Karar veremedim size danışayım :)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Karar veremedim size danışayım :)

Mesajgönderen ozan119 » Pzr Eki 28, 2012 10:57 am

selam arkadaşlar ben iki ilaç arasında kaldım boksorum ileri seviye. ilaçların hangisi olursa provironla birlikte kullanmayı düşünüyorum yaş 18

1 )anavar

2 )turinabol

şimdi bu ilaçlarla ilgili kafama takılanlar
güç arttırma açısından kıyaslaması ?
veridği zarar farkı ne kadar fark eder uzun sürede?
fiyat olarak fark olduğu için karar veremedim anavarda kullanırım ama zorlar biraz o yüzden bi danışayım dedim
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Re: Karar veremedim size danışayım :)

Mesajgönderen DoggyStyle » Pzr Eki 28, 2012 11:44 am

Tbol güç artışı yapmıyor bence kullanmaya değmez güç için , hem sadece hap ile kür yapmak ciddi zararlı iyi araştır.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen ozan119 » Pzr Eki 28, 2012 11:46 am

hapları kür yapmıycam tek kullanıcam anavar iyi aslında 40 gün kullandım bikere prviron fln birlikde birdaha kullanıcam ondan sonra adam gibi bir kür yapmayı düşünüyorum tbol güç artışı yapmıyorsa gerek yok o zaman anavar kullanırım tekrar
ozan119
Yeni Üye

Mesajgönderen Iron_Man » Pzr Eki 28, 2012 7:15 pm

Turinabol ileri seviye vücut geliştirme ve güç sporu yapan sporcuların kullandığı bir oral anabolizandır ve tek başına kullanılması vücudun doğal testosteronu açısından oldukça sıkıntılı bir durumdur.Turinabol kullanmayı düşünüyorsan yanına mutlaka sentetik bir testosteron türevi eklemen gerekiyor.Anavar turinabola oranla düşük anabolik androjenik değere sahip bir ilaçtır.Tıp alanındada zaten menopoza giren kadınlarda osteroposa karşı çocuklarda ise büyüme yetersizliğinde takviye yapılan temiz bir anabolizandır.Şimdi sorularına gelirsek

1-) Güç artırma kıyaslamasında anavar turinabolun yanına bile yaklaşamaz

2-)Turinabol karaciğere toksit etki yaratır bilinçli kullanımda bu sorun teşkil etmez ve vücudun doğal testosteronunu baskılar turinabol alacaksan testosteron da almak zorundasın.Anavar ise ne doğal hormonlara zarar verir nede karaciğer için toksit bir etki unsuru oluşturur turinabola göre yan etkisi yok denecek kadar azdır.

Umarım kafanda oluşturacak fikirlere bir katkım olmuştur.Saygılarımla.İyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Eki 28, 2012 8:43 pm

Arkadaş boksör olduğundan klasik vücut geliştirme kürleri yapmasına gerek yok tabletle de kotarabilir bu işi çok farklı branşlar çünkü. Sana bir tavsiye vermeden önce amacını sormam gerekiyor ? Boks için kuvvet mi istiyorsun,siklet mi artırmak istiyorsun vs gibi bir amaç belirtirsen daha açık şekilde cevap veririz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen ozan119 » Prş Kas 01, 2012 1:11 pm

kuvvet istiyorum siklet arttıramam boydan ötürü sanırım anavar uygun ama başka fikirlerde verebilirsiniz nasıl kür yapmalıyım hakkında iğneli kürde yapabilirim sorun olmaz..alabileceğim kilo 3-4 kilo civarı

bide şöyle bişey var benim bi arkadaş kür yapıyo iğneli bi kür oldugunu biliyorum ama o kadar bencilki ne kullandığını söylemiyor ama başladığından beri yağ almadı damarlandı ve sertleşti çok iyi dövüşmeye başladı 1 aydan sonra özellikle bende bu etkiyi alabileceğim kombinasyyonlar nelerdir?
ozan119
Yeni Üye

Mesajgönderen Iron_Man » Prş Kas 01, 2012 2:11 pm

Enjeksiyon steroid kullanabilme imkanın varsa yağlanmadan ve su çekmeden performans artırmak için

1-10 hafta 400 mg testosterone propionate
1-9 hafta clenbuterol tablet
1-10 hafta 300 mg trenbolone acetat

Yeterli olacaktır.Bu kür ile kilo almadan yağ yakarak idman ve vücut formunu artırıp iyi oranda yağ yakabilirsin. saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen lennox77 » Prş Kas 01, 2012 9:55 pm

Öncelikle dünya üzerindeki hiçbir ilaç senin dövüş tekniğini vs değiştirmez bende boks ile uğraştığımdan tavisyeler vereyim. İşin teknik kısmını geride bırakırsak boksa yönelik kullanacağın ilaçlar dayanıklılık,kuvvet ve yağ yakımı olarak sana geri dönüş yapacağından bu özellikleri kazanarak performansın artar. Yoksa dediğim gibi ilaçlar doğrudan yapılan branşı etkilemiyor.

Kür örneği olarak Iron_Man çok iyi bir örnek vermiş,tavsiyem bu küre haftalık Levotiron da eklemen yönünde. İlk hafta 200 mg'dan başlayıp 200-300-400-300-200-100 şeklinde bitirebilirsin.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen ozan119 » Prş Kas 01, 2012 10:03 pm

winstrol hakkında ne düşünüyorsunuz bazıları çok övüyor
ozan119
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Prş Kas 01, 2012 10:04 pm

Güzel ilaçtır ama dövüş sporlarında kullanılması biraz risk taşıyor çünkü ciddi derece de eklem ağrılarına sebebiyet vermekte
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir