Trenbolone Etkisini ne zaman gösterir ?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Trenbolone Etkisini ne zaman gösterir ?

Mesajgönderen axiswin » Pzt Şub 06, 2017 1:18 pm

Merhaba arkadaşlar daha önce 3 kez deca kürü yaptım. Şuan Tren+testo+boldenon küründeyim Gep marka kullanıyorum haftalık 4 tüp testo 1 tüp tren 1 tüp de boldenon giriyorum 4 hafta bitecek bu hafta. 10 haftalık kürdeyim. Pek bi etkisini göremedim Acaba etkisini Geçmi gösteriyor yoksa yapmam gereken şeyler varmı Bilgilendirme yaparsanız Sevinirim.
axiswin
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Trenbolone Etkisini ne zaman gösterir ?

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Şub 06, 2017 5:40 pm

Trenbolone acetat 2-3 gün içerisinde etki gösterir , trenbolone enantat ise tıpkı testosteron enantat gibidir ortalama aynı zamanlarda etkisini hissedersin aşağı yukarı 5 ile 11 gün arasında. 10 haftalık bir kürde zaten boldenon gereksiz olmuş.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen axiswin » Pzt Şub 06, 2017 5:50 pm

tren mix benim 4 hafta. biticek yani artik baslarmi gelismeye vucut ? yoksa kisiden kisiye gore degisir mi
axiswin
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Şub 06, 2017 5:54 pm

Kardeşim tren mix oldukça kuvvetli 4. haftaya kadar çoktan etki göstermesi gerek hiçbir değişiklik yoksa ürünün sahte olması muhtemel.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen axiswin » Sal Şub 07, 2017 11:24 am

Gep marka ürünün barkod numarası felan hepsi üstünde orjinal de yazıor sahte olmaz heralde bunların hepsi yazıyorsa. Neden böyle oldu umutsuzluga kapıldım şuanda.
axiswin
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Sal Şub 07, 2017 4:03 pm

ilaç sahtemi gerçekmi anca ilacı kullanınca anlarsın. İlacın sahtesini yapan adam barkodunuda akıl eder diye düşünüyorum ancak genede kimsenin günahını almam. Yalnız tren mix gibi bir ürün 1 ayda çoktan etki göstermeliydi o yüzden sahte olmasından başka seçenek aklıma gelmiyor. Kan testi yaptırıp kontrol etmen gerek en kısa ve maliyetsiz yolu bu
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen axiswin » Sal Şub 07, 2017 6:55 pm

ilk 2 hafta halsizlik yaptı baya kalbimde de inceden bi yanma oluyordu bunlar gecti. Acaba benim vucudum sonlara dogru birden sıcrar mı ?
axiswin
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Sal Şub 07, 2017 7:15 pm

Trenbolone glikojen depolarını boşalttığı için halsizlik yapabilir bunun yanında huzursuzluk ve asabiyet en önemlilerinden biride gece su gibi terletir bunları yaşadınmı bilmiyorum kalp üzerindeki etkileride malum zaten. Trenbolone kullanırken beslenmene vitamin mineral alımına ve sıvı alımına çok dikkat etmen gerekir yoksa başına iş alırsın. Trenbolone acemiler için bir steroid değildir zaten. Tren mix diyorsun acaba içine adam tek ester koydu gerisine yağmı bastı bilemiyorum ki kardeşim ortalık sahte ürün kaynıyor. Sıçrama olayına gelince o senin genetiğine beslenmene ve ilacın ne kadar orjinal olduguna kalmış ortada ilacın orjinal olup olmadığı konusunda şüphe olunca malesef yorum yapmak imkansız
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Cum Şub 24, 2017 11:43 am

aynı ürünü bende kullandım. kalp konusunda sıkıntılar yaşattı ama verim aldım.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen XHasanX » Pzr Şub 26, 2017 11:32 am

Gep in ürünleri orta kalite ama etki olarak iyidir bu tarz markaların sahtesini yapmak gerçekten kolay arkadaşlar çünkü markanın onay kodunu istediğin kadar check et onay veriyor bu yüzden genesis meds,thaiger pharma,meditech pharma ,alpha pharma,generics pharma gibi ismi olan ve eski markaları tercih edin çünkü bu markaların onay kodlarını kopyalamak zordur ve bu markalarda dikkat ettiğim şey şu onay kodunu ikinci defa check edince 2. defa check edildi diyor bu yüzden bu markaların sahtesini yapmak zor eğer aldığınız ürünü ilk defa siz onaylatıyorsanız ama daha önce check edildi diyorsa o üründen şüphe duyun
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 9

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir