Kür Sonrası Kas Gelişimi Hakkındaki Düşünceleriniz

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kür Sonrası Kas Gelişimi Hakkındaki Düşünceleriniz

Mesajgönderen dogukan62 » Pzr May 07, 2017 2:41 pm

Arkadaşlar kür yaptık pctmizde bitti. Her şey natural hale döndü diyelim.

Bu zamandan sonraki kas gelişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anlatılanlar

1.Steroid aldığımızda kas reseptör sayımız arttığı için kürden sonra naturaldan biraz daha hızlı kas geliştirebiliriz.
2.Tek bir kez steroid kullanımında bile kas hücreleri reseptörlerinin bozulduğu bu reseptörler bozulduğunda eskisi gibi naturel kas gelişimi olmadığı
3.Steroid kullanımından sonra testisler asla eski haline gelemeyeceği için kas gelişiminin azaldığı

Bu konuyu detaylı ve bilimsel bir kaynak sunarak açıklayacak biri var mı?
En son dogukan62 tarafından Pzt May 08, 2017 9:49 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Re: Kür Sonrası Kas Gelişimi Hakkındaki Düşünceleriniz

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Pzr May 07, 2017 2:43 pm

Ne kürü yaptın, değişim gelişim ne oldu vs before after biraz bişeyler paylaşsaydın güzel olurdu bende :=) (daha önce paylaştıysan kusuruma bakma)
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen samet_61 » Pzr May 07, 2017 4:25 pm

dogukan62 yazdı:Arkadaşlar kür yaptık pctmizde bitti. Her şey natural hale döndü diyelim.

Bu zamandan sonra kas gelişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anlatılanlar

1.Steroid aldığımızda kas reseptör sayımız arttığı için kürden sonra naturaldan biraz daha hızlı kas geliştirebiliriz.
2.Tek bir kez steroid kullanımında bile kas hücreleri reseptörlerinin bozulduğu bu reseptörler bozulduğunda eskisi gibi naturel kas gelişimi olmadığı
3.Steroid kullanımından sonra testisler asla eski haline gelemeyeceği için kas gelişiminin azaldığı

Bu konuyu detaylı ve bilimsel bir kaynak sunarak açıklayacak biri var mı?

testisler neden eskısı gıbı olmasın sehır efsanesı bunlar su olur hıc kur yapmamıs bırıne gore 1 kere dahı kur yapan bırının sperm kalıtesı yuzde 20 dusuktur bu bır gercek fakat eskısı gıbı olmza sert bır ıtham yarısmacı adamların cocukları varken ;) ılac gormus bır vucut 2 yıl ılacsız cıddı bır gelısım gosteremez dıye bende duymustum da zaten oyle bır dunya yok ılacı bır kere aldınmı daha kurun bıtmeden bır sonrakı kurunu planlamaya baslıosun:))))
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen dogukan62 » Pzr May 07, 2017 7:41 pm

Sir_Ozzyz yazdı:Ne kürü yaptın, değişim gelişim ne oldu vs before after biraz bişeyler paylaşsaydın güzel olurdu bende :=) (daha önce paylaştıysan kusuruma bakma)

10 aydır kür yapmadım. Sadece yukarıda bahsettiğim durum hakkında bilgi istedim.

samet_61 yazdı:testisler neden eskısı gıbı olmasın sehır efsanesı bunlar su olur hıc kur yapmamıs bırıne gore 1 kere dahı kur yapan bırının sperm kalıtesı yuzde 20 dusuktur bu bır gercek fakat eskısı gıbı olmza sert bır ıtham yarısmacı adamların cocukları varken ;) ılac gormus bır vucut 2 yıl ılacsız cıddı bır gelısım gosteremez dıye bende duymustum da zaten oyle bır dunya yok ılacı bır kere aldınmı daha kurun bıtmeden bır sonrakı kurunu planlamaya baslıosun:))))

dediğin doğruda samet kardeşim benim merak ettiğim gerçekten böyle bir durum var mı.
dogukan62
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen samet_61 » Pzr May 07, 2017 7:55 pm

dogukan62 yazdı:
Sir_Ozzyz yazdı:Ne kürü yaptın, değişim gelişim ne oldu vs before after biraz bişeyler paylaşsaydın güzel olurdu bende :=) (daha önce paylaştıysan kusuruma bakma)

10 aydır kür yapmadım. Sadece yukarıda bahsettiğim durum hakkında bilgi istedim.

samet_61 yazdı:testisler neden eskısı gıbı olmasın sehır efsanesı bunlar su olur hıc kur yapmamıs bırıne gore 1 kere dahı kur yapan bırının sperm kalıtesı yuzde 20 dusuktur bu bır gercek fakat eskısı gıbı olmza sert bır ıtham yarısmacı adamların cocukları varken ;) ılac gormus bır vucut 2 yıl ılacsız cıddı bır gelısım gosteremez dıye bende duymustum da zaten oyle bır dunya yok ılacı bır kere aldınmı daha kurun bıtmeden bır sonrakı kurunu planlamaya baslıosun:))))

dediğin doğruda samet kardeşim benim merak ettiğim gerçekten böyle bir durum var mı.

haftada mınımum 500 mg testesteron gören bır vücut dusun ve 7 24 kanında ust sevıye dolasan testesteron kan basıncı var bırde haftada maxımum 75 mg testesteron kı bu ınıslı cıkıslı bır olcude dusun sence natural ne kadar gelısım olur gecen yaz mersın wonasıs otelde yarışmalarda sevdıgım bır abım olan Kıbrıs mıllı takım antronoru cenk hocayla denklestık ve onıunda dedıgı ılac gormu sbır vücut 2 yıl natural gelısım gostermeyecegıydı kı goruslerı ve dusuncelerı tecrubesı benım ıcın onemlıdır bu aradsa testısler eskı halıne döner fakat leyding hucrelerı her kürde ufakta olsa zarara ugrar
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen odiii » Çrş May 10, 2017 7:05 pm

3 üde doğru fakat 3 üde yanlış neyden ne dozajla ne süre kullandığın önemli 1, genetik yapın kürden önceki genel sağlık durumun vücudunun ve metabolizmanın ilaçlara gösterdiği tepkiler önemli 2, ve tabiki mct ve pct önemli ne koruyucuları kullandın vitamin mineral takviyesi yaptın mı buda 3. Bu reseptörler konusunda söylenilen anlatılan her şey üfürük gibi geliyor bana asla aynı ilaca 2 farklı metabolizma aynı tepkileri vermez.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 7

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir