Ilk kurum basladi

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Ilk kurum basladi

Mesajgönderen odiii » Pzt Nis 03, 2017 6:56 pm

İlk 3-4 hafta ağrı gayet normal dostum arkadaşında söylediği gibi azalarak devam ediyor. Enjeksiyonla ilgili birkaç tavsiye vermek istiyorum. Akşam vurmak yerine sabah ilk iş olarak vurup evden çıkarsan ağrın gözle görülür oranda azalıyor. İğneyi vurduktan sonra hemen zank diye çekme 4-5 sn bekledikten sonra yavaşça çek ve 1-2 dakika o bölgeye iyice bastır ovalamadan bastır yalnız buda ağrıyı azaltmıştı bende. Birde ağrı çok azda olsa devam ettiği sürece aynı bölgeye yeni enjeksiyon yapma bunu zaten biliyorsundur belki ama belirtmekte fayda var.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen samet_61 » Sal Nis 04, 2017 9:21 am

Eet arkadaslar 250mg sustanon ile 150mg evin yada evingen adli evitamini karistirilip vurulduhunda sfir agri prof bir buyugumun onerisiydi denedim en ufak agrim yok alt parantez bu bilgiyide paylasalim
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen odiii » Cmt Nis 08, 2017 9:35 am

İşte bu güzel bir bilgiymiş. Kürün nasıl gidiyor dostum her şey yolunda mı?
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Nis 10, 2017 9:07 am

Bugun 2.haftanin 2.ignesini oldum henuz gozlemledigim bir fark yok
samet_61
Yeni Üye

Re: Ilk kurum basladi (resim eklendi)

Mesajgönderen samet_61 » Cum Nis 14, 2017 11:29 am

kürümde 3.haftaya başladım eczane kürü orjinalliğinden şüphem yok 74 kg başlamıştım küre suan 77 kg yim aslında çok bir fark yok sadece idmandalarda biraz daha ağır kilolara girmeye başladım
En son samet_61 tarafından Cum Nis 21, 2017 8:40 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Cmt Nis 15, 2017 10:27 am

Bende başliorum bakalim ilk hafta 1 300 mg propionatla start verdim devaminda masteron düşünuorum bakalm. Sağ bacağa ilk enjeksiyonu 100mg propionati yaptim 3 ay ara vermiştim bukadar ağri olacağini düşünmemiştim ama oldu esas sol bacaktan korkuyorum evin i aldm 1ml steroidi 1 ml evinle karistirip mi vurdun yoksa 2 ml evinin hepsini kullandinmi umarim sol bacakta cok aci olmaz.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 15, 2017 1:24 pm

Propionate bacaktan cok kotu yapar 100mg propionate a 75mg evin ekle kalcadan vur
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 15, 2017 1:26 pm

sertlesme kalitemde dusus basladı yine prof bir buyugum ya kanin katilasti yada ostrojen artti dior kan icin bebe asprini al ve arjinin yuklemesi yap ostrojen icinde bir hafta gunluk 20mg nolvadex al duzelir dedi ne diosunuz?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cmt Nis 15, 2017 2:36 pm

Yüksek östrojen ereksiyon sertliğini azaltır ama çözüm SERM (nolva vs) kullanmak değil.
Küründe AI (arimidex, aromasin) varsa dozunu arttırabilirsin, veya kürüne ekleyebilirsin.

İkinci bir ihtimal de genital bölgede DHT azalması. Bildindiği gibi DHT testosterondan 5 kat daha kuvvetli bir androjen ve local olarak vücudun pek çok yerinde testosterondan çevrilerek üretiliyor. Vücuda dışarıdan testo vererek sistemde genel testoyu arttırıyoruz, ama testislerde üretim de duruyor. Bu da testislerde lokal olarak DHT'nin azalmasına ve ereksiyonların sertliğini yitirmesine neden olabiliyor. Bu herkeste olan bir durum değil ama böyle birşey var. Çözüm olarak testosteron veya DHT topikal olarak cilde uygulanıyor. Cilde uygulanan testonun lokal olarak DHT'ye dönüşme miktarı enjekte edilen testodan daha fazla.

Eğer ilk ihtimal olan yüksek östrojenden değilse ikinci ihtimal olabilir. Eczanelerde cilde sürülen testo jel olması lazım. Veya o da olmadı 3 günde bir 30-40 mg Tren Enanthate de işini görür.

Edit: provironu unutmuşun ya hu. Günlük 25-50mg proviron da iş görür. Bir hafta kadar kullanıp dozu arttırıp azaltarak denemek lazım. Ama bence tren enan daha iyi çünkü daha çok gains :)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 15, 2017 2:48 pm

ati88 yazdı:Yüksek östrojen ereksiyon sertliğini azaltır ama çözüm SERM (nolva vs) kullanmak değil.
Küründe AI (arimidex, aromasin) varsa dozunu arttırabilirsin, veya kürüne ekleyebilirsin.

İkinci bir ihtimal de genital bölgede DHT azalması. Bildindiği gibi DHT testosterondan 5 kat daha kuvvetli bir androjen ve local olarak vücudun pek çok yerinde testosterondan çevrilerek üretiliyor. Vücuda dışarıdan testo vererek sistemde genel testoyu arttırıyoruz, ama testislerde üretim de duruyor. Bu da testislerde lokal olarak DHT'nin azalmasına ve ereksiyonların sertliğini yitirmesine neden olabiliyor. Bu herkeste olan bir durum değil ama böyle birşey var. Çözüm olarak testosteron veya DHT topikal olarak cilde uygulanıyor. Cilde uygulanan testonun lokal olarak DHT'ye dönüşme miktarı enjekte edilen testodan daha fazla.

Eğer ilk ihtimal olan yüksek östrojenden değilse ikinci ihtimal olabilir. Eczanelerde cilde sürülen testo jel olması lazım. Veya o da olmadı 3 günde bir 30-40 mg Tren Enanthate de işini görür.

Edit: provironu unutmuşun ya hu. Günlük 25-50mg proviron da iş görür. Bir hafta kadar kullanıp dozu arttırıp azaltarak denemek lazım. Ama bence tren enan daha iyi çünkü daha çok gains :)

arımidex nolvadex klomen mevcut ama kur ıcınde antıostrojene baslamadım henuz kullanacaksamda 3 gune 1 mg arımıdex alırım kurdekı verım dusurmeme acısından 3.haftamın ılk ıgnesı persmbe vuruldum bu arada kurumde ılk gun ıtıbarıyle 25 mg provıron mevcuttu yarın ıtıbarıyle onuda 50 mg a yukseltıorum sertlesme sorunu yok sertlesme kalıtesınde dusus hıssetmeye basladım
En son samet_61 tarafından Cmt Nis 15, 2017 4:34 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
samet_61
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir