Kür kullanımı için yardım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kür kullanımı için yardım

Mesajgönderen mansurusia » Sal Mar 21, 2017 3:11 pm

Arkadaşlar merhaba ilk kürüme girecem ve definasyon kürü olacak. İlaçlar elimde ancak kullanımında bazı sorularım var. Elimde olan ilaçlar şunlar:

Testo propionate 12 ml enjeksiyon
Winstrol 25 mg 40 tabs. hap
Oxandrolone 10 mg 60 tabs. hap
Clenbuterol 50 tabs.

Bunları hangisini ne zaman ne kadar kullanmam gerektiği konusunda tavsiyeleri olan varsa ve yazarsa çok sevinirim.
mansurusia
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür kullanımı için yardım

Mesajgönderen odiii » Sal Mar 21, 2017 6:07 pm

Testo-propionat : pazartesi-çarşamba-cuma yani 2 günde bir 50-100 mg arası sana yeterli olur zannediyorum .(kendi boyuna kilona göre ayarlarsın)
Winstrol tablet: buna 6. haftadan sonra başlamayı tavsiye ediyor genelde hocalar. Ben yerinde olsam onuda enjeksiyon kullanırdım. Bunu günlük 1 tablet (25mg) şeklinde kullanman bana mantıklı geliyor.
Oxandrolon: Bunuda hergün kullanacaksın 1 ile 3 tablet arası(10-30 mg) bunun dışına çıkmamanı öneririm gene boyuna ve kilona göre ayarlaman lazım.
Clenbuterol konusunda farklı kullanım şekilleri var forumda biraz dolansan eminim kendine uygun bir şeyler bulabilirsin. Fakat gene nacizane tavsiyem bunu kullanma değiştirme imkanın varsa ilerde kullanabileceğin mantıklı bir ilaçla değiştir. Zaten 2 farklı tablet steroid alıyorsun üstüne testo vuruyorsun sağlam bir diyet ve kardioyla 2-3 ayda güzel yağ yakarsın. Clen vücuduna fazla gelebilir
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir