Ilk kurum basladi

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Ilk kurum basladi

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Nis 17, 2017 7:55 am

Arimidex aldim dun 1mg bugunde indiremioruz aldik elimize gezioruz:))))) ostrojen baskiladi demekki neyse su kan mevzusu olmamasina sevindim
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen ati88 » Pzt Nis 17, 2017 8:17 am

Sir_Ozzyz yazdı:
samet_61 yazdı:uretım durdugunda sıfırlar kure basla 2.hafta yaptır testı hepsı tavan

Test yaptırırsan daha kesin sonuçlara ulaşabilirsin, kulaktan dolma bilgilerle olmaz bence bu iş ;) Sonuca göre arimidexini vs kullanırsın.
Tavan dediğin sadece testosteron'dur, ha östrojenin ve prolaktinin de yüksek çıkabilir ilacına göre fakat geçen sene yaptığım susta küründe lh 0.15, fsh 0.21 e kadar düşmüştü. Ha bildiğim kadarı ile pregnyl ve klomen kullanımı sonrası lh fsh tavan yapıyor.

Haftalık 150-200mg üzeri testosteron kullanıp da estrodial (E2) değeri normalin üzerine çıkmayacak erkek yoktur, varsa da çok nadirdir. Ha arimidx'e başlarsın ama kan tahlili yaparak E2'nin ortalama bir noktada olup olmadığına karar verirsin o ayrı. Zaten testo ve AI kullanımında E2'nin sabitlenmesi için 4 hafta beklemek gerek. Bir süre sonra zaten düşük ve yüksek E2 seviyelerini ayırt edebilmeye başlıyorsun ve kullanılan maddeler çok değişmedikçe sürekli test yaptırmaya gerek kalmıyor.

Bence sen de AI kullanmaya başlasan iyi olur. Göğüs uçları koni olmuş, tansiyondan şikayetçisin. E2 testi yaptırırsan yüksek çıktığında şaşırma. Arimidex ile E2'yi kontrol altına alırsan tansiyonun da düzelir. Geçmiş olsun
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen ati88 » Pzt Nis 17, 2017 8:20 am

samet_61 yazdı:Arimidex aldim dun 1mg bugunde indiremioruz aldik elimize gezioruz:))))) ostrojen baskiladi demekki neyse su kan mevzusu olmamasina sevindim

Düzeldiğine sevindim. Zaten kürün başından beri Proviron kullanıyorsan bahsettiğin şikayetler östrojenle alakalı olmalıydı.

Yalnız dikkatli ol, Arimidex ile E2 seviyesini çok düşürünce de bu sefer de hiç kalkmaz oluyor. Eklem problemleri, cilt kuruması, saç dökülmesini saymıyorum bile. E2'nin normal seviyenin ortalarında olması lazım.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Nis 17, 2017 3:03 pm

ati88 yazdı:
samet_61 yazdı:Arimidex aldim dun 1mg bugunde indiremioruz aldik elimize gezioruz:))))) ostrojen baskiladi demekki neyse su kan mevzusu olmamasina sevindim

Düzeldiğine sevindim. Zaten kürün başından beri Proviron kullanıyorsan bahsettiğin şikayetler östrojenle alakalı olmalıydı.

Yalnız dikkatli ol, Arimidex ile E2 seviyesini çok düşürünce de bu sefer de hiç kalkmaz oluyor. Eklem problemleri, cilt kuruması, saç dökülmesini saymıyorum bile. E2'nin normal seviyenin ortalarında olması lazım.

3 gune bir 1mg arimidexle devam bugun 3.haftanin son ignesini oldum
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Pzt Nis 17, 2017 6:01 pm

Arimidexin yarı ömrü kısa olduğu için gün aşırı 0,5 mg öneriyorlar genelde ama 3 günde bir 1 mg da çok farketmez sanırım sen bilirsin.

Buarada evin efsane işe yaradı gerçi bu sefer senin sözünü dinledim kalçadan yaptım enjeksiyonu onunda etkisi vardır belki ama bacaktaki ağrının 10 da biri falan şuanda. Kalçadan enjeksiyonda gözümde büyüttüğüm kadar değilmiş kolaymış. Bundan sonra sağ sol kalça şeklinde devam ederim artık.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Nis 17, 2017 7:08 pm

odiii yazdı:Arimidexin yarı ömrü kısa olduğu için gün aşırı 0,5 mg öneriyorlar genelde ama 3 günde bir 1 mg da çok farketmez sanırım sen bilirsin.

Buarada evin efsane işe yaradı gerçi bu sefer senin sözünü dinledim kalçadan yaptım enjeksiyonu onunda etkisi vardır belki ama bacaktaki ağrının 10 da biri falan şuanda. Kalçadan enjeksiyonda gözümde büyüttüğüm kadar değilmiş kolaymış. Bundan sonra sağ sol kalça şeklinde devam ederim artık.

Priopionate kalcada bacakta agrili 5 gundur yuruyemen arkadasimsa evini onerdim yapti aabah sifir agriypa uyandi bana abilerim yarim 0.5 gunluk ic dedi ama o minicik arimidexi nasilortadan ikiye bolecez mevzu o
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Sal Nis 18, 2017 7:26 am

Isırınca direk ikiye bölünüyo dostum ben o şekilde kullaniorum bazen biraz ufalaniyo bi peçeteye falan sarip sakliyorum.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen samet_61 » Prş Nis 20, 2017 6:09 am

odiii yazdı:Isırınca direk ikiye bölünüyo dostum ben o şekilde kullaniorum bazen biraz ufalaniyo bi peçeteye falan sarip sakliyorum.

evet bıcakla kırılmadan bolunuyor gunaşırı 0.5mg arımıdex bende daha ıyı oldu 3 gune 1 olunca daha ınıslı cıkıslı oluyor:) kürde 22.gunum 79 kiloyum ve kılo alırken karındaki yağlarında erimesi ayrıca hosuma gidiyor bu arada provironu kesme kararı verdım bulk yapıyoruz bulkta provıron mantıksız geldı arımıdex ı de topalm 10 gun kullanıp kesıcem
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Prş Nis 20, 2017 8:11 pm

Neden arimidex'i bırakacağını anlayamadım.

Testosteron miktarında değişme olmadan aynı miktarda kullanmaya devam ederken, arimidex'i bıraktığında östrojenin tekrar yükselip eski şikayetlerin geri geleceğini düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Prş Nis 20, 2017 10:19 pm

ati88 yazdı:Neden arimidex'i bırakacağını anlayamadım.

Testosteron miktarında değişme olmadan aynı miktarda kullanmaya devam ederken, arimidex'i bıraktığında östrojenin tekrar yükselip eski şikayetlerin geri geleceğini düşünüyorum.

10guN arimidex sonra kesicem gyno belirtisi olmazsa kullanmicam su tutalim biraz provironuda bulk kurunde kullanmama kararı aldım
samet_61
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir