EFE TATAR

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

EFE TATAR

Mesajgönderen punishment » Çrş Nis 05, 2017 2:40 pm

Merhaba arkadaşlar forumunuza yeni üye oldum aslında bu durumla ilgili bir şey söylemicektim ama bana yapılan haksızlığa karşı dayanamadım ve bunu dile getirmek istedim yaklaşık 2 ay kadar önce bir sosyal paylaşım sitesinde anabolik marketim grup ismi ile efe tatar isimli şahısla tanışmış oldum başta benimle ilgiliydi kür yazdı ve sorumlarıma cevap verdi daha sonra kürü temin etmek istediğimde bana bir hesap numarası verdi parayı hesaba yatırdıktan sonrada beni 2-3 gün kadar oyalayıp engelledi evet engelledi ne mesajlarıma cevap verdi nede başka bir dönüş yaptı daha sonra insanlara sordum benim gibi 3-4 kişiyi daha dolandırmış kendisine o kadar yazdım ulaşmaya çalıştım ama bana hiçbir şekilde dönüş yapmadı beni neden dolandırdığını anlayamadım 600 tl param boşa gitti ben kendisine kesinlikle hakkımı helal etmiyorum eğer sizde bu sözde satıcı ile karşılaşırsanız lütfen çok dikkatli olun zaten internet araştırmalarıma göre daha önce başka sektörler de de insanların canını yakmış https://www.uo-developer.com/q-8440-sin ... inize.html buda linki herkese iyi forumlar
punishment
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: EFE TATAR

Mesajgönderen atlasg94 » Çrş Nis 05, 2017 7:14 pm

sen ciddi misin ya? ben de bir kaç gündür onunla konusuyorum instagramdan. bana da kür için ilac tavsiyesinde bulundu. uyardıgın için sag ol kardeşim.
atlasg94
Yeni Üye

Mesajgönderen mrhylmz » Pzt Haz 05, 2017 1:25 pm

Ben de sipariş verdim yollamadı. parayı iade etmesini istedim. tamam diyor, iade etmiyor. hiç olmazı yok. hep olumlu konusuyor fakat icraat yok. facebooktan konusmalar hala duruyor. isteyen olursa yollarım. dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum
mrhylmz
Yeni Üye

Mesajgönderen albay00 » Prş Eki 25, 2018 11:33 am

tam bir sahtekar şerefsiz bu efe tatar denen dümbük...beni de kazıklayacaktı. peşini bırakmadım.ilacı aldık.telefona bakmıyor.mesaj yazıyorum sklemiyor...değişik bir tip.sonra yazdım gelir bulurum seni.o para umrumda değil ama götünü skerim senin dedin.yemin ettiim bir de .sonra döndü gecikmeli de olsa ürünü göderdi ama bu seferde benim istediğim ürün markası değildii....neyse buna da şükür dedik..tam bir götverenin önde gideni....
albay00
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Eki 31, 2018 1:36 am

Sanırım bu forumda da daha önce konusu vardı. Normalde net kanıtlar olmayan bu tip konulara yorum yazmam ama bana baya fazla kişi bu kişiyle alakalı dert yandı. Arkadaşlar kendisi yaptığı yasa dışı işin avantajını kullanıyor. Kimse nasılsa bir ses çıkmaz diye şikayet etmiyor. Bu işi steroid olarak düşünmeyin. Size mal ya da hizmet sağlamakla söz veren bir kişi bunun karşılığında ücreti alıp beyan ettiği şeyi yollamıyor ya da yapmıyorsa bu nitelikli dolandırıcılığa girer. Suç duyurusunda bulunun bakalım noluyor
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Nroidsiparis ve 12 misafir