilk kür yardım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ilk kür yardım

Mesajgönderen Zeurest » Prş Şub 02, 2017 7:14 pm

Selamün aleyküm ben 20 yaşındayım ve 4 yıldır da fitness yapiyorum az çok kas kütlem var boyum 1.67 kilom 72 kür yapmaya karar verdim ancak hangi kuru yapacağıma tam karar veremedim bu ilk kürüm evet ama bundan sonrada bir daha kür yapmayi düşünmüyorum o yüzden önereceğiniz kürü ona göre düşünün aklımda şunlar var
16 haftalık testo
16 haftalık boldenon
6 haftalık danabol
1'ci sorum- Kürleri 16 hafta yapmak istiyorum bı sorun olurmu biyerde boldenon 12 haftadan sonra etkisini göstermeye başladığını okudum o yüzden 16 hafta diyorum
2'ci sorum- trenbalon veya deca kullansam ilk kürde kullanmayın diyorlar ama bı sorun teşkil edermi yani boldenon yerine trenbalon kullanabilirim sorun olmazsa tabi. Vücudumu en altta atıyorum resimini
http://i.hizliresim.com/Pnm179.jpg
Zeurest
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: ilk kür yardım

Mesajgönderen Rooturk » Cum Şub 03, 2017 9:11 am

16 hafta kür yapıcaksan boldenon iyi seçim kürü 12 haftalarda tutacaksan decada olabilir ancak trenbolone her halukarda ilk kür için olmaz tren steroidde son noktadır bu kür işlerinde merdivenlerden tek tek çıkmak lazım ki gelişimin sürekliliği olsun bilmem anlatabildimmi?
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen Zeurest » Cum Şub 03, 2017 6:06 pm

Rooturk yazdı:16 hafta kür yapıcaksan boldenon iyi seçim kürü 12 haftalarda tutacaksan decada olabilir ancak trenbolone her halukarda ilk kür için olmaz tren steroidde son noktadır bu kür işlerinde merdivenlerden tek tek çıkmak lazım ki gelişimin sürekliliği olsun bilmem anlatabildimmi?

Tabikide anlattığnız peki bir sorum olucak kürü 12 hafta tutup boldenon yerine deca kullanmakmi daha iyi sonuç verir yoksa. 16 testo boldenon kürümü daha iyi sonuç verir
Zeurest
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cum Şub 03, 2017 8:44 pm

Ben decayı boldenondan daha üstün tutmuşumdur herzaman kortizolu belli bir oranda bloke etmesi eklemlere iyi gelmesi ve igf-1 seviyelerini arttırması vs vs. Trenbolone dan sonra bence en iyi deca. Zaten trenbolone ile deca aynı gruptandır. Daha doğrusu trenbolone decanın modifiye edilmiş versiyonudur. Tabi boldenona göre avantajları oldugu gibi dezavantajlarıda var Boldenonda sadece ostrojeni kontrol etmen gerekirken decada işin içine prolaktin de girer ama önlemlerini alırsan bi sıkıntı yaşamazsın şahsi fikrim deca boldenondan daha iyidir ve daha fazla kaz kazanırsın.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen Zeurest » Cum Şub 03, 2017 9:20 pm

Rooturk yazdı:Ben decayı boldenondan daha üstün tutmuşumdur herzaman kortizolu belli bir oranda bloke etmesi eklemlere iyi gelmesi ve igf-1 seviyelerini arttırması vs vs. Trenbolone dan sonra bence en iyi deca. Zaten trenbolone ile deca aynı gruptandır. Daha doğrusu trenbolone decanın modifiye edilmiş versiyonudur. Tabi boldenona göre avantajları oldugu gibi dezavantajlarıda var Boldenonda sadece ostrojeni kontrol etmen gerekirken decada işin içine prolaktin de girer ama önlemlerini alırsan bi sıkıntı yaşamazsın şahsi fikrim deca boldenondan daha iyidir ve daha fazla kaz kazanırsın.

Kusura bakmazsaniz bir kaç soru daha sormak istiyorum. Gerçekten yorumlarınız kafamdaki soru işaretlerini karşılıyor.
1ci sorum- Yani 16 hafta testo 16 hafta boldenon yapacağına 12 deca yaparsan 16 haftada boldenondan alacağın sonucun12 haftalik deca küründe daha fazlasını alırsın diyorsunuz değilmi
2ci sorum- Deca yapicam mesela kaç hafta testo kaç hafta deca kaç hafta danabol girmeliyim
3cü sorum- Prolaktin ne demek önlemlerini nasıl alırım
Zeurest
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Şub 04, 2017 10:17 am

1. Sorunun cevabı : 12 Haftalık deca küründe daha fazla kas kazanırsın
2. Sorunun cevabı : 12 haftalık deca küründe ilk kez küre gireceğin için 8-10 hafta deca 12 hafta testo 4 ila 6 hafta arası danabol
3. Sorunun cevabı : prolaktin kısaca süt hormonudur önlemini prolaktin inhibitörleriyle alırsın.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen Zeurest » Cmt Şub 04, 2017 7:37 pm

Rooturk yazdı:1. Sorunun cevabı : 12 Haftalık deca küründe daha fazla kas kazanırsın
2. Sorunun cevabı : 12 haftalık deca küründe ilk kez küre gireceğin için 8-10 hafta deca 12 hafta testo 4 ila 6 hafta arası danabol
3. Sorunun cevabı : prolaktin kısaca süt hormonudur önlemini prolaktin inhibitörleriyle alırsın.

O zaman ben kürümü 12 hafta testo 12 hafta deca 6 hafta danabol yapayım uyarmı sizce yani testoyla aynı hafta olsunlar dedim ikiside 12 hafta illa 10 hafta olsun diyorsanız 10 hafta yaparım
Zeurest
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Şub 04, 2017 7:48 pm

Kür 12 hafta olacak zaten ancak decayı 10. Haftadan keseceksin boldenonda kullansan aynı şekilde testodan önce kesecektin yarılanma ömürleri testoyla aynı değil çünkü. Decayı kestikten sonra aşağı yukarı 15-20 gün daha kanda aktif çalışır merak etme 12 hafta yapmış gibi oluyorsun yani.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen Zeurest » Pzr Şub 05, 2017 7:40 pm

Rooturk yazdı:Kür 12 hafta olacak zaten ancak decayı 10. Haftadan keseceksin boldenonda kullansan aynı şekilde testodan önce kesecektin yarılanma ömürleri testoyla aynı değil çünkü. Decayı kestikten sonra aşağı yukarı 15-20 gün daha kanda aktif çalışır merak etme 12 hafta yapmış gibi oluyorsun yani.

1 sorum-- Peki o zaman decayi 10 haftalık al diyorsunuz dimi fazladan almaya gerek yok.
2 sorum -- anladım kadarıyla 10 haftada decayi kestimde 15 veya 20 gün daha vucutda aktif olacağı için 12 hafta olmuş gibi olucak dedinizde yanlış anlamayın bilmedimden soruyorum o zaman neden testoyuda 10 haftada bırakmıyoruz fark ne yani
Zeurest
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Şub 06, 2017 5:17 am

1 sorunun cevabı : evet 10 hafta kullanıcaksın ama 10 haftalığı nasıl ayarlarsın bilmem :)
2 sorunun cevabı : Testosteronun aktif çalışma ömrü decadan daha kısadır o yüzden testoyu sonradan kesiyoruz. Kanında testo olmadan deca olursa libidoda problem yaşarsın düzelmesi zaman alabilir psikolojin bozulur bunu bir önlem olarak düşün.
Rooturk
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir