İLK KÜRÜM İÇİN YARDIM

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İLK KÜRÜM İÇİN YARDIM

Mesajgönderen Boxie » Cum Tem 28, 2017 5:00 pm

Değerli hocalarım abilerim kardeşlerim,

Testosteron enanthate (omega)
Boldenon (omega)
Dianabol (hst)

Kürüme 20.07 perşembe tarihinde başladım şuan ikinci haftadayım...
Testosteron enanthate (1-11 hafta)
Boldenon (1-14 hafta)
Dianabol (1-4 hafta 9-12 hafta)

Kürüm toplamda 14 hafta sürecek...
Kürü içi kullandığım takviye ve supplementler...

Enginar suyu
Nac 600
Deve dikeni
Multivitamin
B 1/6/12 vitamini
Kalsiyum
D vitamini
Magnezyum
Çinko
-----
Whey
Casein
Bcaa
Lösin
Kreatin
Amino asit tablet
Glutamin
Pre-workout
Malto dekstrin (karb yüklemesi için)
Arjinin
Tribulus
Glukozamin

Efendim beslenmemi tamamen kaliteli karbonhidrat, protein, yağlardan oluşturuyorum...
Örneğin:
Uyanınca 1 büyük bardak su içine yarım limon sıkıp içiyorum
Sabah 7 yumurta 100gr yulaf peynir zeytin salatalık
Ara öğün pirinç patlağı fıstık ezmesi kuru meyve kuru yemiş
Öğle yemeği öncesi 100gr maltodekstrin 1 ölçek whey
Öğle (Antrenman öncesi) 200 gr hindi göğüs 150 gr baldo pirinç 1 büyük kase salata (marul,roka,maydonoz,domates,salatalık)
Antrenman sonrası 50gr malto dekstrin 1 ölçek whey
Antrenman sonrası öğün 200gr hindi göğüs 300gr pirinç 1 büyük kase salata (marul,roka,maydonoz,domates,biber,salatalık)
Akşam yemeği öncesi 2 büyük patates 3 yumurta yeşillikten yapılmış zeytinyağlı salata
Akşam yemeği 300 gr baldo pirinç 250 gr hindi göğüs ve yine salata...
Gece yatmadan 1 ölçek glutamin ve casein...

Kilo 76 yağ oranım %16
Kürde nasıl antrenman yapmalıyım ve beslenmemde ne gibi değişikliklere gitmeliyim...
Saygılar selamlar...
Sporla kalın.
En son Boxie tarafından Cmt Eki 07, 2017 9:39 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Boxie
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: İLK KÜRÜM İÇİN YARDIM

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Tem 29, 2017 2:20 pm

testesteron u 14 haftaya çıkarman lazım sayet boldenonu 14 hafta gıreceksen danabolu kur sonundan çıkar kur basında ılk 4 veya ılk 6 hafta danabol kullanabılırsın omega meds ıcın güzel seyler duymadım kurun bıtısn bakalım gelısım nasıl olacak
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen Boxie » Cmt Tem 29, 2017 5:20 pm

Samet hocam öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim,
Omega meds ilaçlar güzel çalışıyor tecrbeyle sabittir bir çok arkadaşımız verim aldı...
Kür piramit şeklindedir ilk 2 hafta testo ve boldenon haftada 1 enjeksiyon... Kür sonuda aynı şekilde azaltarak bitiriyorum kür sonunda dianabolle desteklememin amacı ilaçlar zirvedeyken ekstra güç almak...
Kullanıcı avatarı
Boxie
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Cmt Tem 29, 2017 8:18 pm

Merhabalar,
İlk gözüme çarpan detay komplex b vitamini ve boldenon beraber eritrosit yoğunluğunu lüzumundan çok arttırabilir, hemogram; tam kan analizi testiniz yapıldı kan parametreleriniz kür için uygunsa b vitaminini çıkarmanız faydanıza olabilir.

Onun haricinde beslenmeniz gayet yeterli ve düzgün görünüyor her şey ince düşünülerek dizayn edilmiştir eminim ama ben olsam,
Whey
Casein
Bcaa
Lösin
Amino asit tablet
Glutamin
Tribulus

bunları kullanmazdım ve kür sonunda kreatin ve bcaa ile devam eder, duruma göre arjinin eklerdim ama siz kullanıyorsanızda yanlıştır demem tabiki. Şayet 2000 kalorinin altına inmiyorsanız bcaa, glutamin, casein, aminoasitler ve whey'i gereksiz olduğunu düşünüyorum. Danabolüde önermiyorum, aynı şekilde kullanırsanız kullanmazsınız tabi ki son tercih sizin ama ben olsam kullanmam, bence fayda/zarar oranı mantıklı bir ilaç değil.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen Boxie » Cmt Tem 29, 2017 9:30 pm

odiii yazdı:Merhabalar,
İlk gözüme çarpan detay komplex b vitamini ve boldenon beraber eritrosit yoğunluğunu lüzumundan çok arttırabilir, hemogram; tam kan analizi testiniz yapıldı kan parametreleriniz kür için uygunsa b vitaminini çıkarmanız faydanıza olabilir.

Onun haricinde beslenmeniz gayet yeterli ve düzgün görünüyor her şey ince düşünülerek dizayn edilmiştir eminim ama ben olsam,
Whey
Casein
Bcaa
Lösin
Amino asit tablet
Glutamin
Tribulus

bunları kullanmazdım ve kür sonunda kreatin ve bcaa ile devam eder, duruma göre arjinin eklerdim ama siz kullanıyorsanızda yanlıştır demem tabiki. Şayet 2000 kalorinin altına inmiyorsanız bcaa, glutamin, casein, aminoasitler ve whey'i gereksiz olduğunu düşünüyorum. Danabolüde önermiyorum, aynı şekilde kullanırsanız kullanmazsınız tabi ki son tercih sizin ama ben olsam kullanmam, bence fayda/zarar oranı mantıklı bir ilaç değil.

Merhaba,
Öncelikle vakit ayırıp yanıtladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum,
Bu işte herkesin kendine göre standartları ve doğruları var, kesinlikle fikirlerinize katılıyorum...
Ben bu işi kısıtlı maddi şartlar altında yapıyorum kür için oldukça fazla masrafa girdim ve daha da gireceğim henüz ilaçlar başlamadı sadece dianabol etkisini gösterdi, kür içerisinde tavsiyelerinizi gözden geçireceğim... bu arada bugün kalori cetveli hazırladım normalde makro hesaplarla beslenmem sadece kafadan hesaplarım ama ince eleyip sık dokudum ve sonuçlar bu şekilde;

Karb 50gr,48gr,6gr,40gr,100gr,50gr,63gr,
————————————————
Protein 20gr,23gr,4gr,12gr,3gr,3gr,20gr,20gr,6gr,47gr,50gr
————————————————
Yağ 2gr,17gr,11gr,9gr,3gr,5gr
————————————————
Su 500ml,300ml,500ml,500ml,300ml,750ml,1lt,500ml
————————————————
Kalori 190,103,104,209,231,66,169,102,380,103,190,288,217,231,
————————————————
Total: karb:357gr protein:208gr yağ:47gr su: 4,350ml kalori:2583

Protein karb ve yağ alımı tamamen besinlerden olup supplement değerleri cetvele eklenmemiştir.
Protein karb ve yağ alımı yüksek fakat sonucunda istenilen kaloriye yaklaşamıyorum, ekstra kalori için yemeklere soslar ufak değişiklikler katmayı düşünüyorum yağlanmamak için yağı azalttım sadece zeytinyağı hindistan cevizi yağı ve kuruyemiş yağı alıyorum...

Pct için ilave olarak; tribulus,c vitamini,çinko alacağım

Sizce tek bölge idman ile maksimum verimi alır mıyım bu beslenme örneğiyle...
Teşekkürler.
Saygılar sevgiyle, sporla kalın...
Kullanıcı avatarı
Boxie
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Pzr Tem 30, 2017 5:20 pm

Açıkcası tek bölge yada çift bölge arasında çok da bir fark olduğunu düşünmüyorum. Fakat kürün ilk zamanları gelen ani güç ve hacim artışına aldanıp antrenman hacmini ve süresini birden bire çok arttırmamak lazım. Set ve tekrarları yada plakaları ufak ufak arttırın. Sizin tarzınız ve nasıl çalışmayı sevdiğiniz önemli. En nihayetinde spor :lol: :D
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen Boxie » Pzr Tem 30, 2017 9:11 pm

odiii yazdı:Açıkcası tek bölge yada çift bölge arasında çok da bir fark olduğunu düşünmüyorum. Fakat kürün ilk zamanları gelen ani güç ve hacim artışına aldanıp antrenman hacmini ve süresini birden bire çok arttırmamak lazım. Set ve tekrarları yada plakaları ufak ufak arttırın. Sizin tarzınız ve nasıl çalışmayı sevdiğiniz önemli. En nihayetinde spor :lol: :D

Teşekkürler dostum,
Henüz 3. Haftaya yeni girdim şuan sadece dianabol etki gösterdi...
Kullanıcı avatarı
Boxie
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Sal Ağu 01, 2017 1:07 am

Boxie yazdı:Samet hocam öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim,
Omega meds ilaçlar güzel çalışıyor tecrbeyle sabittir bir çok arkadaşımız verim aldı...
Kür piramit şeklindedir ilk 2 hafta testo ve boldenon haftada 1 enjeksiyon... Kür sonuda aynı şekilde azaltarak bitiriyorum kür sonunda dianabolle desteklememin amacı ilaçlar zirvedeyken ekstra güç almak...

farklı ester ılaclar olmadıkça pıramıte gerek yok danabolun amacı enanhateın yarılama suresınde kıckstart kurun sonunda alt ast tavan yapmışken bırde danabolle karacıgerı yormak mantıklıca ve akıllıca kanaatimce degıl bu arada dedıgım gıbı 11 hafta testo 14 hafta boldenon hadı 15 gun enanhate kanda kaldı dıyelım ettı sana 13 hafta 1 hafta yükselen boldenon azda olsa östrojen baskılaması yapacaktır buda aromatıze olmanı kolaylaştıracaktır benı dınle testoyu 3 hafta daha uzat hpta kapatırım dıye korkuorsan kurun 4.haftası ıtıbarıyle her pazar 250iu pregnyl kullan kur ıcındeyken
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen Boxie » Çrş Ağu 02, 2017 7:20 pm

Hocam yanıtın için teşekkür ederim tavsiyeni değerlendireceğim mantıklı... kür içinde pregnly gerek görmüyorum...
Kullanıcı avatarı
Boxie
Yeni Üye

Mesajgönderen kaymaz88 » Pzt Ağu 07, 2017 6:29 am

son durum nedir
kaymaz88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0