Kür günlüğüm (Testo-Deca-Danabol) (RESİMLER EKLENDİ)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kür günlüğüm (Testo-Deca-Danabol) (RESİMLER EKLENDİ)

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzr Mar 26, 2017 10:26 pm

16 Nisan 2017 (kürün 7.haftası) Son formumu paylaşmak istiyorum (düzenlendi) kür başı kilo 69.5 (şu an 80)
Buyrun resimler; (antreman sonrası değildir, gecenin 4'ünde can sıkıntısına çekilen resimlerdir .d)

http://i.hizliresim.com/aL8D4z.jpg
http://i.hizliresim.com/V08LZn.jpg
http://i.hizliresim.com/1Lak9A.jpg
http://i.hizliresim.com/yEJRdj.jpg
http://i.hizliresim.com/W08E28.jpg

Merhaba arkadaşlar, bu konu altında kür boyu yaşadıklarımı ve yaşayacaklarımı sizlerle paylaşacağım.
Öncelikle kendimden bahsedeyim;

Boy 188cm, kilo 69.5, kol 34cm (kür başı), yaş 23, yağ oranım %7-8 civarı, zayıf parçalı vücut hatları.
17-18 yaşlarında fitness yapmaya başladım, o zamanlar boyum 1.83 kilom 52 civarıydı, 26 cm kol :p
Doğal olarak 76-77 kilo ve 38 cm kol seviyesine ulaştım, iştahım hiç yoktur. (profil resmi bana ait 2-3 yıl oncesinden)
Genel olarak yılın 9-10 ayı antrenman yapıyorum, kışın 1 ay ve yazın 2-3 ay ara veriyorum mecburen.

(Ürünler lennox Fatih hocam ve Murat hocadan temin edilmiştir)

Şu an kürün 4. haftası bitti yarın 5. haftaya başlayacağım.
Başlangıç kilo 69.5 / kol 34 cm

1.hafta: 500 testo - 400 deca - 30 mg danabol (günlük) - kilo: 70.5 (kilo ölçümü hafta ortası yapılmakta)
2.hafta: 500 testo - 400 deca - 30 mg danabol (günlük) - kilo: 72.0
3.hafta: 500 testo - 400 deca - 30 mg danabol (günlük) - kilo: 73.0
4.hafta: 500 testo - 400 deca - 30 mg danabol (günlük) - kilo: 76.0

(enjeksiyonları pazartesi ve perşembe yapıyorum 250 testo 200 deca olarak)
(ilk defa 4.haftada pazartesi tek seferde hepsini vurdum sancısından duramadım günlerce)
( testo ve decayı ayrı enjeksiyonlarda ayrı kalçalara vuruyorum)

4.haftanın sonunda kol ölçümü yaptım sıcak olarak 39.5 gördüm, nasıl oldu demeyin bende bilmiyorum :p
(kür geçmişim var aşağıda belirttim, kas hafızasından dolayı vs olabilir)
Şu anki gidişat iyi durumda, iyi bir diyet yaptığım söylenemez. Tuz şeker yağ alımım devam ediyor normal seviyede.
Yağlanma hiç olmadı ama vücut baya su tuttu gibi. Göğüs uçlarında çok hafif büyüme var ama belli bile olmuyor.
2.hafta civarlarında tansiyon ufaktan yoklamaya başladı. Milk thistle kullanmıyorum.
Sivilcelenme neredeyse yok gibi, hafif sırtta başlangıç var gibi.
Libidom gayet iyi durumda, hatta kür öncesinden bile daha iyi diyebilirim.

Beslenme programım;
10.00 - 4 adet yumurta sarısıyla beraber, çikolatalı süt 1 bardak
11.00 - birer avuç fındık ve badem, 1 muz 1 elma
13.00 - 1 servis gainer
15.30 - yemek - Zeytinyağlı Patates kızartması üzerine 3-4 yumurta kırarak ve tereyağı eklenerek
18.30 - yemek - Pilav ve yoğurt
21.00 - fındık, badem, elma, muz
21.30 - 22.30 arası antrenman (bcaa ve kreatin spor esnasında)
23.30 - yemek - Tavuk göğüs tereyağlı yanında 3-4 dilim ekmek (dilim tost ekmeklerinden)

Kullandığım Supplementler;
Optimum nutrition Serious mass gainer
Optimum nutirion Gold standart BCAA
Hardline Creatin monohidrat
Hardline Arginin

Her gece - zinco 220
2 3 günde bir - Benexol B vitamini
2 3 günde bir - Solgar C vitamini
2 3 günde bir - Solgar omega 3 6 9
2 3 günde bir - Solgar D3 vitamini
2 3 günde bir - Nexium (mide koruyucu)
2 3 günde bir - NAC 900
2 3 günde bir - Evicap E vitamini

Elimde olan ama kullanmadığım supplementler;
Muscle tech platinum casein
Muscle tech cell tech
VPX shotgun 5x

Arimidex, cabaser, proviron elime mevcut ama hala kullanmaya başlamadım (kullanımları hakkında tavsiye verebilirsiniz)

Hakkımda genel olarak birkaç bilgi;
- Fırsat olursa haftada 5 gün tek bölge antrenman yapıyorum ama genel olarak haftada 3-4 gün çift bölge olarak çalışıyorum.
- Üniversite okuduğumdan dolayı diyetime uyku düzenime pek özen gösteremiyorum. 1-2 gibi yatıp 9-10 gibi kalkıyorum.
- Sol omuzumda slap lezyonu mevcut, bundan dolayı çok ağır antrenmanlar yapamıyorum.
- Hafif ağırlık çok tekrar olarak çalışmak daha rahat oluyor.
- Geçen sene bu sıralar ilk kürümü 500 sustanon 300-400 rimobolan ile yaptım, 70 kg'den 81'e kadar ulaştım.
- Sonra omuzdaki yırtıktan dolayı kür bitimiyle antremanları bırakmam aynı zamanda oldu.
- 81'den 66 kiloya kadar düştüm yaz sonuna kadar.
- Yazdan sonra düzenli olarak eylülden beri aralıksız antrenmanlarıma devam ediyorum.
- Kütle hacim kazanmak çok zor benim için ve çok ince yapılıyım.

Biraz uzun oldu ama detaylı olarak sizlerle herşeyi paylaşmak istedim. Kür, antrenman, supplement, diyet vs konum tavsiyelere yorumlara açıktır. Kür boyunca elimden geldiğince sizlerle gelişmeleri paylaşacağım. Okuyan, vakit ayıran herkeze teşekkürler. İyi forumlar..
En son Sir_Ozzyz tarafından Pzr Nis 16, 2017 6:31 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 3

Re: Kür günlüğüm (Testo-Deca-Danabol)

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Çrş Nis 05, 2017 10:19 pm

5.hafta: 500 testo - 400 deca - 30 mg danabol (günlük) - kilo: 77.5 (başlangıç kilo 69.5)
Kol sıcak 40 cm'yi gördük hayırlısıyla. (başlangıç kol 34 cm soğuk)

Şu an 6. haftanın içerisindeyim, danabol almayı sonlandırdım.
Kürün ilk haftasından itibaren göbeğim çıkmıştı (baklavalı şekilde :d yağlanma olmadan) yemekten,sıvı alımından veya ilaçların etkisindenmidir bilemiyorum ama göbek ufaldı gibi son 1 haftadır. Kilom sabitlendi (77.5 civarı) artış veya azalış yok ama büyümeye devam ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzr Nis 09, 2017 12:30 pm

6. hafta bitmiş durumda, 500 testo - 400 deca - kilo: 78.5
Hafta içerisinde makarnaya abandım 2-3 gün kilo 79.5 gördüm ama şu an 78.5 civarı.

Tansiyonum çok sık yükselmeye başladı, burnumdan kan fışkırcakmış gibi hissediyorum ara ara.
Ayrıca şiddetli şekilde gece terlemelerim başladı.

Geçen hafta test yaptırmıştım, lh fsh e2 istememe rağmen yapmamışlar tekrar yaptıracağım;

TSH 2,30 uIU/mL 0,34 - 5,86
Serbest T4 0,78 ng/dl 0,61 - 1,12
Serbest T3 3,60 pg/mL 2,5 - 3,9
Testosteron [H] 54,29 ng/mL 1,75 - 7,81
Prolaktin 0,45 ng/mL Erkek: 2.64 - 13.13
25-HidroksiVitamin D 19,70 ng/mL 30-100 Vit.D yeterli
Vitamin B12 [H] 624 pg/mL 126 - 505

Kreatinin [H] 1,40 mg/dL 0,84 - 1,25
ALT-(SGPT) [H] 62 U/L < 50
Kolesterol [H] 205 mg/dL < 200
LDL Kolesterol [H] 155 mg/dL 10 - 100
Ürik Asit [L] 2,4 mg/dL 3,5 - 7,2
Dansite (S.G) [H] 1032 1015 - 1025

(H yüksek, L düşük)

Test sonuçlarından anlayan arkadaşlar varsa yorumlayabilirler, teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Pzt Nis 10, 2017 10:51 am

Böbreklerinde bir sıkıntı var gibi. tansiyonunu düşük tutmaya çalış ve bol su iç. (kreatinin)
Karaciğer de yüksek bunun için Nac 600 ciddi anlamda işini görecektir.(günlük 1 tab.) (ALT)

Arkadaşım seni korkutmak istemem fakat senin gibi kolesterol değerleri olanların kür yapmaması öneriliyor. Kalp krizi riski çok yüksekmiş.(erken yaş ölüm) Daha tecrübeli arkadaşlarımız bilgilerini sunacaktır. Niasin de işini görebilir. Kesin konuşmak istemiyorum.
dogukan62
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzt Nis 10, 2017 3:59 pm

Böbrek ve karaciğer mevzuları hakkında az çok bilgim var, nac 900 de kullanıyorum her gün ama kolesterol hakkında pek bilgim yok malesef.
Bilgilendirmen içinde teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cum Nis 14, 2017 11:42 am

zeytınyaglı patates kızartması tereyag eklemek cıkolatalı sut intiharmı etmeye calısıyorsun?kızartmaları tereygalı urunlerı tuzu hemen kes gunluk nac 600 suda erıterek ıc omega 3 u 2 tane ıcmeye basla ve geceleri yatmadan 1 avuc badem veya cevız ıcı ye kolay gelsin..
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen Rooturk » Cum Nis 14, 2017 12:57 pm

Kolesterolun korkulacak boyutta değil merak etme önemli olan trigliserid. İyi Kolesterolu yüksek tutmak için saf balık yağı al Ocean Plus Markasını Öneririm. Damalarını açık tutmak için " 1 Diş sarımsak , 12-13 saplı maydanoz ve 1 tam limonu 2-3 bardak su ile blenderdan geçir aç karnına iç ayda 3 hafta yap " Kırmızı turp mevsimimi bilmiyorum kırmızı turp normal kolesterolu güzel düşürüyor yeşil mercimekde bu konuda iyidir ayrıca iyi bir protein kaynağıdır öğünlerine ekleyebilirsin. korkma kolesterolun korkulacak gibi değil dediğim gibi trigliserid den kork sen bidaha tahlil verirsen trigliseride kesin baktır. dediğim maydanoz limon sarımsak kürünü yap abartmadığın sürece istediğini yiyebilirsin. zeytinyağını zaten tüket sıkıntı yok , saf tereyağıda tüketilebilir abartılmadıgı sürece sıkıntı yaratmaz normal margarinle ayçiçekten uzak dur ama bi halta yaramıyorlar zaten.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen ati88 » Cmt Nis 15, 2017 2:43 pm

@rooturk hoca çok haklı
Ayrıca en iyi yağla yapılmış olsa bile kızartmalar kanserojen. Ha hızlı yağ yakıp definasyon için kanser olmak gibi bir fikir varsa bence çok da iyi bir fikir değil.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzr Nis 16, 2017 9:35 am

samet_61 yazdı:zeytınyaglı patates kızartması tereyag eklemek cıkolatalı sut intiharmı etmeye calısıyorsun?kızartmaları tereygalı urunlerı tuzu hemen kes gunluk nac 600 suda erıterek ıc omega 3 u 2 tane ıcmeye basla ve geceleri yatmadan 1 avuc badem veya cevız ıcı ye kolay gelsin..

Geçen sene sustanon primo kürümde çok berbat beslenmiştim fakat sıkıntı olmadı şükür. NAC 900 ve omega 3-6-9 da kullanıyorum tabi günde 2-3 tane olmasa da 1 tane alıyorum :). Badem fındık gece yersem uyku tutmuyor, bundan dolayı sabah kahvaltıdan sonra meyve ve bitter çikolata ile fındık badem ceviz yemeyi tercih ediyorum. Teşekkürler yorumun için..

Rooturk yazdı:Kolesterolun korkulacak boyutta değil merak etme önemli olan trigliserid. İyi Kolesterolu yüksek tutmak için saf balık yağı al Ocean Plus Markasını Öneririm. Damalarını açık tutmak için " 1 Diş sarımsak , 12-13 saplı maydanoz ve 1 tam limonu 2-3 bardak su ile blenderdan geçir aç karnına iç ayda 3 hafta yap " Kırmızı turp mevsimimi bilmiyorum kırmızı turp normal kolesterolu güzel düşürüyor yeşil mercimekde bu konuda iyidir ayrıca iyi bir protein kaynağıdır öğünlerine ekleyebilirsin. korkma kolesterolun korkulacak gibi değil dediğim gibi trigliserid den kork sen bidaha tahlil verirsen trigliseride kesin baktır. dediğim maydanoz limon sarımsak kürünü yap abartmadığın sürece istediğini yiyebilirsin. zeytinyağını zaten tüket sıkıntı yok , saf tereyağıda tüketilebilir abartılmadıgı sürece sıkıntı yaratmaz normal margarinle ayçiçekten uzak dur ama bi halta yaramıyorlar zaten.

Hocam zeytinyağı ve tereyağı kullanıyorum, margarin ve çiçek yağı bulundurmuyorum evde. Ot çöp yeşillikler ile pek aram yok ama dediğiniz kürü deneyeceğim, teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

ati88 yazdı:@rooturk hoca çok haklı
Ayrıca en iyi yağla yapılmış olsa bile kızartmalar kanserojen. Ha hızlı yağ yakıp definasyon için kanser olmak gibi bir fikir varsa bence çok da iyi bir fikir değil.

Haklısınız kanserojen olayı var kızartmalarda, yemeyi kestim zaten. Bu aralar makarnaya ağırlık vermeye başladım niyeyse. Sabah 4 yumurta, yarım saat sonra meyve,muz,fındık,badem,bitter çikolata üzerine bal şeklinde bi tabak hazırlıyorum. Onun dışınca mecbur 1 öğünüm dışarda oda ızgara tarzı bişeyler veya mcdonalds oluyor genelde, diğer öğünlerimde makarna + ton balığı veya makarna + tavuk göğüs şeklinde. Ayrıca hacimlenmeye çalışıyorum yağ yakma gibi bi niyetim yok. Teşekkürler yorumun için
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzr Nis 16, 2017 9:49 am

7. hafta bitmiş durumda, 500 testo - 400 deca - kilo: 80.0 (başlangıç 69.5)

Dün gece saat 4 sularında can sıkıntısı ve uykusuzluğun vermiş olduğu etkiyle yataktan kalkıp banyoda bir kaç resim çekindim :p
ve sizlerle paylaşmaya karar verdim.

http://i.hizliresim.com/aL8D4z.jpg
http://i.hizliresim.com/V08LZn.jpg
http://i.hizliresim.com/1Lak9A.jpg
http://i.hizliresim.com/yEJRdj.jpg
http://i.hizliresim.com/W08E28.jpg

NOT : Son 3 yıldır belki daha fazla süredir karın çalışmıyorum, taş çatlasa 4-5 gün çalışmışımdır son 3 yıldır.

SORU : Kürü 15 haftaya uzatma düşüncem var, decayı 10. haftada keseceğim. Normalde kürümü 12 testo 10 deca olarak ayarlamıştım.
Ayrıca testoda birkaç hafta 750 ye çıkmam mantıklı mı ? Eğer 750 vuracaksam hangi haftalar vurmalıyım sizce ? Teşekkürler..
En son Sir_Ozzyz tarafından Pzr Nis 16, 2017 10:58 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir