Oxandrolone ve Winstrol Kürü

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Oxandrolone ve Winstrol Kürü

Mesajgönderen Natar41 » Cum Şub 10, 2017 12:03 am

İyi forumlar. Yaklaşık 1 yıldır bb ile uğraşıyorum. Ayrıca lisanslı yüzücüyüm fakat sakatlık dolayısıyla bırakmak zorunda kaldım. Hatlarımı belirginleştirmek,sertlik kazanmak ve vücudumdaki suyu atmak için bu küre girmeye karar verdim. Enjeksiyon olayına bulaşmamakla beraber kürün oral olmasın da kararım kesin. Hafif bir kür olmasını istiyorum. Sormak istedğim bu kürde oxandrolone ve winstrol harici kullanmam gerek destekleyiciler nelerdir ? Ayrıca bu kür sonunda bir pct yapmam gerekir mi ? Yani doğal hormonlarımı baskılar mı ? Yada libido düşüklüğü,testis küçülmesi,saç dökülmesi gibi etkileri olur mu ?

Yaşım 22. Boyum 180. Kilom 80 Yağ oranım %13
Şİmdiden teşekkür ederim.
Natar41
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Oxandrolone ve Winstrol Kürü

Mesajgönderen Rooturk » Cum Şub 10, 2017 7:28 am

Oxandrolone zararsız sayılır hormonlar üzerinde etkisi nerdeyse yok , biraz baş ağrısı yapabilir. Winstrole gelince dht türevidir saç dökülmesi yapabilir , doğal testoyu tamamen kapatmaz ama baskılar , karaciğer için toksiktir mg başına danaboldan daha toksiktir. Ancak amacın hatlarını belirginleştirmekse winstrol işini görür. Steroid kullanıp verim almak istiyorsanız enjeksiyondan kaçış yok ne yazıkki. Pct olayına gelince pek gerek olacağını sanmıyorum ama en iyi kan testi yaptır ona göre mini pct yapılabilir. Winstrol için karaciğer destekleyici bir ürün almanı tavsiye ederim
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen Natar41 » Cum Şub 10, 2017 10:34 am

Evet bende farkindayim. Fakat oyle asiri bir kas sevdam yok. Ve Enjeksiyonda cok netim. Bu kurude yapma amacim meraki yenmek neler oldugunu gormek. Kan testi yaptirdiktan sonra bakmam gereken degerler hangileridir acaba ?
Natar41
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cum Şub 10, 2017 1:22 pm

LH - FSH - TOTAL ve SERBEST TESTO baktırsan yeterli. Kür bitiminde normal aralıklarda yada sınırda düşükse pct gerekmez. Pct nin dozu ve süresi sonuçların nasıl çıkacağına göre değişeceğinden şu an için birşey söyleyemiyorum.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen Natar41 » Cmt Şub 11, 2017 2:19 am

Vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Pazartesi günü başlamayı planlıyorum hayırlısıyla. Kür sonunda pct kararımın doğruluğunu size de danışmak isterim. Tekrar teşekkür ederim.
Natar41
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir