ACİL YARDIM LÜTFEN !!!

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ACİL YARDIM LÜTFEN !!!

Mesajgönderen Arnold1989 » Prş Mar 23, 2017 6:17 pm

Merhaba arkadaşlar daha önce 3 adet kür yaptım içlerinde gh ve ınsulın dısında tren e kadar pek cok ılac vardı. Daha sonra 2 yıl kadar sporu bırakmak zorunda kaldım.

Öncelikle belirtmeliyim ki troid eksikliğinden ve haşimotoya bağlı düzenli olarak günlük 50mg levotiron sabit kullandığım ilacım.

Bir süredir tekrar spor yapıyorum ve 20 gündür oxandralone kullanıyordum 20mg ile başkayıp 50mg a kadar cıktım. Bunun yanında 50mg proviron ve 60-100mcg arası clenbuterol kullandım. + olarak düzenli levotiron kullanımıma da bu süreçte devam ettim.

Oxandralone dozunu 50mg a cıkarmamla beraber günden güne artan nefes alma zorlugu boğazda bası ve çeşitli ağrılar şikayetlerden dolayı ilaçları bugün öğlen itibariyle mecburen bıraktım.

Son 6-7 gündür testoda bir düşme yaşıyorum. Aynı zamanda testislerde ve bövreklerdede farkedilir ağrı gelişmeye başladı.
Sizce pct olarak ne yapmalıyım ?

Bu konuda hatrı sayılır bilgisi olan bir tanıdıgım sadece klomen ile şöyle bir pct yapmamı önerdi;

1.gün 250mg (5tablet)
2. Gün 200mg (4 tablet)
3. Gün 150mg (3tablet)
4. Gün 100mg (2tablet)
5-21 gün arası 50mg 1 tablet kullanarak yeterli pct olacağını söyledi.

Klomen bana sanki fazla mg ile başlanıyor gibi geldi ama sordugum zaman klomen bu sekılde efektif kullanılır dıye bır cevap aldım.

Sizlerin görüşleri önerileri nelerdir acil yardımlarınıza ihtiyacım var...
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Re: ACİL YARDIM LÜTFEN !!!

Mesajgönderen ati88 » Cum Mar 24, 2017 3:13 pm

Öncelikle geçmiş olsun.

Size söylenende doğruluk payı var çünkü Clomifen uzun yarılanma ömrü nedeniyle kanda maksimum seviyeye çıkması zaman alan bir ilaç (yaklaşık 4-5 gün) Mesela kadınlarda kısırlık tedavisinde ovulasyon dönemi başlamadan 5 gün boyunca 50mg kullanılıyor.

İlk günlerde daha yüksek kullanarak maksimum seviyeye daha hızlı ulaşması hedefleniyor.

Bence kürünüz zaten kısa sürdüğü için ilk iki gün 100, daha sonra 50 olarak kullanmak da aynı sonucu verecektir.

Biraz da kendinizi dinlemenizi öneririm. Clomifen kullanmaya başladıktan bir süre sonra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. O xaman günde 25mg'ye de düşürebilirsiniz. İyi hissettiğiniz sürece kürünüz kısa olduğundan dolayı 25mg de yeterli gelebilir.

Böbrek ağrısı konusunda pek birşey söyleyemiyorum. Aklıma gelenler vücudunuz susuz kalmış olabilir, veya tansiyonunuz yükselmiş olabilir.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir