Kür günlüğüm (Testo-Deca-Danabol) (RESİMLER EKLENDİ)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Kür günlüğüm (Testo-Deca-Danabol) (RESİMLER EKLENDİ)

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Nis 16, 2017 10:14 am

Kardeşim dediğim kür yani " sarımsak , limon ve maydanoz " damarlarını açık tutar , kanını sulandırır kalbi rahatlatır , tansiyonu düşürür yüksek kan basıncından başın ağrımaz , çok kuvvetli yağ yakıcı özelliği vardır , böbrekleri çalıştırır , karaciğerinden toksinleri atar kuvvetli bi antioksidandır ve vucudundan fazla suyu atar buna bağlı tansiyon yükselmesininde önüne geçersin o yüzden ihmal etme yap 2-3 günden itibaren faydasını görüceksin bana teşekkür ediceksin.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzr Nis 16, 2017 6:26 pm

Rooturk yazdı:Kardeşim dediğim kür yani " sarımsak , limon ve maydanoz " damarlarını açık tutar , kanını sulandırır kalbi rahatlatır , tansiyonu düşürür yüksek kan basıncından başın ağrımaz , çok kuvvetli yağ yakıcı özelliği vardır , böbrekleri çalıştırır , karaciğerinden toksinleri atar kuvvetli bi antioksidandır ve vucudundan fazla suyu atar buna bağlı tansiyon yükselmesininde önüne geçersin o yüzden ihmal etme yap 2-3 günden itibaren faydasını görüceksin bana teşekkür ediceksin.

Dediğiniz sorunların çoğu mevcut bu aralar; baş ağrısı pek olmasada tansiyonum çok yükseliyor, böbrek ve karaciğerim çok zorlanmakta.
Hatta ara ara burnumun iç kısmında şiddetli bir sancı ve basınç, sonrasında gözlerimden burnumdan kan fışkıracakmış gibi hissediyorum,
damarlarım kendi kendine şişiyor ve durduk yere pump olma gibi vücutta bi hareketlenmeler vs.
Tek yaşıyorum öyle her alet yok evimde blender vs :=) bunun kaynatmalı, ezmeli sıkmalı gibi başka bi formülü varsa denerim tabiki
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen Rooturk » Sal Nis 18, 2017 8:12 am

yok kardesim malesef bir blender edin :) taze karışması gerek ayrı ayrı yesende olmaz dediğin sıkıntılar mevcutsa şiddetle başlamanı tavsiye ederim. Resimlerinede baktım oldukça başarılı buldum güzel vucut başarılarının devamını dilerim.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Cum Nis 21, 2017 12:07 pm

Rooturk yazdı:yok kardesim malesef bir blender edin :) taze karışması gerek ayrı ayrı yesende olmaz dediğin sıkıntılar mevcutsa şiddetle başlamanı tavsiye ederim. Resimlerinede baktım oldukça başarılı buldum güzel vucut başarılarının devamını dilerim.

Saolun hocam, bu hafta şehir dışına çıkmak zorunda kaldım, antrenman yapamadım pek ama tekrar düzene sokacağım inşallah, gelişmeye devam :=)
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 22, 2017 2:21 pm

arjının kullan bro kanını sulandırır damarlarını acık tutar...
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Nis 22, 2017 3:01 pm

samet_61 yazdı:arjının kullan bro kanını sulandırır damarlarını acık tutar...

Dostum arjinin kanı sulandırmaz aklında bulunsun. Sadece arjininle işi çözmeye çalışabilir o yüzden arkadaşın sağlığı ile oynamayalım. NO üretimini teşvik edip damarları gevşetir ve genişletir ancak arkadaşın problemlerine çözüm olmaz malesef.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cmt Nis 22, 2017 5:13 pm

@rooturk hoca yine güzel açıklamış

Ben de kanı sulandırmak için gerçekten ne yapılabilir onu anlatayım. Mesela bol bol tuzlu su içebiliriz. Ne kadar tuzlu ve ne kadar çok içersek kan o kadar sulanır.

Ama artan su tansiyonu düşürmez, daha da yükseltir. Bu yüzden tansiyon hastalarına tuzsuz diyet verirler, veya su attırıcı diüretik ilaç verirler.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 22, 2017 8:21 pm

Rooturk yazdı:
samet_61 yazdı:arjının kullan bro kanını sulandırır damarlarını acık tutar...

Dostum arjinin kanı sulandırmaz aklında bulunsun. Sadece arjininle işi çözmeye çalışabilir o yüzden arkadaşın sağlığı ile oynamayalım. NO üretimini teşvik edip damarları gevşetir ve genişletir ancak arkadaşın problemlerine çözüm olmaz malesef.

corasprın ve arjının onerırılerdı kurdeyken kalbı sıkısan ınsanlar ıcın..
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Cmt Nis 22, 2017 8:32 pm

@ati88 @rooturk Çok güzel yazmışsınız elinize sağlık, @samet_61 tavsiyen için sanada teşekkürler.
Hardline arginin var elimde mevcut onu kullanıyorum bir süredir ama pek farklılık hissetmiyorum açıkcası.

Yanlız şöyle bir sıkıntım var; haftada 2 kere 1'er mg arimidex, haftada 1 kere 1 mg cabaser içmeme rağmen göğüs uçlarımda hafiften çap olarak büyüme ve genişleme var fakat herhangi bir ağrı sancı söz konusu değil . 2-3 hafta önce test yaptırdığımda prolaktin 0.45 çıkmıştı. Östrojen istememe rağmen bakmamışlar.
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cmt Nis 22, 2017 9:05 pm

@samet_61
aspirin ile arjininin faydası var ama farklı noktalardan.

Şimdi testo ve türevleri anabolik ve androjenik steroidler kandaki kırmızı hücreleri arttırıp vücudun uç noktalarında, kılcal damarlarda kan akışınında bir miktar düşüşe neden olabiliyorlar.

Yükselen östrojen ve östrojen etkisi gösteren SERM'ler (Clomid, nolva, ralox) kanın pıthılaşma faktörlerini arttırıyorlar.

Mesela uyurken bacaklarda kan dolaşımı azalıyor, bir de üzerine kanın yoğunluğu fazlaysa ve östrojenler yüksek ise, kan kılcal damar içinde pıthılaşabiliyor. Bu duruma deep vein thrombosis (DVT) deniyor. Sonra bu pıthı kopup damarlarda hareket ediyor. Kalbe gelirse kalp krizine, beyine gelirse felce neden oluyor.

Aspirin ise kandaki pıthılaşma faktörlerinin çalışmalarına engel olarak kanın pıthılaşmasını engelliyor. Bu şekilde DVT ile oluşan kalp krizi ve felci engelliyor.

Arjinine gelince.

Şimdi sönmüş bir balon düşün. İçine bir litre su doldurursak, balonun içindeki su balona içerden basınç uygulayacak, ve balonun esnemesine neden olacak. Balonu su doldurmaya devam edersek belli bir noktaya geldiğinde artık esneyemeyecek ve patlayacaktır.

Şimdi balon bizim dolaşım sistemimiz olsun. Fazla tuz veya yüksek estrojen gibi nedenlerle suyun yani kanın miktarı artınca, kanın damarların içine yaptığı basınç da artar. Arjinin damarları genişleterek damarların daha fazla kanı iç basınç artmadan taşıyabilmesini sağlıyor. Yani daha çok su taşıyabilmek için daha büyük ve taşıma kapasitesi daha yüksek bir balon kullanmış oluyoruz gibi düşünebiliriz.

Ama bu çözümler problemi ortadan tamamen kaldırmayan çözümler. İdeal çözümler:
Kırmızı kan hücresi fazla: kan ver
Östrojen fazla: östeojeni azalt.
Vücut su tutuyor: östrojeni ve/veya tuzu azalt.

Kür sırasında tansiyonun yükselmesi için son bir neden de, yüksek androjenlerin damarları büzmesinden kaynaklanıyor. Bu durumda arjinin damarları normal genişliklerine getirerek tansiyonu düşürebilir. Ama bence damarların daralmasını engelleyen ACEI veya ARB sınıfı bir tansiyon ilacı performans/fiyat açısından daha faydalı olacaktır.

Edit: Arkadaşlar bir şeyi unuttum ekliyorum.
Steroid kullanırken ortaya çıkan tansiyon, çarpıntı, ritim bozukluğu gibi rahatsızlıklarda hemen tansiyon ilacına, beta blockera başlamayın. Sağlıklı olarak çözüm arayın.

Rootürkün de sürekli bahsettiği gibi kaliteli bir Omega-3 kullanmaya başlayın (mesela Ocean marka).
Hayatınızdan Omega-6'yı olabildiğince uzaklaştırın.
Çiftlik balığı yerine denizde yakalanan balıkları yiyin. Ton, Somon, çipura gibi Omega-3'ü fazla olarak pazarlanan bütün çiftlik balıkları hazır yemlerden dolayı Omega-6 deposudurlar.
En az haftada iki kere yarım saat kardio yapın.
Yürüyebileceğiniz yere yürüyerek gidin.
Kürde Rootürk'ün verdiği bitkisel tarifi kullanın. Tahminimce hem damarları genişletiyor hem de diüretik etkisi gösteriyor.
Kan verin.
Östrojenin kontrol altında tutun.
Tuzu dengeleyin
Unuttuğum başka şeyler olabilir, buraya eklerim.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir