kürü yarıda kesmek

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: kürü yarıda kesmek

Mesajgönderen ati88 » Cmt Mar 25, 2017 6:44 pm

@odiii:
Evet ilaçlar konusunda haklısınız. Sustanon bildiğim kadarıyla 1ml olarak satılan ampüllerin içinde aslında 1.06ml civarında ilaç var. Tamamını enjektöre çekip havayı çıkartınca geriye tam 1ml enjekte edilebilir ilaç kalıyor.

Benim söylemek istediğim yöntem çoklu dozlul olan 5ml, 10ml gibi şişelerdeki ilaçlar için daha etkili. Özellikle HGH ve pahalı olan peptitlerde uzun vadede tasarruf sağlayabilir.

Kasın içine veya cilt altına 0.01 veya 0.02 kadar hava kaçma durumu söz konusu olabilir (bende sayısız olmuştur) Bu hava kaslarda veya cilt altında vücut tarafından emilebildiği için bir problem yok (kasa enjeksiyon sırasında iğnenin damarda olup olmadığını kontrol etmek şart)

Denemek için enjektöre sıvı yağ (veya su) çekerek bir parça tavuk göğsü üzerinde uygulanabilir.Edit: HGH ve peptidler için insülin iğnesi olduğunu unutmuşum. İnsülin iğnesi zaten kayıbı en aza indirgemek çin tasarlanmış bir iğne.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen glutamine » Cmt Mar 25, 2017 11:20 pm

Rqmazandan sonrq giricem kurume 3 ay beklemis olucam ve ben biraz endo mezomorf karimiyim bira, yagli ama kasli bir vucudum var su an 90 kiloyum zaten bir dahaki kurum definasyon olsun istiyorum tren acetat dusunuyorum trenbolan larda beni korkutuyor acikcasi ondan only testo dusundum.birde kur boyunca 400 iu e vitamini kullanmistim,pazartesi gidip e vitamini ve keci boynuzu alicam,birde bir kutu nolvadex alicam
glutamine
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Mar 26, 2017 10:59 am

canım kardeşim benim :) ikinci kürde tren girmek için çok erken daha. en azından bir kür daha yap vucudunu tanı ve tecrübe sahibi ol kür konusunda. tren decaya benzemez tecrübe ister çok kuvvetli ilaçtır sana nacizane tavsiyem en azından bir boldenon gir yada only testo gir ondan sonra 3. küre tren girceksen gene girersin. boldenon ilede hacim definasyon ortaya karışık güzel bir kür yapabilirsin acele etme lütfen bu işler aceleye gelmez
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen glutamine » Pzt Mar 27, 2017 9:49 pm

Aynen 2 kure girersem 15 hafta civari yapicam ve boldenon kullanicam
glutamine
Yeni Üye

Mesajgönderen glutamine » Çrş Mar 29, 2017 5:10 pm

rootturk hocam dediğiniz gibi bu hafta e vitamini alıcaktım 200 İU ve keçi boynuzu bir nolvadex,hatta 400 İU e vitamini alıcaktım bir bakıyorum ki ota boka ereksiyon oluyorum :lol: o yüzden vazgeçtim sadece testistlerde sanırım ufaklık var oda geçer sanırım hcg gerek duymuyorum
glutamine
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Mar 29, 2017 5:56 pm

geçer geçer keçiboynuzu ve 200 iu e vitamini al. 400 iu yorgunluk yapabilir aklında bulunsun.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen glutamine » Prş Nis 06, 2017 7:38 am

Rooturk yazdı:geçer geçer keçiboynuzu ve 200 iu e vitamini al. 400 iu yorgunluk yapabilir aklında bulunsun.

hocam nasıl oldu bilmiyorum ama 2-3 gün içerisinde testislerde geri büyüme oldu hemen hemen eski haline döndü önceden sarkma olmuyordu şimdi sarkıyorlar :lol: moralim cok düzeldi(birde decayı bıraktıktan sonra bile testistlerde baskılama yapıyormuş,onunda tecrübesini yaşadım sanırım decanın etkisi geçti 1 ay felan oldu) ilgilendiğiniz için teşekkür ederim hocam

saygılar
glutamine
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Prş Nis 06, 2017 11:42 am

dedik baskılar diye iyi sevindim kardeşim :)
Rooturk
Yeni Üye

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir