Ilk kurum basladi

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Ilk kurum basladi

Mesajgönderen samet_61 » Cum Mar 31, 2017 9:23 am

Merhabalar uzun suredir forumdayim ve dun ilk kurume basladim yaş 32 ,boy 172 kilo 74 olarak basladım
kur dizaynim;
1-8 hafta 500 sustanon(p.tesi-perşembe)
1-8 hafta 300 primabolan
1-8 hafta proviron 50mg

3.hafta itibariyle 3 gune bır 1tablet arımıdex

KORUYUCULAR:gunluk birer tablet : zınc220,mılk thistle,ocean plus omega 3,ocean plus men multi vitamin,benexol b vitamin komplex,proscar
SUPPLEMENTLER: hardline whey matrix,scitec mega arginine 120,scitec l-glutamine,mp bcaa

beslenme günlük 10 yumurta beyazı,1 kg et,500gr pirinc,150 gr yulaf ezmezi ..
En son samet_61 tarafından Prş Nis 20, 2017 6:10 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Re: Ilk kurum basladi

Mesajgönderen samet_61 » Cum Mar 31, 2017 6:24 pm

soru 1 primabolanlar vurulurken acımasına ragmen sonrasında agrı gectı fakat sustanonu vurdugum yerde o an agrı yoktu sabah uyandıgımda felaket agrı halen agrımakta normal bı durummudur?
soru 2: gunde 1 kılo et ve 500 gr pismis pirincle beslenmeyı dusunuyorum dogru mudur?
soru 3: ıdman seklı bolgesel çift kas grubu haftada 6 gun yanı her kas haftada 2 kere calısacak sekılde dızayn edıldı dogru mudur?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cum Mar 31, 2017 7:05 pm

1. Primo kullanmadım bilemiyorum, sustanon için yorum yapayım. İlk Sustanon kullandığımda sabah uyanır uyanmaz yarım ampül vurmuştum. O gün içerisinde bir şey hissetmemiştim, fakat ertesi gün uyanmamla bacağımda ağrı hissettim. Çok felaket diyemem ama sanki bacağıma sopayla vurulmuş da hafif morarmış gibi tarif edebilirim (morarma yok tabi, sadece ağrı hissi benzer). Tamamen geçmesi 4-5 gün sürmüştü. Daha sonraki enjeksiyonlarda da benzer ağrı oldu ama her enjeksiyonda yavaş yavaş azalmıştı. Bir de ben 0.5ml olarak yapıyordum o yüzden belki 1 ml yapsaydım daha fazla ağrır mıydı bilmiyorum.

2. Bir kilo çiğ ette yaklaşık 200gr protein var. Her gün 1 kg yemekten sıkılmazsan sorun yok. Sadece o kadar et sıkıcı gelebilir o yüzden süt ve süt ürünleri ve yumurta gibi farklı gıdalardan toplamda 200 gr hayvansal protein yemek de bir seçenek olabilir.
Pirinç yerine başka karbohidratlar seçenekleri de olur. Patates, tatlı patates, yulaf, ekmek çeşitleri, makarna, bulgur, kinoa, bezelye, hepsi olur. Sütün içinde hem protein hem karbohidrat var mesela. Miktarın da herkese uyan bir formülü yok. Miktar olarak kilomuzu ve yediklerini takip ederek kalorileri ayarlamak lazım.

3. Bence iyi fikir. Kür sırasında kaslar dinlendikçe vakit kaybetmeden tekrar çalıştırmak en fazla faydayı sağlayacaktır.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen kerem2018 » Cmt Nis 01, 2017 5:32 am

samet_61 yazdı:Merhabalar uzun suredir forumdayim ve dun ilk kurume basladim kur dizaynim;
Persembe:250 sustanon ve 300 rimabolan
Ptesi: 250mg sustanon seklinde 8 haftalik bir kur
Gelisimi kur sonrasi before after olaral paylasacagim

Primabolan erkeklerdeki dozu en az 400 mg. ve 14 haftadır. Anabolizan bu dozda olduğundan testo da aşağı olmamalı. Sizin dozlarınız düşük kalıyor biraz
kerem2018
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 01, 2017 11:26 am

Yazmak icinmi yazdin yoksa gercekten bildigini sandigin icinmi sen boldenonla karistiriosun sanirim primabolan 8 hafta pick donemidir yani 8haftadan sonra etki dusmeye baslar 14 hafta etki surduren boldenondur!! Adronejinigimin dozu anabolihimden dusuk deil dikkatli bakarsan ptesi 250 sustanon persembe 250 sustanon var yani hafyada 500mg sustanona tekabul ediyor primabolan dozaj konusumda 400 olabilirdi evet ama ilk kurde ben 300 den yana olmasi taraftariyim ki ilk atista tum sarjoru bosaltmayalim sonraki atislarada mermi kalsin
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Cmt Nis 01, 2017 1:06 pm

İlk kür olarak bende susta primo yapmıştım 12 hafta, ilaç gayet güzel çalışıyor ama yan etkileri yüksek. ilk kür için sustanon tercih etmezdim şimdiki aklım olsaydı. Eczane ürünü olduğu için o kürü yapmıştım sanırım sende aynı şekilde düşündün.

ikinci olarak bildiğim kadarıyla rimobolan depot ilaçtır, uzun süre kullanımı makbuldür, 10 hafta kullanımı ideal bana göre.
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 01, 2017 6:56 pm

Evet depot fakat yaptigim arastirmalarda 8 hafta uzerinde etkisinin dustugu olmustur sustanon vurulduktan sonraki sabah ciddi agri cektim 3 gun oldu ve halen devam ediyor basina gelen var mi?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 01, 2017 6:57 pm

Sir_Ozzyz yazdı:İlk kür olarak bende susta primo yapmıştım 12 hafta, ilaç gayet güzel çalışıyor ama yan etkileri yüksek. ilk kür için sustanon tercih etmezdim şimdiki aklım olsaydı. Eczane ürünü olduğu için o kürü yapmıştım sanırım sende aynı şekilde düşündün.

ikinci olarak bildiğim kadarıyla rimobolan depot ilaçtır, uzun süre kullanımı makbuldür, 10 hafta kullanımı ideal bana göre.
enanhate olsaydi 12 hafta girerdim ama sustanonda 8 hafta uzerine cikmam...
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Pzr Nis 02, 2017 8:21 pm

samet_61 yazdı:Evet depot fakat yaptigim arastirmalarda 8 hafta uzerinde etkisinin dustugu olmustur sustanon vurulduktan sonraki sabah ciddi agri cektim 3 gun oldu ve halen devam ediyor basina gelen var mi?

8 hafta diye bir şey yok etkisi aldığın süre kadar devam edecektir.(Vücudun alışma durumu ise öğrendiğime göre 16 hafta kadar)

Enjeksiyonlar dan sonra ağrı hepimizde var. ilaç deri altına sızdığı için genelde ağrı oluyor. Z-track tekniğini deneyebilirsin. Ağrıların fazla ise muscoril ve voltaren sürebilirsin.

Dozajlar konusunda bence bir sıkıntı yok fakat kürü 12 haftaya çekmen daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

ve samet_61 ön yargılarını bıraktığını görüyorum. diğer postlarına göre farklı davranmışsın.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Nis 03, 2017 12:58 pm

Kacari yok dogukan:)))bu arada yarismaci bir abim e-vin isimli e vitanini al dedi 300mg 2ml 1ml yani 150mg ile sustanonunincelt itele dedi 2.ignemi olacam bugun bakalim agri isinde ise yarayacakmi?
samet_61
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir