İlk kürüm için yardımlarınızı bekliyorum ..

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk kürüm için yardımlarınızı bekliyorum ..

Mesajgönderen atlasg94 » Pzt Mar 06, 2017 10:11 pm

Cümleten Selamun Aleyküm abilerim, kardeşlerim. 10 aydır vücut geliştirme ile ilgileniyorum hiç ara vermedim ve bundan önce hiç salona gitmemiştim. Pek göstermesem de zayıfım ve şu an kilo almak için yiyebildiğim kadar yemek yiyorum. Vucüt olarak zayıf olsam da kendimden daha iri ve benimkinden daha çok spor geçmişi olan bazı kişilerden daha fazla ağır girebiliyorum, daha fazla tekrar cıkarabiliyorum. Geçen aya kadar hiç bir supplement dahi kullanmadım ve artık cidden kilo alamayınca hard line markasının gainerini aldım ve dün bitti. Bana sadece 1kg verdi.Hiç işime yaramadı yani.Yiyebildiğim kadar çok karbonhidrat ve et ürünleri yemeye calısıyorum. Artık okuluma ve salona giderken pilav ve tavuk götürmeye basladım. Hiç kilo alamıyorum demiyorum ama çok az ve çok yavaş oluyor. Ben bu süreci biraz daha hızlandırmak için sizlerden yardım istiyorum. Gelelim diğer konumuza. Bana şu an ciddi anlamda gereken supplementler hangileri? Dediğim gibi 10 aydır sadece bir kez gainer kullandım onu da düzensiz kullandım, bundan sonra alacagim her şeyi düzenli kullanacagım. Benim ihtiyacım olan ürünleri bilmiyorum bu konu da da yardım ederseniz sevinirim.Her ne gerekirse almak isterim. kreatin, protein, nox, çinko artık her neyse.. Evet başlıkta kür için yardım dedim ve bu yaz bitiminde eylül - ekim gibi ( 6-7 ay sonra ) küre girmeyi düşünüyorum. Eğer ki bu süre zarfında iyi yönde bir gelişim gösterirsem tabii ki. 6-7 ay sonra gireceğin kür için neden şimdi yardım istiyorsun diyenleriniz olabilir. Şimdiden her şeyi oturtmak istiyorum.Planlı gitmek için ve o zaman geldiğin de kafam rahat olsun, karışmasın diye böyle daha doğru olacağını düşünüyorum.Daha önceden bir kaç kişiyle konuşmuştum ve bana önerilen kür şu şekildeydi;

1-10 hafta 5000 mg testosterone enanthe
1-10 hafta 4000 mg boldenon
1-8 hafta günlük 30 mg dianabol tablet

Mg lari biraz daha düşük olabilir tam emin değilim ama aşağı yukarı bu şekildeydi.Kür e daha önce girmediğim için sizler kadar anlamıyorum, belki tamamiyle yanlış şeyler yazmış olabilirim. Toplamda en fazla 3 kür e girmeyi düşünüyorum. 3 kür içinde en fazla verim alacağım kür dizaynı benim için oluşturursanız çok sevinirim. yaşım 22, boyum 1.75 kilom 62,63.
Vücut ölçülerim de benim için biraz düşük, kilo alamıyorum o yüzden çok çok az ilerliyor ölçüler.Ama dediğim gibi benden daha iyi görünenlerden daha fazla ağır girebiliyorum. Set sayılarım her bölge için 4x12 şeklinde. Genelde 12 yi geçiyorum ve saymıyorum en son nerede yorulduysam orada bırakıyorum. Örnek verecek olursam bench presste bar ağırlığı ile beraber 50 ile 60kg arası giriyorum.
Vücut ölçülerim şu şekilde;
omuz 115 - göğüs 97 - kol 30-34 - bel 75. Dediğim gibi ben hacim kazanmak istiyorum ve bu ölçüler benim için yetersiz. 2 tane resmimi de atacağım. Resimlerim yaklaşık 2 ay önce cekildi ve şu an ki halim biraz daha iyi gibi.
Zaman ayırıpta ilgilenen arkadaslar olursa cidden çok sevineceğim. Sizden baska bunları öğrenebileceğim bir yer yok. Daha önce çok kişiye sordum da hepsi farklı farklı şeyler söylüyor. Hatta geçen ay bizim salon hocasına sordum, kendisi şu an kürde oldugu halde; kullanma boşver ölür kalırsın demişti :D :D Bana en iyi siz yardım edersiniz. Konu biraz uzun oldu ama istediklerimi tam olarak anlatabildim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim, herkese iyi çalışamalar :)
Eklentiler
111111.jpg
AAAAAAAAAAAAAA.jpg
atlasg94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kürüm için yardımlarınızı bekliyorum ..

Mesajgönderen Rooturk » Sal Mar 07, 2017 6:42 am

Öncelikle sigara , alkol ve uyuşturucu steroid kürlerinden daha fazla adam öldürür steroidler sanıldıgı gibi öcü değildir aksi halde bu forumda adam kalmazdı :) herseyin kararında ve doğru olanı iyidir. Çok fazla ağırlık kaldırabilmek kas hacminin büyük olacağı anlamına gelmiyor senin yarın kadar ağırlıkla çalışan biri senden daha iri gözükebilir bunun acıklamasını sonra yaparım. Karbonhidrat alımın iyiyse gainere gerek yok zaten gainer para tuzağı çöp onun yerine creatine , whey protein ekonomik durum iyiyse kazein protein almanı öneririm. vucudunun yapısı nasıl desem zor gelişen bir vucut yapısı ancak disiplinli çalışmaya devam edersen güzel birşey cıkar ortaya. ilk kürlerde deca önermem aslında ancak fotoyu görünce ilk kürünü deca ile yapabilirsin ikinci kürü boldenonla yaparsın.
1-6 hafta 30/40 mg danabol
1-12 hafta 600 mg testo enantat
1-10 hafta 400 mg deca
seni baya bi zıplatır
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen atlasg94 » Sal Mar 07, 2017 4:25 pm

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Creatin ve protein alicam önümüzdeki hafta. kür e gelecek olursam deca ilk kür icin biraz fazla gelmez mı? Ve bu kür hacim / kilo almam için yardımcı olacak değil mi?
atlasg94
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Sal Mar 07, 2017 4:40 pm

deca sanıldıgı gibi öcü değildir zaten vucudunu gördükden sonra karar verdim yoksa ilk kür için boldenon ve testo derdim. hacim ve kilo alımı için decanın üzerine anabolizan tanımam. oldukça verim alırsın. bolde kürüde iş yapar ancak boldenon 16 haftadan az kullanılacaksa maksimum verimi alamazsın o yüzden kısa zamanda hacim ve kg için deca diyorum.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen atlasg94 » Sal Mar 07, 2017 4:47 pm

Tamamdır hocam öyle yapacağım. Kurden önce supplement dışında dogal yolla hacim kazanmama yardım edebilecek içecek, ot gibi bir şeyler var mi? Kafama çok takıyorum çünkü şu an ki kilomdan hiç memnun değilim ve bir an önce hacimlenip, küre girdiğimde de maksimum sonucu elde etmek istiyorum. Çok hızlı gidiyormusum gibi gözüküyor olabilirim ama vücudumun yapısından midir bilmiyorum, 10ay da 4,5kg alabildim..
atlasg94
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Sal Mar 07, 2017 6:40 pm

senin vucudunda yağ kazanmakda kas kazanmakta malesef zor olur ancak kas yaparsanda çok iyi durur. kilo alıcam diye kalitesiz beslenmeye kalkma sakın, kürde olmadığın için ağırlığının 2 katı protein yeterli okucaktır vucutta ilaç olmadığı için vucut daha fazlasını verimli sentezleyemez. kaliteli karbonhidratlar al öğünün günde en az 2 en fazla 4 olsun gene ilaç olmadığı için bağırsaklar fazla öğünleri tam anlamıyla sentezlemeden atar. kg alımı için ot kök var bu işleri çok araştırırım ben özellikle ot kök işlerini ama senin işini görmez yani tatmin etmez seni o yüzden yemekten baska çaren yok küre girene kadar. kürde çok iyi sonuc alacağından eminim hatta sonuclarıda bizimle paylaş. son olarak kötü bi vucudun yok moralini bozacak kadar senden çok daha aşağıdakiler ne vucutlar yaptı senden daha iyisini yaparsın.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen atlasg94 » Sal Mar 07, 2017 6:53 pm

Vallahi hocam bıraksalar seninle sabaha kadar konuşurum şimdiden çok iyi motive olmuş durumdayım :) dürüst olduğunuz için çok teşekkür ederim ve tabiki de küre gireceğim zaman başka bir konu açıp her şeyi detaylıca paylaşacağım. O halde şimdilik ot kökten uzak durup kendimi yemeğe veriyorum. Bu arada protein ve creatin için hangi marka almamı onerirsiniz. Yanında balık yağı ve multivitamin de almayı düşünüyorum
atlasg94
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Sal Mar 07, 2017 9:32 pm

creatin markası farketmez monohidrat formu olsun. protein ultimate prostar yada optimum gold standart öneririm fiyat performans ürünü 77+ servis çıkıyor fiyatıda diğerlerine kıyasla hemen hemen aynı kaliteleride iyi. balık yağı multivitamin al sıkıntı yok balık yağı olarak ocean plus öneririm moleküler damıtma yapılıyor kaliteli eczaneden marincap falan alma havagazı :).
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen atlasg94 » Sal Mar 07, 2017 9:48 pm

Peki benim merak ettiğim başka bir şey var. Kürdeyken cinsellik isteğin artiyormus ya, bu isteği gidermek veya gidermemek bir sorun oluşturur mu. Sürekli ilişki halinde olsam sakıncalı olur mu yani. Birde ben 3kür girmeyi dusunuyorum, benim için yeterli olur mu sence. İyi bir yol ilerleyebilir miyim? Antrenman ve beslenmeme sürekli dikkat edicem. Daha önce okumuştum 2. Kürden sonra bağımlılık yapıyor diye o yüzden dedim 3. Kürümde tatmin olmak isterim :)
atlasg94
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Mar 08, 2017 6:37 am

Steroid kürleri fiziksel olarak bağımlılık yapmazlar ancak psikolojik bağımlılık yaptıkları doğrudur. Sebebide çok basit şimdi küre giriceksin ve vucudun gözlerinin önünde büyüyecek daha kaslı ve sert ve erkeksi bir görünüm gelişimini başkalarıda görücek seninle ilgilenecekler insanların sana bakışı değişecek ve senin ego tavan :) işte kardeşim bu durum psikolojik bağımlılık yapar ve bundan vazgeçmek kolay bir durum değildir.

Gelelim ikinci soruya libido deca devreye girene kadar fazla olur ancak deca 3-4 hafta calısmaya basladıkdan sonra normale biner. Aşırı cinsel ilişki yasamadığın sürece (her gün) bir problem olmaz. Ancak masturbasyon performansı düşürüyor nedense erkeklerin cogunda masturbasyon yaptıktan sonra bir vicdan azabı oluyor bu mental olarakda fiziksel olarakda performansı düşürür , antrenman öncesi bir isteksizlik oluşturuyor.
En son Rooturk tarafından Çrş Mar 08, 2017 4:14 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Rooturk
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir