Kür günlüğüm (Testo-Deca-Danabol) (RESİMLER EKLENDİ)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Kür günlüğüm (Testo-Deca-Danabol) (RESİMLER EKLENDİ)

Mesajgönderen atlasg94 » Cmt Nis 22, 2017 9:52 pm

Moruk mahsallah çok iyi gelişmişsin. Vücudun ilaçları resmen benimsemiş. Bu çok iyi bir şey. Ama sanki goguslerin biraz ufak mı kalmış bana mı öyle geldi? Son vücut olculerinle ilk ölçüleri atarsan çok sevinirim.bu arada ilk küre girmeden önce spor geçmişin ne kadardi, benim 1sene 2ay kadar oldu 1bucuk ile 2sene arası girmeyi düşünüyorum da ideal mı yoksa biraz daha beklesem mı bilemedim. Karın hiç calismadigin halde belki de en belirgin karın kasların çıkmış. İnan belki senden daha çok sevinmisimdir :D ilk başından beri takip ediyorum, daha sık yorum yapmaya çalış ve buradan tecrübeli arkadaşlara sesleniyorum. Lütfen paylaşım altlarına daha sık yorum atmaya özen gösterin. Bu herkesin işini kolaylaştıracaktir. Son söylemek istediğim şey çift bölge mı çalışıyorsun ve hangi gün ne çalışıyorsun ufak ufak yazarsan sevinirim. Gelişiminin devamını dört gözle bekliyorum. Bol sanş
atlasg94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Nis 23, 2017 7:57 am

@ati88 hocam gene döktürmüşsün senden çok şey öğrenicez biz teşekkürler
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Re: Kür günlüğüm (Testo-Deca-Danabol)

Mesajgönderen odiii » Pzr Nis 23, 2017 2:09 pm

Rooturk yazdı:Kolesterolun korkulacak boyutta değil merak etme önemli olan trigliserid. İyi Kolesterolu yüksek tutmak için saf balık yağı al Ocean Plus Markasını Öneririm. Damalarını açık tutmak için " 1 Diş sarımsak , 12-13 saplı maydanoz ve 1 tam limonu 2-3 bardak su ile blenderdan geçir aç karnına iç ayda 3 hafta yap " Kırmızı turp mevsimimi bilmiyorum kırmızı turp normal kolesterolu güzel düşürüyor yeşil mercimekde bu konuda iyidir ayrıca iyi bir protein kaynağıdır öğünlerine ekleyebilirsin. korkma kolesterolun korkulacak gibi değil dediğim gibi trigliserid den kork sen bidaha tahlil verirsen trigliseride kesin baktır. dediğim maydanoz limon sarımsak kürünü yap abartmadığın sürece istediğini yiyebilirsin. zeytinyağını zaten tüket sıkıntı yok , saf tereyağıda tüketilebilir abartılmadıgı sürece sıkıntı yaratmaz normal margarinle ayçiçekten uzak dur ama bi halta yaramıyorlar zaten.

Hocam senin tarif 10 numara tadı çok güzel gerçi ben maydonozu ve sarmısağı biraz arttırdım. Süper oldu süper bayıldım tadına. Doğal bir şifa kaynağı gerçekten herhangi bir problem yaşıyor olmayı beklemeden kullanmak lazım. her gün yatmadan önce bundan bir shake yapar içerim.
Bu arada synbo marka sürahi blender var geçenlerde ucuz ürün satan bir marketten almıştım fiyatıda çok ekonomik 55 lira gibi birşey. Kullanmasıda çok pratik. Geçen günde bir başka markette daha gördüm. Seninde çevrende vardır mutlaka.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Nis 23, 2017 2:30 pm

beğendiğine sevindim kardeşim ancak aç karnına ve sabah içersen etkisi daha iyi oluyor ve 30 dk bişey yeme kana karışsın iyice
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzr Nis 23, 2017 7:50 pm

8. haftanın sonuna geldik. 500 testo 400 deca kilo 79.5
Bu hafta şehir dışında olduğumdan dolayı sadece 1 kere antrenman yapabildim. Beslenmede sürekli fast food oldu malesef.
Göğüs uçları için hala çözüm bulamadım ama arimidexi haftada 3 mg almayı düşünüyorum. Noldavex kullansammı bilemiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir.
Ek olarak gelişimimi çok etkiler mi bilmiyorum ama haftada 3-4 gün cinsel birlikteliğim oluyor. Her birliktelikte 2-3 kere boşalıyorum.
Bu konu hakkında da fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.

atlasg94 yazdı:Moruk mahsallah çok iyi gelişmişsin. Vücudun ilaçları resmen benimsemiş. Bu çok iyi bir şey. Ama sanki goguslerin biraz ufak mı kalmış bana mı öyle geldi? Son vücut olculerinle ilk ölçüleri atarsan çok sevinirim.bu arada ilk küre girmeden önce spor geçmişin ne kadardi, benim 1sene 2ay kadar oldu 1bucuk ile 2sene arası girmeyi düşünüyorum da ideal mı yoksa biraz daha beklesem mı bilemedim. Karın hiç calismadigin halde belki de en belirgin karın kasların çıkmış. İnan belki senden daha çok sevinmisimdir :D ilk başından beri takip ediyorum, daha sık yorum yapmaya çalış ve buradan tecrübeli arkadaşlara sesleniyorum. Lütfen paylaşım altlarına daha sık yorum atmaya özen gösterin. Bu herkesin işini kolaylaştıracaktir. Son söylemek istediğim şey çift bölge mı çalışıyorsun ve hangi gün ne çalışıyorsun ufak ufak yazarsan sevinirim. Gelişiminin devamını dört gözle bekliyorum. Bol sanş

İlgin alakan için teşekkürler bro :=) Sorularının çoğunun cevabı konunun başında o uzun uzun yazdığım kısımda mevcut :D Göğüs konusundada spora 50 kiloyken başladığımdan mıdır ektomorf yapıda olduğumdan mıdır bilemiyorum ama anca bu kadar şimdilik yavaş yavaş oluyor bişeyler :=)
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen odiii » Pzt Nis 24, 2017 7:18 pm

Dostum benim cinsel birlikteliklerinle ilgili nacizane tavsiyem Bulk ta altta kalmalı, cut da üste çıkmalısın :D :D
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen atlasg94 » Sal Nis 25, 2017 3:07 pm

@odiii ahahha çıldırıyorum
atlasg94
Yeni Üye

Mesajgönderen atlasg94 » Sal Nis 25, 2017 3:19 pm

Bu arada ilacı bıraktıktan sonra karın egzersizlerine devam etsek o baklavalar gelişir mı veya gidiyor mu hep merak etmisimdir :D
atlasg94
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Çrş Nis 26, 2017 1:58 am

Sir_Ozzyz yazdı:8. haftanın sonuna geldik. 500 testo 400 deca kilo 79.5
Bu hafta şehir dışında olduğumdan dolayı sadece 1 kere antrenman yapabildim. Beslenmede sürekli fast food oldu malesef.
Göğüs uçları için hala çözüm bulamadım ama arimidexi haftada 3 mg almayı düşünüyorum. Noldavex kullansammı bilemiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir.
Ek olarak gelişimimi çok etkiler mi bilmiyorum ama haftada 3-4 gün cinsel birlikteliğim oluyor. Her birliktelikte 2-3 kere boşalıyorum.
Bu konu hakkında da fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.

atlasg94 yazdı:Moruk mahsallah çok iyi gelişmişsin. Vücudun ilaçları resmen benimsemiş. Bu çok iyi bir şey. Ama sanki goguslerin biraz ufak mı kalmış bana mı öyle geldi? Son vücut olculerinle ilk ölçüleri atarsan çok sevinirim.bu arada ilk küre girmeden önce spor geçmişin ne kadardi, benim 1sene 2ay kadar oldu 1bucuk ile 2sene arası girmeyi düşünüyorum da ideal mı yoksa biraz daha beklesem mı bilemedim. Karın hiç calismadigin halde belki de en belirgin karın kasların çıkmış. İnan belki senden daha çok sevinmisimdir :D ilk başından beri takip ediyorum, daha sık yorum yapmaya çalış ve buradan tecrübeli arkadaşlara sesleniyorum. Lütfen paylaşım altlarına daha sık yorum atmaya özen gösterin. Bu herkesin işini kolaylaştıracaktir. Son söylemek istediğim şey çift bölge mı çalışıyorsun ve hangi gün ne çalışıyorsun ufak ufak yazarsan sevinirim. Gelişiminin devamını dört gözle bekliyorum. Bol sanş

İlgin alakan için teşekkürler bro :=) Sorularının çoğunun cevabı konunun başında o uzun uzun yazdığım kısımda mevcut :D Göğüs konusundada spora 50 kiloyken başladığımdan mıdır ektomorf yapıda olduğumdan mıdır bilemiyorum ama anca bu kadar şimdilik yavaş yavaş oluyor bişeyler :=)

bulkta haftada 3 posta:) suan ılac bendede doruklarda kapının delıgı bıle gozume bır hos gelıyor:)istem dışı olur olmaz ereksıyonlarla basım belada olmadık zamanda merhaba abı dıyor alttan yukarı
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen atlasg94 » Çrş Nis 26, 2017 8:25 pm

Kardeş kapı deliği nedir ya amk :Dndjdjjdjs
atlasg94
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir