Steroid Enjeksiyondan Geçmiyor Yardım!

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Steroid Enjeksiyondan Geçmiyor Yardım!

Mesajgönderen Zodiac » Pzt Mar 13, 2017 10:11 pm

Merhaba arkadaşlar. Bütün pct malzemelerimi ve supplementlerimi hazırladım üyeliğimi yeniledim spora başlayacağım kısa bir aradan sonra derken büyük bir sorunla karşılaştım. Daha önceden sadece oral kür gibi bir hatam olmuştu fakat gerekli araştırma ve bilgi edinmeden sonra ilk enjekte kürüme başlayacaktım. Haftada 250 mg testo ile. Aburaihan testosteron enanthate kullanacaktım kürümde. Kick start içinde Danabol 30 mg günlük ilk 4 hafta işte. Herşeyimi hazırladım. Enjektörlerim hazır iğne uçlarım hazır fakat 25g yani turuncu uç iğne aldım. Bu iğne çok araştırmalarım sonucu benim gibi zayıf yapılı-yağ dokusu az olan kişiler için uygunmuş uzunluk olarak. İğneye çekemedim ilacı sonra yeşil uç ile çekip turuncuyu taktım. Her ne kadar fobim olsa dahi iğneyi bacağımda uygun kas grubunu bulup batırdım, geri çektim damar-kan kontrolü yaptım ve damarada gelmemişti buraya kadar herşey süper fakat enjekte edemedim. O kadar çok zorlanıyordum ki bastırmakta ilaç gitmiyordu buna rağmen. Çıkarttıktan sonra tekrar aynı yerin biraz yanına denedim fakat yine aynısı oldu. İğneyi batırmadan dışarıya enjeksiyon denedim bir pamuğa burada gördüm ki ilaç geçmiyor uçtan. Bununla ilgili sizden bir yardım bekliyorum. Yeşil uç çok acıtıyor, çok kalın. Fakat daha kısa uç kullanmamda doğru değilmiş. Tavsiyeniz nelerdir. Bugün 250 mg testo boşa gitmiş oldu tecrübesizliğim yüzünden. Cevaplarınızı bekliyorum steroidforumtr üyeleri :(
Zodiac
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Steroid Enjeksiyondan Geçmiyor Yardım!

Mesajgönderen Rooturk » Sal Mar 14, 2017 4:24 am

Kardeşim su baslı winstrol hariç genelde yağlı oluyor iğneler yeşil uçta bile zor çekiliyor. Siyah uç yeşil uçtan daha incedir onu deniyebilirsin oda olmazsa yeşil uçtan başka çaren yok gibi. bi eczane yada poliklinik bulup konusup kalçadan enjeksiyonu deniyebilirsin ki bence en sağlıklısı bu. en son çare sukbutan enjeksiyon göbekten deri altı yani pek önermem ama çare yoksa en son bu kalıyor.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Re: Steroid Enjeksiyondan Geçmiyor Yardım!

Mesajgönderen lennox77 » Prş Mar 23, 2017 1:10 am

Siyah uç kişisel olarak tercihimdir
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir