kürü yarıda kesmek

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

kürü yarıda kesmek

Mesajgönderen glutamine » Cum Mar 24, 2017 8:44 pm

rootturkun dediği gibi gerçekten şansa ihtiyacım vardı :D ben aslında şansız biriyim herneyse konuya geleyim

deca+enanthe+danabol kürüne girdim ilaçlar 5 haftalıktı ben eşşeklik edip ilaçları 4 haftada bitirdim fazla fazla vurmusum sanırım 600 testo 550 deca vurdum 5 haftada danabol kullandım herneyse ilaçlar güvendiğim bir yerdendi.tekrar 5 haftalık istediğimde ilaçlar bitmişti tekrar yurt dışından gelmesini beklemem lazmdı bende almadım 2 hafta oldu hiç kullanmadım acaba hcg gereklimi diye sorucaktım ? biliyorum cok büyük eşşeklik yaptım ama bundan ders cıkardım bundan sonra küre girersem only testo yapıcam 15 hafta anabolik kullanmıyacam(bu arada beslenmem cok iyiydi salatama dere otuna kadar kullanan biriyim)

hepinize saygılarım ve sevgilerimle.
glutamine
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: kürü yarıda kesmek

Mesajgönderen glutamine » Cum Mar 24, 2017 8:45 pm

bu arada bir daha 21 gün hcg yapmıyacam :)
glutamine
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cmt Mar 25, 2017 6:52 am

Şırınganın iğne takılan noktasında ölü bir bölge var. Normalde enjeksiyondan sonra ilacın bir kısmı bu bölgede kalır. Enjeksiyondan sonra pistonu hafif geriye çekerek ne kadar ilacın şırıngada kaldığı görülebilir.

Benim gördüğüm kadarıyla bu ölü alan genelde 0.05 ml civarında oluyor.

Mesela her enjeksiyonda 1ml yapacaksanıs aslında şırıngaya 1.05ml çekiyorsunuz ama sadece 1ml vücuda giriyor.
9 enjeksiyonda toplam 9 x 1.05ml = 9.45ml ilaç kullanılıyor.
Neticede 10ml'lik şişenin içinde 9 enjeksiyondan sonra 10-9.45=0.55ml ilaç kalıyor.

Bu nedenle kürü planlarken bu kayıplar hesaplanmazsa alınan ilaçlar kür süresinden önce bitebebilir.

Bir de kayıpları engellemek için kullanılan, bebim de kullandığım bir teknik var, fakat buradan kimseye önermiyorum. Şırınganın içine en az ölü alan kadar hava çekiliyor. İğne aşağı bakacak şekilde tutulup hava şırınganın en üstüne alınıyor. Yukarıdan aşağı sıralama piston, hava, ilaç, iğne şeklinde oluyor. Pistonu bastırıca ilk önce ilaç giriyor. Piston ile ilaç arasındaki hava ilacın tamamını şırıngadan dışarıya iktiriyor.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen glutamine » Cmt Mar 25, 2017 7:24 am

Haklisin 8 enjeksiyon yapabildim ve icinde diplerde vardi,bende cok sasirdim cunku cok dikkatli yapiyordum,birde ati88 ustteki yazdigim konuyla ilgili hcg gereklimi,cunjy kurun 21 gununde 2500 hcg yaptim
glutamine
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cmt Mar 25, 2017 8:24 am

Kür sırasında HCG kullanımıyla ilgili sorunuza @Rooturk cevap vermişti.
Onun cevabının üzerine benim söyleyebileceğim farklı birşey yok.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen glutamine » Cmt Mar 25, 2017 8:29 am

Evet cevaplamisti onu sormuyorun zaten 4 haftalik kure hcg veya pct gereklimi
glutamine
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Mar 25, 2017 12:12 pm

Glutamine öncelikle geçmiş olsun üzüldüm sıkıntı yaşadığına. 21. gün 2500 hcg vurdun zaten ve 4-5 hafta sürdü diyorsun. Deca ile testoyu aynı anda kesmek zorunda kaldın bide işin o yanı var decayıda oldukca yüksek doz girmişsin biliyorsun deca testodan daha uzun süre aktif olarak kanda kalıyor buda bizim için bir problem. Sen şimdilik nolvadexe başla günde 40mg olacak şekilde 1 ay devam et. 2 hafta sonrada kan ver bakalım bi değerler ne durumda ona göre hareket edilir ikinci kez yanlış yapmanın anlamı yok. Baktıracağın değerler.

Total Testo
Free Testo
Lh
Fsh
Prolaktin
Progesteron
Estrojen
Buna göre pct planlanır geçmiş olsun. Şahsi kanaatim hcg ye gerek olacağını düşünmüyorum toparlanırsın gençsin anladığım kadarıyla.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen odiii » Cmt Mar 25, 2017 4:24 pm

ati88 yazdı:Şırınganın iğne takılan noktasında ölü bir bölge var. Normalde enjeksiyondan sonra ilacın bir kısmı bu bölgede kalır. Enjeksiyondan sonra pistonu hafif geriye çekerek ne kadar ilacın şırıngada kaldığı görülebilir.

Benim gördüğüm kadarıyla bu ölü alan genelde 0.05 ml civarında oluyor.

Mesela her enjeksiyonda 1ml yapacaksanıs aslında şırıngaya 1.05ml çekiyorsunuz ama sadece 1ml vücuda giriyor.
9 enjeksiyonda toplam 9 x 1.05ml = 9.45ml ilaç kullanılıyor.
Neticede 10ml'lik şişenin içinde 9 enjeksiyondan sonra 10-9.45=0.55ml ilaç kalıyor.

Bu nedenle kürü planlarken bu kayıplar hesaplanmazsa alınan ilaçlar kür süresinden önce bitebebilir.

Bir de kayıpları engellemek için kullanılan, bebim de kullandığım bir teknik var, fakat buradan kimseye önermiyorum. Şırınganın içine en az ölü alan kadar hava çekiliyor. İğne aşağı bakacak şekilde tutulup hava şırınganın en üstüne alınıyor. Yukarıdan aşağı sıralama piston, hava, ilaç, iğne şeklinde oluyor. Pistonu bastırıca ilk önce ilaç giriyor. Piston ile ilaç arasındaki hava ilacın tamamını şırıngadan dışarıya iktiriyor.

Pistona hava çekmek gerçekten dahiyane bir fikirmiş uygulamıcam tabi ama zekice. Aslında ilaç firmaları belirttikleri miktardan biraz daha fazla koyuyorlar fakat bizim tedarik ettiğimiz ilaçların ne şartlar altında dolumu yapıldığını bilmiyorum tabi.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen glutamine » Cmt Mar 25, 2017 5:20 pm

Rooturk yazdı:Glutamine öncelikle geçmiş olsun üzüldüm sıkıntı yaşadığına. 21. gün 2500 hcg vurdun zaten ve 4-5 hafta sürdü diyorsun. Deca ile testoyu aynı anda kesmek zorunda kaldın bide işin o yanı var decayıda oldukca yüksek doz girmişsin biliyorsun deca testodan daha uzun süre aktif olarak kanda kalıyor buda bizim için bir problem. Sen şimdilik nolvadexe başla günde 40mg olacak şekilde 1 ay devam et. 2 hafta sonrada kan ver bakalım bi değerler ne durumda ona göre hareket edilir ikinci kez yanlış yapmanın anlamı yok. Baktıracağın değerler.

Total Testo
Free Testo
Lh
Fsh
Prolaktin
Progesteron
Estrojen
Buna göre pct planlanır geçmiş olsun. Şahsi kanaatim hcg ye gerek olacağını düşünmüyorum toparlanırsın gençsin anladığım kadarıyla.

hocam öncelikle teşekkür ederim ilgin için,bu bana büyük tecrübe oldu çoğu şeyi ne yapmam gerektiğini pct az buz ne oldugunu öğrendim,bende hcg gerek oldugunu düşünmüyorum 21 yaşındayım sadece gördüğüm yan etki yağlı bir cilt 2-3 tane sivilce cıktı birde testislerde ufak bir küçülme oldu.bu arada ramazandan sonra küre girmeyi düşünüyorum bu sefer 15 hafta only testo yapıcam cünkü ben hiç antreman ve diyet aksatmıyorum o yüzden çok anabolik girmiyecem.
saygılar ve sevgiler hocam
glutamine
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Mar 25, 2017 5:36 pm

Rica ederim testislerde küçülme oldugunu tahmin ettim o yüzden kan değerlerine baktır. Hcg ' ye ona göre karar verilir. Kötü olan deca ile testoyu aynı anda kesmek zorunda kalman oldu deca testoyu ve testisleri baskılar. 1 ay nolvadex ile düzelmezsen bir süre daha only nolvadex ile devam edersin yaşın genç bende toparlayacağına inanıyorum. İkincisi pct bittikden sonra en az 3 ay bekle vucut biraz dinlensin reseptörler kendine gelsin. Anabolizanlara düşman olma ilk kürlerinde herkes hata yapar normal ancak bu küründe deca girmezsinde boldenon girersin kür yapıyorsan anabolizan kullan bence yaptığına deysin.

Soğuk Press Keçiboynuzu özü ile günlük 200 iu E vitamini al testisler çabuk toparlar. 1 Çorba kaşığı keçiboynuzu özü yeterli. Hünnap marka iyi eczanelerde satılıyor bende onu kullanıyorum.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir