E Vitamini ve Propianate ile ilgili yazan arkadaşı arıyorum

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

E Vitamini ve Propianate ile ilgili yazan arkadaşı arıyorum

Mesajgönderen myfranco1 » Cmt Haz 03, 2017 7:36 pm

Birkaç gün önce okuduğum bir başlıkta, e vitamini ve propianate beraber alımı hakkında yazıyordu. Forumu ne kadar aradıysam da bulamadım. Ödem ve ağrı yapmaması ile ilgiliydi. Yazan arkadaş veya bilen bir arkadaş cevap verirse çok sevinirim.
myfranco1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 0

Re: E Vitamini ve Propianate ile ilgili yazan arkadaşı arıyo

Mesajgönderen odiii » Pzr Haz 04, 2017 8:49 am

Evet kardeşim ben kullanıyordum only testo-p kürü yapmıştım evin adında bir e vitamini var kas içi enjeksiyona uygun eczanelerde falan rahatlıkla bulabilirsin fiyatıda çok ucuz 5 lira gibi birşey. 1 mL testoya 0.75 yada 1 mL evini enjektöre çekip iyice karıştırıp vurursan enjeksiyon ağrısnı ciddi azaltıyor.

Sen ne kürü yapıyorsun ?
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen myfranco1 » Pzr Haz 04, 2017 9:26 pm

Odii arkadaşım Allah razı olsun senden. Yaptığım kür definisyon kürü
Propianate
Aqua
Winstrol tablet kullanıyorum. 82 kiloyum, 75-76 arasına inmem lazım. Malum propianate biraz zorluyor bazılarımızı. Konuyu okuyup nasıl olduysa favorilere eklememişim.

Peki bunu winstrol ile de kullanabilir miyiz? Veya enanthate da yaparsa ödem ve ağrı, işe yarar mı?
myfranco1
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzr Haz 04, 2017 10:39 pm

e-vin ile beraber soylemıstık fakat tek basına propıonatta pek ıse yaramıyor e-vin sadece sustanonda ıse yarıyor 250mg sustanona 150ml e-vin ile sorunu cozmustuk fakat yakın bır arkadaşım propionate da agrı sorunu ıcın onda denedik propionate da pek ıse yaramadı..
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen myfranco1 » Pzr Haz 04, 2017 11:17 pm

samet_61 yazdı:e-vin ile beraber soylemıstık fakat tek basına propıonatta pek ıse yaramıyor e-vin sadece sustanonda ıse yarıyor 250mg sustanona 150ml e-vin ile sorunu cozmustuk fakat yakın bır arkadaşım propionate da agrı sorunu ıcın onda denedik propionate da pek ıse yaramadı..

Haklısın, bünyeden bünyeye farklılık olabiliyor. Biraz azaltsa bile çok iyi olacak. Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.
myfranco1
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Pzt Haz 05, 2017 6:43 pm

Enjeksiyon Winstrol ile birlikte kesinlikle olmaz e-vin yağ bazlıdır, winstrol su bazlıdır. Hatta baya bi yağlı yoğun bir kıvamı vardır, çekersin enjektöre üstüne propiyonatı çekersin faz farkını görürsün zaten hemen karışmazlar biraz alt üst edersin. Ödem konusu tamamen kişisel kiminde çok ödem oluyor kiminde pek olmuyor, kiminde sağ kalçada sorun olmazken sol kalçada ödem yapabiliyor(bende mesela )
Fakat benim tecrübe ettiğim kadarıyla evin enjeksiyon sonrası ağrıyı epey azaltıyor. Aslında içinde zeytinyağı var evinin oda kimi bünyelerde ödem yapabiliyor aklında bulunsun.

Aslında Guaiacol diye bir madde var ağrıyı azalttığını okudum birkaç yerde ama satan yok yada ben bulamadım.

Ben açıkcası enanthat ile denemedim henüz, ama emin olabilirsin bundan sonraki kürümde yağ bazlı ne vurursam vurayım evinle beraber vuracam :geek: :mrgreen:

Aslında biz forumdaki çaylaklarız üstadlar konuya bi el atsa çok süper olur enjeksiyon ağrıları ve ödemler gerçekten bazen çekilmez olabiliyor.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Haz 05, 2017 11:24 pm

kurumde 10.haftadayım ılk enjeksıyon sonrası sustanona e-vinle 9 hafta devam ettım ne odem oldu ne agrı evin yokken ılk enjeksyondan sonra 5 gun yuruyemedım yani işin özü benzil alkol oranı yüksek ılaclarda o uzerıne basamadığın bacak ağrısı sebep verıor evın bunu yağlandırarak ınceltıp sorunu cozuyor ama propıonate da pek ıse yaramıyor
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen myfranco1 » Sal Haz 06, 2017 8:58 pm

Propianate'da pek işe yaramadığını söyleyebilirim arkadaşlar. Testesteron gribini yine yaptı, sağdan vurdum ve ağrı var. Çok değil ama hissettiriyor. Şimdiye kadar Cypionate, Boldenon, Masteron, Aqua ve Propianate oldum ve içlerinde sadece propianate bana pek yaramadı. Saydıklarımın hepsini bir kerede olmadım tabiki.
myfranco1
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Cum Haz 09, 2017 6:26 pm

Dostum propiyonat değişik dediğin gibi daha keskin bir ilaç kesinlikle. Sana deneyebileceğin ağrını azaltabilecek birkaç tüyo vermek istiyorum; enjeksiyon yaparken yapabildiğin kadar yavaş yap, enjeksiyon bitince iğneyi 15 saniye çekme bekle sonra çek, iğneyi dokunun içinde döndürme oynatma, ileri geri yapma, enjeksiyondan sonra mutlaka 1 dakika enjeksiyon bölgesine basınç uygula ovalama. Ben şöyle bir şey yapıyordum; enjeksiyondan sonra bölgenin üzerine alkolle sildiğim peçeteyi koyup klozetin kenarına o bölgenin tam üzerine oturuyordum.

En önemlisi enjeksiyonlarını akşam yatmadan önce yapma sabah evden çıkarken hatta mümkünse antremandan önce yap ve enjeksiyon bölgesini çalıştıracak o bölgedeki dolaşımı hızlandırıp ilacı dağıtacak hareketler yap.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Mesajgönderen M4jeste » Cmt Tem 15, 2017 2:21 pm

Testo E ve C ilede kullanılabilir mi evin ?
''iyi bir vücutla, iri bir vücut arasındaki en büyük fark "steroidtir"
Kullanıcı avatarı
M4jeste
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir