Sustanon + Deca Kürü Hakkında

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Sustanon + Deca Kürü Hakkında

Mesajgönderen kWo » Çrş Mar 08, 2017 7:03 am

Merhaba,
Aylardır forumu okuyorum ve sonunda mesaj atma gereksinimi duydum, çünkü planladığım küre bu hafta başlıyorum. İlk kürüm olacağı içinde bir kaç pro kişiden görüşerini alabilirsem içim rahat başlayacağım;

Öncelikle yaklaşık 5 yıldır dur durak bilmeden ağırlık çalışıyorum. Öyle 3-4 ay filan yok, hastalıkta sağlıkta her daim gitmişimdir :) Artık platoda olduğumu düşündüğüm için bu yaz bir sonraki aşamaya karar verdim ver;

12 Hafta - Sustanon (Kolay bulabildiğim için) - 500mg
10 Hafta - Deca - 400mg
+
Pharmaton, Çinko, C Vitamini ve Supplement olarakta Protein tozu kullanacağım. 1.75 boyunda , 73 kg'ım. Günlük 150 gr protein hedefim var.

Size sorum veya onay almak istediğim konular;

- Kür sonu Temoxifen 4 hafta 30 mg kullanmayı düşünüyorum günlük- uygun mudur?
- Kür içinde jineko başlangıcı olursa direk yine jineko etkisi geçene kadar 10mg tamoxifen kullanmayı düşünüyorum- uygun mudur?
- Kür içerisinde 4 günde bir arimidex - yine jineko önlemek için- uygun mudur?
- Clomen şart mıdır kür sonu? Görme kaybıyla ilgili yan etkileri var ondan çekiniyorum?
- Prolaktin kaynaklı meme ucu sertliği olursa 2 günde 1 mg cabaser mi almalıyım?

Etrafımda cevap alabileceğim bir allahın kulu yok, bu işe yıllarını vermiş arkadaşlar var anladığım kadarıyla, tecrübeli kişilerden bi'kaç yorum alabilirsem çok minnettar olurum.
Şimdiden teşekkürler,
En son kWo tarafından Cum Mar 10, 2017 2:03 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kWo
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sustanon + Deca Kürü Hakkında

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Mar 08, 2017 12:10 pm

Sustanon yerine testosteron enantat yada cypionate kullan sebebine gelirsek ; deca uzun esterli bir anabolizandır bildiğin üzere ancak sustanon 4 esterden oluşur kısa ve uzun esterler olmak üzere kür içinde dalgalanmalar olmaması açısından uzun ester testo tavsiye ederim. Sustanondan maksimum verim almak için enjeksiyon sıklığı 3 gün olmadılır ki tüm esterler sürekli vucutta calıssın. Haftada 1 vurulan sustanonda vucutta maksimum calısan tek ester kalıyor oda undekanoat esteri 100 mg. Sabit kan seviyeleri ve kürden maksimum verim alman için uzun esterli testosteron türevlerini tercih etmeni tavsiye ederim. Prolaktin kaynaklı jinekomasti olmasını beklememelisin olursa geri dönüşü zor olacağından haftada 2 mg cabaser yeterli olur , arimidex de aynı şekilde haftada 2 mg yeterli. Deca testisleri baskılayacağından kür sonunda klomen kullanmak istemiyorsan 2. haftadan itibaren kür içinde haftada 500 iu hcg iğnesi vurmalısın ki testislerin işlevini yitirmesin kendi testosteronunuda üretsin. Kür içinde hcg kullanmayacaksan ki bence kullansan iyi olur o zaman gün başına 40 iu hcg hesaplayıp kür sonunda dozlara bölerek pct ye ekleyebilirsin. (şahsi görüşüm hcg nin kür içinde kullanımı tecrübeyle sabit) bu şartlarda sadece nolvadex ile pct yapabilirsin. Proteinide kürde oldugun için kg başına 2.5 - 3.5 gr aralığında tut
En son Rooturk tarafından Cum Mar 10, 2017 2:11 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen kWo » Cum Mar 10, 2017 1:37 pm

Teşekkürler cevaplar için. Yani benim yaptığım 500mg Susta + 400 Deca uyumsuz bir kür müdür? Sustanondaki kısa uzun süreli esterleri bakımından ve zaman zaman deca'nın baskın gelmesi bakımından? Böyle bir kür yok mu yani?

3 günde bir 250 susta + 200 deca kullanmayı planlıyorum.

Forumda çok benzer kürü yapan birkaç arkadaş olmuş ama...
kWo
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cum Mar 10, 2017 2:00 pm

Yapılır yapılmaz demiyorum zaten, ancak ilk kürünüz oldugu için uzun esterli bi testo kullansanız daha çok verim alır daha az zorlukla karşılasırsınız diyorum anlatmak istediğim buydu.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen kWo » Cum Mar 10, 2017 2:03 pm

Yani işte çevrem pek geniş değil, testo orjinal bulamazsam diye çekindim. Sustanon direk eczaneden aldım. haftada 2 vurursam sanırım problem yaşamayacağım. Forumda @makinist isimli arkadaş benzer bir kürde problem yaşamamış, umarım bende yaşamam.
kWo
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cum Mar 10, 2017 2:05 pm

decayı aldıgınız yerden temin edebilirsiniz aslında. İlla problem yaşarsınız diye birşey yok kanınızda ne kadar çok aktif calısan testosteron olursa o kadar iyi.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen kWo » Cmt Mar 11, 2017 1:53 pm

Kür içi koruma olarak hem arimidex hem cabaser kullanılır mı? Kullanırsak karaciğeri etkiler mi ne dersiniz?
kWo
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Mar 11, 2017 3:08 pm

Deca prolaktini yüselttiği için cabaser kullanmalısınız Haftada 2mg arimidex 2 mg cabaser yetirli olur karaciğer üzerinde pek olumsuzluk yaşıycanızı sanmıyorum haftada 2 gün alıcaksınız.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen kWo » Cmt Mar 11, 2017 4:46 pm

Valla hocam çok teşekkürler bi sizden cevap alabiliyorım, madem öyle devam ediyim:)

Cabaserle arimidexe hemen başlamak gerekli mi yoksa yarılanma süreleri sebebiyle bir miktar beklemek mi uygun olur?

Birde kürde başka bir eksiklik var mı sizce?
kWo
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Mar 11, 2017 6:53 pm

Arimidex ile cabasere 3. enjeksiyonla başlayabilirsin problem olmaz. 3. enjeksiyon 14 gün sonra oluyor yani küre başladıkdan sonra.kürde problem yok konuşmuştuk zaten ben gene uzun esterli testodan yanayım :) herhangi bir aksilik ile karşılaşırsan yardımıcı olmaya calısırız gene yazarsın.
Rooturk
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir