İlk kürüm Tavsiyeleriniz?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk kürüm Tavsiyeleriniz?

Mesajgönderen saber07 » Pzt Şub 27, 2017 9:46 am

Merhaba sevgili üstadlarım ilk olarak 2 yıl önce başlamıştım fitnessa aralıksız 8-9 ay kadar yspmıştım o zamanlar 1-78 boyunda 85 kg ye kadar çıkmıştım hiç supplement kullanmamıştım neyse sonrasında düzenli bi ilişki sırf kızla daha çok beraber olabilmek ve harcamak için beş ay kadar sporu bırakmıştım tabi bu aşamada diyetide çok güzel sönmüştüm sonra bununla alakalı bir terkediliş yeniden başladım 76 kg den bugün boyum 1-80 4 ay bi süre aralıksız gainer takviyesiyle vs 80-82 arası gidip geldi kilom sonra daha çok hırs yaptım tek amacım intikamdı tabi durdum mu hayır bi hocamın yanına gittin küre girmek büyümek istediğimi söyledim oda beni boldenone+testo enant+dianabol kürüyle başlattı 19 yaşındayım şu an kür kullanımımda haftada iki testo iki bolde kullanıyorum sizce yanlış mı yapmışım tavsiyelerinize ihtiyacım var yanında şu anda supplement kullanmıyorum günlük 8-10 yumurta 500-600 gram arasıda tavuk göğsü yiyorum tabi bunlara extra pilav makarna vs de var birde hocam çok tribe girdiğimi takmamam gerektiğini söylüyo ama gece yatarkende kalp atışımı felaket hissediyorum çok geç uyıuyoruö bu nedenle dediğim gibi tavsiyelerinize çok ihtiyacım var
saber07
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kürüm Tavsiyeleriniz?

Mesajgönderen ati88 » Pzt Şub 27, 2017 10:46 am

Bence bu yaşta bunlara başlamakla hata etmişsin. Bırakmanı tavsiye ederim.

Bırakmama ihtimalin için en azından zararları azaltmak adına tavsiyede bulunabilirim.
İlk önce tansiyonunu kontrol ettir. Özellikle rahatsız hissetiğini düşündüğün zamanlarda tansiyonunu ölç.
Yüksek tansiyonun bir nedeni yüksek estrojen olabilir. Estrojeni kontrol altına al ilk önce. Kullanmıyorsan AI'ye başla. Dianabolu bir süre bırakıp tansiyonunu tekrar kontrol edebilirsin. Bir de kan ver.

Ama en iyisi bu kürü sonlandırıp birkaç yıl daha beklemen olacak
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Şub 27, 2017 11:59 am

valla genç olasım geldi intikam için küre başlamak :). şaka bir yana ati88 ile aynı fikirdeyim.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen XHasanX » Pzt Şub 27, 2017 1:02 pm

saber07 yazdı:Merhaba sevgili üstadlarım ilk olarak 2 yıl önce başlamıştım fitnessa aralıksız 8-9 ay kadar yspmıştım o zamanlar 1-78 boyunda 85 kg ye kadar çıkmıştım hiç supplement kullanmamıştım neyse sonrasında düzenli bi ilişki sırf kızla daha çok beraber olabilmek ve harcamak için beş ay kadar sporu bırakmıştım tabi bu aşamada diyetide çok güzel sönmüştüm sonra bununla alakalı bir terkediliş yeniden başladım 76 kg den bugün boyum 1-80 4 ay bi süre aralıksız gainer takviyesiyle vs 80-82 arası gidip geldi kilom sonra daha çok hırs yaptım tek amacım intikamdı tabi durdum mu hayır bi hocamın yanına gittin küre girmek büyümek istediğimi söyledim oda beni boldenone+testo enant+dianabol kürüyle başlattı 19 yaşındayım şu an kür kullanımımda haftada iki testo iki bolde kullanıyorum sizce yanlış mı yapmışım tavsiyelerinize ihtiyacım var yanında şu anda supplement kullanmıyorum günlük 8-10 yumurta 500-600 gram arasıda tavuk göğsü yiyorum tabi bunlara extra pilav makarna vs de var birde hocam çok tribe girdiğimi takmamam gerektiğini söylüyo ama gece yatarkende kalp atışımı felaket hissediyorum çok geç uyıuyoruö bu nedenle dediğim gibi tavsiyelerinize çok ihtiyacım var

19 yaş aslında küre başlamak için ideal bir yaş yazdığın kadarıyla spor geçmişinde var kullandığın kürün dozlarını yazarsan daha sağlıklı yardımcı olabiliriz birde boldenone da bende çok tansiyon burun kanaması kalp çarpıntısı yapıyordu bu konuda hassas kişilerde gerçekten sıkıntılı bir ilaç boldenone
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen saber07 » Pzt Şub 27, 2017 2:58 pm

XHasanX yazdı:
saber07 yazdı:Merhaba sevgili üstadlarım ilk olarak 2 yıl önce başlamıştım fitnessa aralıksız 8-9 ay kadar yspmıştım o zamanlar 1-78 boyunda 85 kg ye kadar çıkmıştım hiç supplement kullanmamıştım neyse sonrasında düzenli bi ilişki sırf kızla daha çok beraber olabilmek ve harcamak için beş ay kadar sporu bırakmıştım tabi bu aşamada diyetide çok güzel sönmüştüm sonra bununla alakalı bir terkediliş yeniden başladım 76 kg den bugün boyum 1-80 4 ay bi süre aralıksız gainer takviyesiyle vs 80-82 arası gidip geldi kilom sonra daha çok hırs yaptım tek amacım intikamdı tabi durdum mu hayır bi hocamın yanına gittin küre girmek büyümek istediğimi söyledim oda beni boldenone+testo enant+dianabol kürüyle başlattı 19 yaşındayım şu an kür kullanımımda haftada iki testo iki bolde kullanıyorum sizce yanlış mı yapmışım tavsiyelerinize ihtiyacım var yanında şu anda supplement kullanmıyorum günlük 8-10 yumurta 500-600 gram arasıda tavuk göğsü yiyorum tabi bunlara extra pilav makarna vs de var birde hocam çok tribe girdiğimi takmamam gerektiğini söylüyo ama gece yatarkende kalp atışımı felaket hissediyorum çok geç uyıuyoruö bu nedenle dediğim gibi tavsiyelerinize çok ihtiyacım var

19 yaş aslında küre başlamak için ideal bir yaş yazdığın kadarıyla spor geçmişinde var kullandığın kürün dozlarını yazarsan daha sağlıklı yardımcı olabiliriz birde boldenone da bende çok tansiyon burun kanaması kalp çarpıntısı yapıyordu bu konuda hassas kişilerde gerçekten sıkıntılı bir ilaç boldenone

Hocam bolde bi tüp işte 200 yada 250 ml olması lazım testoda 250 ml danabolü günlük 3 tane kullanıyorum şu an
saber07
Yeni Üye

Mesajgönderen saber07 » Pzt Şub 27, 2017 3:01 pm

ati88 yazdı:Bence bu yaşta bunlara başlamakla hata etmişsin. Bırakmanı tavsiye ederim.

Bırakmama ihtimalin için en azından zararları azaltmak adına tavsiyede bulunabilirim.
İlk önce tansiyonunu kontrol ettir. Özellikle rahatsız hissetiğini düşündüğün zamanlarda tansiyonunu ölç.
Yüksek tansiyonun bir nedeni yüksek estrojen olabilir. Estrojeni kontrol altına al ilk önce. Kullanmıyorsan AI'ye başla. Dianabolu bir süre bırakıp tansiyonunu tekrar kontrol edebilirsin. Bir de kan ver.

Ama en iyisi bu kürü sonlandırıp birkaç yıl daha beklemen olacak

Artık bırakma ihtimalim bilmiyorum ama küçüklüğümden beri vücuduma iğne girince tansiyonu düşen biriydim şu an da myle bi sıkıntı yok ama dediğim gibi gece uyuyamıyorum hocamla konuşuncada tamamen psikolojik bişey olduğunu söyledi
saber07
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Pzt Şub 27, 2017 3:16 pm

Kalp atışlarını hissediyorsan psikolojik olmadığına emin olabilirsin :)
İğneden tansiyonun düşüyorsa bu anlık bir durumdur. Steroidler vücudunda 24 saat kalıyor. İğneyle falan da alakası yok.
Tansiyon aletin yoksa bir eczaneye girip tansiyon ölçtürmek mümkün. En kötü ihtimalle tansiyonunun kaç olduğunu öğrenmiş olursun ;)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen saber07 » Pzt Şub 27, 2017 3:30 pm

Peki sonra hocam tansiyon iyi çıkarsa mesela ?
saber07
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Pzt Şub 27, 2017 4:32 pm

Vücudun susuz kalmış olabilir.
Yatmaya çok yakın antreman yapıyorsan bu nedenle olabilir.
Kan şekerin düşüyordur.
Steroidler tiroid fonksiyonlarını bozmuş olabilir.
Stroidler böbrek üstü bezinin fonksiyonlarını değiştirmiş olabilir.
Elektrolit dengesi bozulmuş olabilir (Yüksek sodyum, düşük potasyum, yüksek kalsiyum vb)
Vs vs
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Pzt Şub 27, 2017 6:12 pm

aynı sorun bende de var. tüm kürlerim de kalp çarpıntısı yaşadım. trenbolone özellikle mahvetti beni. bu durum sizler de de böyle mi? trenbolone konumun linki: viewtopic.php?f=13&t=2009

@ati88 @Rooturk @XHasanX tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

edit: tansiyon ve kan değerleri tamami ile normal. ck ck-mb bi ara yükselmişti(doktorun anlatımına göre aşırı antrenman sonucu kalp kasının kendini toparlayamaması). başka bir sıkıntı yaşamadım.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir