Ilk kurum basladi

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Ilk kurum basladi

Mesajgönderen odiii » Çrş Nis 26, 2017 5:47 pm

Dostum bundan sonra deca kürüne gireceksen nacizane bir tavsiyem olacak ileriki zamanlar için aklında bulunsun. ilk 2 hafta(enanthat kullanacağını varsayarak söylüyorum) deca vurma sadece testo vur kanda biriksin biraz testonun etkilerini önce bi al. Hissedemem yanıltıcı olur diyorsan 2. hafta nın sonuna dogru git bir total-testo testi yaptır bak testo artmışmı ilaç temizmi. Tamamsa decayı öyle vur ben bunu çok acı bir şekilde deneyim ettim ne yazıkki 4 hafta sahte testoyla deca kullandım çok kötü patladım 3 ayda zor toparladım kendimi. Bir daha decaya tövbeliyim diren tren girecem bi sonraki kürümde :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Nis 26, 2017 6:33 pm

tren decadan daha sıkıntılıdır odiii kardeşim güvenilir kişiden alın bişey olmaz. lennox77 ile Iron_man dan temin edin sıkıntı yaşamazsınız.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen samet_61 » Prş Nis 27, 2017 3:38 pm

odiii yazdı:Dostum bundan sonra deca kürüne gireceksen nacizane bir tavsiyem olacak ileriki zamanlar için aklında bulunsun. ilk 2 hafta(enanthat kullanacağını varsayarak söylüyorum) deca vurma sadece testo vur kanda biriksin biraz testonun etkilerini önce bi al. Hissedemem yanıltıcı olur diyorsan 2. hafta nın sonuna dogru git bir total-testo testi yaptır bak testo artmışmı ilaç temizmi. Tamamsa decayı öyle vur ben bunu çok acı bir şekilde deneyim ettim ne yazıkki 4 hafta sahte testoyla deca kullandım çok kötü patladım 3 ayda zor toparladım kendimi. Bir daha decaya tövbeliyim diren tren girecem bi sonraki kürümde :mrgreen: :mrgreen:

Aynen dusundugumu yazmissin kafasi calisan insanlari seviorum:)))) bakariz olmadi sustayla yapariz kuru bro deca nor 19 serisi ilac trende oyle deca tren baba ogul decaya tovbe ediorum daha yuksegi trene girecem diosin:) testoyu cakariz 2 hafta sonra manitanin uzerinden inmiosam orjinaldir:))))
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen samet_61 » Cum May 05, 2017 6:16 am

Kuru 2 hafta daha uzatma karari aldim total 10 hfta diger sorum su bugun test yaptirmak istiorum nelere baktirim prolaktin lh fsh?birde sabahlari uyandigimda karin bolgemin altinda yumurtalik (testis deil) bolgemde tatli bir agri hissediorum neden olur?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Cum May 05, 2017 7:29 am

Total testo-estradiol-fh-lsh-prolaktin-progesteron öncelikli olanlar. Onun dışında tioridlere, idrar ve kan testinden böbrek karaciğer fonksiyonları, kolesterol vs cıkıyor onlarıda isteyebilirsin. Gelişim ne durumda bu arada ? Kaçıncı haftadasın, kilo ölçü durumları nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen samet_61 » Cum May 05, 2017 2:22 pm

E2 referans degerin 2 kati yuksek 43.4 cikti arimidex gun asiri 0.5 almama ragmen oneriniz nedir?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cum May 05, 2017 2:58 pm

E2'nin referans aralığını ve birimini de yazabilir misin?

@Sir_Ozzyz: neden progestrona baktırmak lazım özel bir nedeni var mı acaba?
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen samet_61 » Cum May 05, 2017 3:24 pm

ati88 yazdı:E2'nin referans aralığını ve birimini de yazabilir misin?

@Sir_Ozzyz: neden progestrona baktırmak lazım özel bir nedeni var mı acaba?

Max referans erkekte 21 bende 43.4 suan femara 2.5mg ve aromasin gunluk birer tablet almaya basliorum öldurelim ostrojeni
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cum May 05, 2017 4:13 pm

Femara (letro) çok ağır bir ilaç. Ancak jinekomasti tedavisinde kullanmak için uygun.
E2'yi tamamen öldürür gerçekten de ama o zaman da çok farklı problemler ortaya çıkar
İyi kolesterol HDL sıfırlanır, LDL tavan yapar. Eklem problemleri başlar. Zihinsel olarak bulanıklık, ereksiyon problemleri vs

Onun yerine arimidexi her gün 0.5mg deneyebilirsin. Bence arimidexi yavaş yavaş arttırmak daha uygun olur.

Bir de ölçü birimlerini yazabilir misin? pg/mL vrya nmol/L gibi yazması lazım raporda
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen samet_61 » Cum May 05, 2017 6:20 pm

ati88 yazdı:Femara (letro) çok ağır bir ilaç. Ancak jinekomasti tedavisinde kullanmak için uygun.
E2'yi tamamen öldürür gerçekten de ama o zaman da çok farklı problemler ortaya çıkar
İyi kolesterol HDL sıfırlanır, LDL tavan yapar. Eklem problemleri başlar. Zihinsel olarak bulanıklık, ereksiyon problemleri vs

Onun yerine arimidexi her gün 0.5mg deneyebilirsin. Bence arimidexi yavaş yavaş arttırmak daha uygun olur.

Bir de ölçü birimlerini yazabilir misin? pg/mL vrya nmol/L gibi yazması lazım raporda

Arimidex denemene ragken baskilamadi kurun 3.haftasi itibariyle gun asiri 0.5 arinidex aldim buna ragmen 43.4 cikti e2
samet_61
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir