Arkadaşlarım abilerim herkese merhabalar :)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Arkadaşlarım abilerim herkese merhabalar :)

Mesajgönderen ahmetkaya » Pzt Şub 27, 2017 12:50 pm

Herkese selamlar ismim Ahmet forumda yeniyim steroid ve türevi ilaçları merak ettim biraz bakmaya başladım felan derken bu forumu buldum google aracılığıyla.
Ben de küre başlamayı düşünüyorum;Boyum:182 Kilom:100 yağ oranımı hiç bilmiyorum ama tahminimce 18-19dur fakat benim ne yapmam gerekiyor bu kürlere başlamadan önce şu an definasyon yapiyorum 1.5 yildir spor yapıyorum kolum 42cm ve vakitim çok değerli istediğim gelişime gelmem için daha hızlı gelişmem gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var az çok araştırdım trenbolone girmeyi düşünüyorum ilki için çok ağır diyorlar fakat burda daha bilgili kişiler olduğuna eminim yaşım 21 ve ne gerekiyorsa en sağlıklı bir biçimde nasıl gelişirim yardımlarınızı bekliyorum :)
Not:Maddi yönden hiç bir problemim yoktur
ahmetkaya
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Arkadaşlarım abilerim herkese merhabalar :)

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Şub 27, 2017 1:03 pm

Yaş 21 uygun. önce trenbolone olayına girelim forumda yeni oldugun için okumadığını varsayıyorum. Steroid kullanarak gelişme işi merdivenden cıkmak gibidir. Anabolik steroidler içinde trenbolone ise son basamaktır. Gelişiminin sürekliliği için en alttan başlamalısın yukarı doğru cıkmalısın. Boyuna kilona ve koluna bakarak söyle kaba bir hesapla sanırım vucut yağ oranın %25 - %30 arası diyebilirim. Ben 1.83 boyundayım 90 kg yum kolum 48 cm. yağ oranımda %10-13 arası birşey ancak benim kollarım yağsız ordan pay biç. bence net bir iskelet olusturmalısın daha fazla hacim olayına girme. İlk hedefin definasyon yaparak üzerine kas eklemen olacaktır benim kanaatim definasyon ile başlaman. Ancak iştahını tutabilirsen 16 hafta üzeri boldenon + testo yapabilirsin bulk definasyon ortaya karısık bişey olur. disiplinli bir beslenme ve antrenman programı ile birlikte tabi.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen ahmetkaya » Pzt Şub 27, 2017 3:21 pm

Rooturk yazdı:Yaş 21 uygun. önce trenbolone olayına girelim forumda yeni oldugun için okumadığını varsayıyorum. Steroid kullanarak gelişme işi merdivenden cıkmak gibidir. Anabolik steroidler içinde trenbolone ise son basamaktır. Gelişiminin sürekliliği için en alttan başlamalısın yukarı doğru cıkmalısın. Boyuna kilona ve koluna bakarak söyle kaba bir hesapla sanırım vucut yağ oranın %25 - %30 arası diyebilirim. Ben 1.83 boyundayım 90 kg yum kolum 48 cm. yağ oranımda %10-13 arası birşey ancak benim kollarım yağsız ordan pay biç. bence net bir iskelet olusturmalısın daha fazla hacim olayına girme. İlk hedefin definasyon yaparak üzerine kas eklemen olacaktır benim kanaatim definasyon ile başlaman. Ancak iştahını tutabilirsen 16 hafta üzeri boldenon + testo yapabilirsin bulk definasyon ortaya karısık bişey olur. disiplinli bir beslenme ve antrenman programı ile birlikte tabi.

Hocam yorumunuz için teşekkürler tamam anladim olayi su an zaten kilo vermek icin cabaliyorum esasinda ama steroide girmeden once ne testleri yapmaliyim neleri ogrenmeliyim netesti yaptirmaliyim?Yağ oranım 25-30 değil gibi ya obez gibi dururdum ama iri ve yapılıyım ama doğruda olabilir birde su steroid siparis sitesi guvenilirmi hocam ve mumkunse telefondan veya sosyal medyadan gorusebilirmiyiz?Hani ciddiyim bu konuda yardiminiz dokunursa gercekten tesekkur ederim :)
ahmetkaya
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Şub 27, 2017 3:28 pm

benimki kendime kıyasla tahmini bir rakam %100 öyledir demiyorum bunu kimse bilemez :) yağ bazı insanların bel bölgesinde toplanır (benim gibi :) bazılarının tüm vucuduna yayılır 100 kg sporcuya göre 42 cm az geldi o yüzden öyle bir yorum yaptım. öncelikle kalp , şeker , tansiyon , böbrek , karaciğerinde bir problem yoksa başlayabilirsin. test olarakda kürden önceki hormonlarınla kürden sonraki hormonlarının seviyesini karşılaştırmak için kan testi yaptırman faydalı olur. bunlarda LH - FSH - TOTAL TESTO - FREE testo ilk kür için yeterli. ben alışverişlerimi hiçbir siteden yapmıyorum forumdan Lennox77 ve Iron_Man dan ürün temin edebilirsin isimlerinin altında emailleri var ordan ulaşabilirsin. Güvenilir düzgün insanlar.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir