PCT nin ise yaramaması, çok kötüyüm

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

PCT nin ise yaramaması, çok kötüyüm

Mesajgönderen hallemon » Prş Tem 13, 2017 11:43 am

Arkadaslar kafayı yemek üzereyim ne olur yardım edin,

Yaz 27. 5 yıllık spor geçmişi var
6 haftalık kur yaptım, ilk kurumdu
Haftada 300 testesteron propionat
Günde 50 oxandrolone
Clenbuterol

Kullandım, önceden beri jinekomasti olduğu için günde 0.5 arimidex kullandım

Kur bitince 3 gün sonra burada önerildiği şekilde pct ye başladım , 10 günlük pct etkisini göremeyince 10 12 14.gun 2000iu pregnyl vurdum, hala kendime gelemedim

Kafayı yemek üzereyim çok mutsuzum, ancak çok zorlasam sertleşme oluyor libido falan hiç kalmadı, onun dışında ne sabah ereksiyonu ne birşey , eskiden yanımdan kız geçse çadırı dikerdim ,resmen erkekliğimi kaybettim, aklıma bile gelmiyor artık

Ne yapmalıyım ne olur yardım edin, kendime gelmem kaç hafta alır, yabancı sitelerde hiç kendinize gelemeyebilirsiniz yazıyor,
hallemon
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: PCT nin ise yaramaması, çok kötüyüm

Mesajgönderen kullanıcıadımbu » Prş Tem 13, 2017 11:56 am

hocam direk üniversite hastanelerinde endokrinoloji bölümlerine gidin detaylı anlatın şikayetinizi
kullanıcıadımbu
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen dogukan62 » Prş Tem 13, 2017 7:07 pm

ne şekilde bir pct yaptınız? kullandığınız ilaçları ve dozajlarını yazabilir misiniz?
kürden kaç hafta sonra pctye başladınız?
kürden sonra kan testi yaptınız mı?
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Tem 15, 2017 8:30 am

Yaptığın kürde testisleri aşırı basklıyacak bir şey yok ancak sen tez canlı davranıp testislerine preglyn ile baskılamışsın kardeşim. Preglyn o kadar yüksek dozda o kadar kısa zaman aralıklarında vurulmaz malesef yanlış kullanılan hcg iğnesi emin ol steroidlerden daha zararlıdır ancak korkulacak bişey yok testislere zarar vermek o kadar kolay bir iş değil. Birde psikolojik boyutu var ereksiyon olayına çok kafayı takarsan sertleşmen bozulacaktır biyolojik bir problem olmasa bile. Sen bulabiliyorsan nolvadex yada muadilini bulmaya calıs " tamoksifen sitrat " bulamıyorsun arimidexi 2 günde 1 olacak şekilde 1 mg al. Preglyni bırakmadıysan derhal bırak zaten küründe hcg lik bişey yok. Moral bozacak bişeyin yok canını sıkma. Herkesede tavsiye ettiğim gibi Günlük 200 IU E Vitamini ile birlikte 1 Çorba kaşığı eczaneden alınma soğuk press keçiboynuzu özü yiyeceksin. Antrenmanların 1 saati geçmesin ağır ve şiddetli çalış ancak maksimum 1 saat haftada en fazla 4 gün calıs. Şekerli gıdalardan hatta şekerden uzak dur yağlanmamaya calıs bu süre zarfında. Taze polen bulabilirsen 1 çay kaşığı tüket çok faydasını görürsün. pctyi durumuna göre bunu en iyi sen bilirsin 30-45 gün yapabilirsin düzelene kadar düzeleceksinde bi sıkıntın yok biz senden beterlerini gördük.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Tem 17, 2017 6:09 am

sana tek seferde 2000iu pregnyl vur dıyen kım? hangı akla hızmet bu dozda gırdın pergmyl maxımum tolere ust limit tek seferde 1000iu dur daha fazlası leyding hucrelerıne zarar verır 6 hafta kuru sana kım onerdı propıonate kısa ester olmasından dolayı haftada bır yapılmaz bu kürde pregnyl ede gerek yoktu neyse gelelim sonua pregnyl ostrojenını yukseltmıs bu yüzden ereksıyon problemı yasıosun günaşırı 0.5 arımıdexe devam et günde 1 tane 50mg klomen 2 hafta kullan sorunun duzelecektır korkulacka bırsey yok!!!
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir