TREN E - TREN A KÜRLERİ ARASINDAKİ DİNLENME ZAMANI

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

TREN E - TREN A KÜRLERİ ARASINDAKİ DİNLENME ZAMANI

Mesajgönderen tonyjason » Cmt May 06, 2017 11:24 pm

Herkese Selamlar. Optimum pharma nın tren e (400mg) drostanolone e(400mg) ve sustanon(500mg) kürüne girdim 12 hafta sürdü. Kür bittikten 3 hafta sonra 5000 iu pregnyl i 10 günde 500 er yaparak pct yaptım. Kür içerisinde 2 günde bir cabaser kullandım. Herhangi bir yan etki görmedim. Kürden güzel verim aldım. Toplamda 2 ay dinlendim. Şimdi Definisyon kürüne başlayacağım sormak istediğim şu tren ve masteron bulk ta kulllandım ve definisyonda tren a drostanolone propionate kullanmak istiyorum. Acaba reseptörler kapanmış mıdır ? Kullansam faydasını Görür müyüm ? Bi satıcı dostum 2 aylık dinlenme ve pct yeterli reseptörler açılır dedi. Rich piana da bir videosunda 17 ay tren kullandığını söylemişti. Ramazan da oruç tutacağımdan 8 mayıs ta küre baslayıp ilaçların ramazan a kadar aktif olmasını istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Kür planım şöyle,

1-10. hafta 400mg Testo p

1-6. hafta 300mg, 6-10. hafta 200mg Primabolan

1-10. hafta 300mg Tren a

1-10. hafta 300mg Drostanolone propionate

5-10. Hafta 280mg tablet wins

7-10. Hafta clen (3-3-4-4 tablet)

yaş 26 Boy 185 kilo 95

4 yıllık kür geçmişim var

Not: Enjeksiyon ilaçların markası Generics Pharma, Primabolan eczane, tabletler Balkan Pharma
tonyjason
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 2

Re: TREN E - TREN A KÜRLERİ ARASINDAKİ DİNLENME ZAMANI

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzr May 07, 2017 6:59 am

Bence ramazandan sonra başla kürüne, hem dinlenme sürende biraz daha uzamış olur.
Ayrıca optimum pharma bu merdivenaltı türkiyede üretilen ürünlerden diye biliyorum iyiki sıkıntı yaşamamışsın.
Başarılar..
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen samet_61 » Pzr May 07, 2017 4:26 pm

Sir_Ozzyz yazdı:Bence ramazandan sonra başla kürüne, hem dinlenme sürende biraz daha uzamış olur.
Ayrıca optimum pharma bu merdivenaltı türkiyede üretilen ürünlerden diye biliyorum iyiki sıkıntı yaşamamışsın.
Başarılar..

generics pharma guzel marka ;) primada dozaj neden dusuyor?
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzr May 07, 2017 5:00 pm

samet_61 yazdı:
Sir_Ozzyz yazdı:Bence ramazandan sonra başla kürüne, hem dinlenme sürende biraz daha uzamış olur.
Başarılar..

generics için kötü demedim zaten, konunun başını okuduysan optimum ile ilk kürünü yaptığını söylüyor. yorumun bunun içindi..
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen samet_61 » Pzr May 07, 2017 5:33 pm

Sir_Ozzyz yazdı:
samet_61 yazdı:
Başarılar..

generics için kötü demedim zaten, konunun başını okuduysan optimum ile ilk kürünü yaptığını söylüyor. yorumun bunun içindi..

yok gülüm ona istinaden demedım optımumu carbonu artık bılmeyen yok:) generics genesis meditech bunlar bu işin enlerinden
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen tonyjason » Pzr May 07, 2017 8:07 pm

Primabolan çok su tuttuğu için dozajı düşüreceğim karın bölgesini iyice parçalamak istiyorum.
tonyjason
Yeni Üye

Mesajgönderen tonyjason » Pzr May 07, 2017 8:09 pm

Ramazan da yapma amacım kas kaybetmeden ramazanı atlatmak aynı kürü geçen sene ramazan da da yapmıstım. Kütle kaybetmeden çok iyi define olmustum
tonyjason
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Pzt May 08, 2017 7:09 pm

Güzel bi planlama yapmışsın dostum bence, zaten daha öncede yapıp sonuç aldığın birşeyse gogogogo diyorum. Sormak istediğim birkaç soru var hocam sana; birincisi, tren-e / testo- e girerken kalori ve makroları nasıl ayarladın ? Asıl merak ettiğim karbonhidrat kaç gram aldın ? ve tren-a / testo-p de kaç kalori alacaksın ve nekadar karbo kullanacaksın ?
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 7

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir