ilk Kürüm Başladı Tüm yaşadıklarımı yazıcam !

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ilk Kürüm Başladı Tüm yaşadıklarımı yazıcam !

Mesajgönderen Edo1907 » Sal Haz 13, 2017 11:22 am

ilk önce yıllardır küre girme konusunda çok kararsızdım ama içimde hep bi istek vardı yanıma arkadaş kimseyi ikna edemiyodum :) sonra spora ara vermek zorunda kaldım 6 ay gibi bi aradan sonra tekrar başladım spora başladıktan sonra 3 ay geçti ve çok ciddi bir şekilde küre girmeye karar verdim. çevremde kim varsa kullanan sordum araştırdım bilgi edinmeye çalıştım . forumlarda gezdim ne nedir öğrenmeye çalıştım ve sonunda 12 haziran pazartesi definasyon kürüne girdim .

boy : 185
kilo 97

İlk kürüm böyle oldu .bazı kişiler sabit tut dedi bazıları böyle piramiti önerdi en sonunda piramite karar verdik .

Testo propionat : 1-12 hafta / 1.2. hafta 200 / 3.4. hafta 300 / 5.6. hafta 400 / 7.8. hafta 500 / 9.10 hafta 400 /11.300 / 12 . 200 /

masteron : 1-12 hafta / 1.2. hafta 100 / 3.4.5 hafta 200 / 6.7. 300 / 8.9.10 200 / 11.12. 100 /

ilk 5 hafta winstrol ve clenbuterol tablet şeklinde ve piramit olarak alınıcak sonra 3 hafta ara son 4 hafta tekrar winstrol ve clen alıncak /

Pazartesi ve perşembe enjeksiyon olucam .

kürümde :
hergün 1 tablet proviron
2 günde bir yarım tablet arimidex
günde 2 kere apikobal
1 kere tiribulus
1 kere zinco 220
1 kere ester c 1000mg
1 kere milk thistle
1 kere omega 3 balık yağı

bitkisel çay ve ot desteği olarak
her sabah limonlu maydonoz ve limonlu su aç karna
aslan pençesi otu ve çoban çökerten otuyla her sabah çay demliyorum
zencefil - keçiboynuzu tozu - çakşır kökünüde yoğurda karıştırıp yiyiyorum . normalde balla macun yapılıyo ama şekerli olduğu için bal kullanmıyorum.

anlıyacağınız üzere sanki en ağır bir küre girmiş gibi özen gösteriyorum hiçbirşeyim eksik olmasın istedim sorunsuz bi şekilde kürü atlatmak için 4-4 lük takviye yapıyorum eğer eksik gördüğünüz birşey olursa lütfen yoruma yazın sonuçta bende bunları okuyarak öğrendim illaki hatalarım vardır .

İlk enjeksiyonu Pazartesi oldum ben iğneden çok karkan bir insandım inanın dünyada belki benim kadar korkan yoktur ama bunu bile göze aldım.
enjeksiyonu bacaktan yaptırdım insilün iğnesiyle 100 testo ve 100 masteron karıstırıp sag ve sol bacaktan eşit bi şekilde yapıldı.

yapıldığında 2-3 saat yanma hissi oldu ama yapılırken bi acı hissetmedim bukadar kolay olur sanmıyodum. yapıldıktan 4 saaat sonra gögüs kol idmanı yaptım.

şimdilik burası bukadar .

Beslenme :

sabah saat 9:30da 6 yumurta 2 si sarısıyla,4-5 tane siyah zeytin,1 ufak dilim tam buğday ekmeği

11:00 da 100 gram yulaf ve yeşil çay

13:30 da 200 gram fırında tavuk yanına lor peyniri ve salata , mercimek çorbası .

3:30 gibi idmana gidiyorum idmandan önce 2 sade türk kahvesi içiyorum ve amino içiyorum idman sırasında BCAA içiyorum.çift bölge yapıyorum.

5 gibi eve gelip whey protein içiyorum

6:00 da 250 gram tavuk ( olduğunda kırmızı et yada ton balığı), yanında salata tuzsuz sadece limon ve 1 kasık zeytin yağı, ve bitki çayı.

arkadaşlar şimdilik beslenmemde böyle şuanlık karbonhidrat düşük çünkü bulgur pilavı yada herhangibi bir pilav çeşidini yağsız tuzsuz olunca sevmiyorum yiyemiyorum bu şekilde günüm geçiyo . haftada 1-2 çilek ve muz yiyiyorum.

eklemek istediğiniz şeyleri lütfen paylaşın sonuçta ilk kürüm ve toplama bilgilerle hareket ediyorum bir tecrübem yok .
burdan sizinle paylaşmak istedim fırsat oldukça değişiklikleri hissettiklerimi eklerim. perşembe günü omuzdan vurulmayı düşünüyorum yazarım onuda .
öncesi fotolarımı çektim güzel bir gelişim sağlarsam öncesi ve sonrası paylaşırım :) sağlamazsam paylaşmam :)

kür sonundada pct için tamoxifen hazır 2 kutu
ve sonuçlara göre pregnyl kullanıcam onuda gerek olursa 500-500 olucak şekilde vurmayı düşünüyorum.

Şimdilik bukadar yorumlarınız bilgileriniz ve benimle paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler .

Edo1907
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: ilk Kürüm Başladı Tüm yaşadıklarımı yazıcam !

Mesajgönderen myfranco1 » Sal Haz 13, 2017 1:19 pm

Ben bildiğimi yazayım, Clen 4 hafta kullanıp 1 hafta ara vermek en iyisi. Winstrol ise yağ oranı iyice düştükten sonra, yani kürün sonlarında. Winstrol ile başlamaya gerek yok. Bir de 500 prop bana çok geldi. Haftada 3 enjeksiyon 100er şeklinde yeterli.
myfranco1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8

Mesajgönderen Edo1907 » Sal Haz 13, 2017 2:30 pm

Cevabın icin tesekkurler . Clen ve winstorlu 5 hafta kullancagim icin oyle bi ara ekledim ama dediginiz gibi 4 haftalik kullanimida etkin sonuc veriyo ilerleyen haftada duruma gore o sekil yapabilirim . Elimde winstrol fazladan var bu yuzden boyle baslamaya karar verdik daha guzel etkisi olsun . Enjeksiyonu haftada 3 yapma imkanim yok o yuzden 2 kere icin boyle bi kur cikartik 2 hafta kur ortasinda 500 gerekli diye dusunduk sonra zaten dusucek tekrar piramit oldugu icin .

Sizce neden 500 fzla geldi bi sebebi yada aciklamasi varmi
Tekrardan sagol fikirlerin icin benim icin suan herkesin yazdigi cumleler onemli .
Edo1907
Yeni Üye

Mesajgönderen myfranco1 » Sal Haz 13, 2017 4:14 pm

Rica ederim. Öncelikle, bu konuda, öyle ahım şahım bilgili olmadığımı söyleyeyim. Winstrolün esas faydası,yağ oranı düşükken ortaya çıktığı gibi, oral alındığı için karaciğeri yoruyor. Diyetin son 4-6 haftası kullanılıyor. Propionate 2 enjekte de yapılır ancak 500 gerçekten yüksek bir doz. Normal değerler 100-300 arası. Toplamda 6 hafta boyunca, üst sınırın da üstünde bir kullanım oluyor bu şekilde. Tabi bu önerilen. Bu konulardaki üstadlarımız yanlışlarımız varsa düzeltirler.
myfranco1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8

Mesajgönderen Edo1907 » Sal Haz 13, 2017 9:31 pm

Winstrol icin haklisin ama fazla varken kullanmak lazim diye dusunuyorum . Coğu kürde 500 gordum ben ve spor salonundaki hocam la birlikte 2-3 tane surekli kure giren arkadaslarima danistim olur dediler ama tabi senin dediginide dikkate almak lazim tekrardan sorucam . Cok bi bilgin olmasada yardimci olmaya calisman guzel bisey forumda eskisi gibi cok tecrubeli insanlar yorum yapmiyo cok girmiyolar foruma galiba yda giripte yorum yapmak istemiyolar. İronman lennox hammerstone gibi bilgili kisilerin yorumlari cok faydali umarim bilgilendirirler .
Edo1907
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir