Deca kürü kilo verme ve iştahsızlık.

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Deca kürü kilo verme ve iştahsızlık.

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Şub 27, 2017 12:09 pm

Arkadaşlar bildiğiniz üzere 20 haftalık kürdeyim 8. haftanın içindeyim ilk 5 hafta 375 deca 750 testo ile gidiyordum son 3 haftadır 500 deca 750 testoya çıktım. ilginç olan su ki 93 kg ile basladım 8 haftanın sonunda 90 kgyum. ilginç bir iştahsızlık var anlayamadım ilk defa basıma geliyor. haftada 2 mg arimidex 2 mg cabaser ve 500iu hcg kullanıyorum tansiyon uykusuzluk jinekomasti testis kücülmesi vs hiç bi problem yok. idrarım yağlı vucut sürekli yağ yakımı modunda gibi bu duruma bi anlam veremedim heralde deca kullanıp kg kaybeden tek benim diye düşünmeye basladım. ve sürekli bir seks isteği hiç böyle olmamıştım. varmı bu konuda bi tecrübesi olan acaba? yani cabaser dopamini yükseltip iştahsızlık yaptı desem genede 8 haftada 3 kg vermeyi bırakın kg koymam lazım diye düşünüyorum bu konuda tecrübesi olanlar varsa fikirlerinizi bekliyorum
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Re: Deca kürü kilo verme ve iştahsızlık.

Mesajgönderen XHasanX » Pzt Şub 27, 2017 12:48 pm

Kardeşim bazı bünyelerde oluyor deca normalde su tutan bir ilaç ama benim bir arkadaşımda da olmuştu ikimizde aynı marka ilaçlarla deca kürüne girdik ben 8 kilo aldım ve büyüdüm arkadaşımda dediğin gibi çatır çatır yağ yaktı decayla bazı bünyelerde deca çok gariptirki yağ yakıyor bunun çözümü yok diye biliyorum en iyi yapabileceği şey protein karbonhidrat miktarını maksimum orana çıkarmak sürekli seks isteği zaten testosterone dan kaynaklanıyor ona yapacak bir şey yok ama kürün verimli geçmesini istiyorsan biraz o isteğini baskılamaya çalış iştahını artırmak istiyorsan sana ghrp6 peptidini tavsiye ederim inanılmaz iştah yapıyor bunu kullanabilirsin benim önerilerim bu kadar başarılar
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Şub 27, 2017 1:06 pm

ilginç yav ben 4-5 ay önce civarıda deca kullandım kusura bakmayın hayvan gibi oldum bu sefer niye böyle yaptı bu :D Hasan seni gördüm zaten gaza geldim son 8 hafta trenbolone giricem heralde
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen XHasanX » Pzt Şub 27, 2017 1:38 pm

oo en büyük hata burda zaten kardeşim senin reseptörlerin birde decaya alışkın ne dan 4-5 ay önce deca girip bir daha deca yapıyorsun vücut reseptörleri alışkın olduğu için aynı şekilde tepkime yapmaz aynı anabolizanı üstüste kullanıp etki görmek için en az 1 sene geçmesi lazım aradan keşke farklı anabolizan kullansaydın
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Şub 27, 2017 1:45 pm

tren giricektim ama az bi omuz sakatlığım kalmıştı geçsin öyle giriyim dedim. Çok önemli değil ya hacim kolay iş ölçü kaybetmedim zaten ancak sakatlıklarım çok şükür iyileşti işimi gördü anlayacağın. yorumların için teşekkürler kardeşim.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen XHasanX » Pzt Şub 27, 2017 2:40 pm

tabi deca sakatlığı geçirmede çok iyi bundan sonraki haftalarda trene geçersin
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir