KÜRDE KARDİYO

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

KÜRDE KARDİYO

Mesajgönderen Boxie » Çrş Ağu 02, 2017 7:23 pm

Arkadaşlar selamlar,

Testosteron enanthate
Boldenon
Dianabol
Küründeyim...

Bacak hariç her antrenman sonunda 15 derece eğimde 15 dakika 5. Hızda kardiyo yapmak mantıklı mı sizce su tutan bir kürde aksine su kaybetmek... bu arada yağ oranım %17...
Tecrübeli arkadaşlar kısa da olsa yanıtlarsanız sevinirim...

Not: beslenme gayet yerinde karb alımı sağlam...
Kullanıcı avatarı
Boxie
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: KÜRDE KARDİYO

Mesajgönderen lennox77 » Cum Ağu 04, 2017 8:52 pm

Bu biraz senin form durumuna bağlı
Sulu bir görüntün yoksa hacim küründe şart değil kardio
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Boxie » Pzt Ağu 07, 2017 6:57 pm

lennox77 yazdı:Bu biraz senin form durumuna bağlı
Sulu bir görüntün yoksa hacim küründe şart değil kardio

Sayın hocam öncelikle yanıtınız için teşekkür eder saygılarımı sunarım,

Sulu bir görüntüm yok fakat yağ oranım %17 temiz büyümek için idman sonu 15 dakika hafif tempo kardiyo güzel oluyor, protein ve karbonhidrat sentezini arttırıp insülini dengede tutuyor ve temiz büyüme sağlanıyor günde en az 6 litre su tüketiyorum 400 gr karb 250 gr protein 80 gr yağ alıyorum kaliteli temiz besinlerden...

Şuan için dianabol dışında çalışan bir ilaç yok ama etkiler hafif hafif gelmeye başladı testosteronun arttığını hissediyorum...
Kullanıcı avatarı
Boxie
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ağu 07, 2017 10:50 pm

Aslında en iyi kardio sabah aç karnına yapılandır ama sert bir idman sonu yapacağın 20-25 dakikalık kardioya da işine yarayacaktır. Muhtemelen biliyorsundur ama yine belirteyim nabzını yağ yakım aralığında tutmaya çalış (muhtemelen 125-140 arasındasındır)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Boxie » Sal Ağu 08, 2017 2:05 pm

lennox77 yazdı:Aslında en iyi kardio sabah aç karnına yapılandır ama sert bir idman sonu yapacağın 20-25 dakikalık kardioya da işine yarayacaktır. Muhtemelen biliyorsundur ama yine belirteyim nabzını yağ yakım aralığında tutmaya çalış (muhtemelen 125-140 arasındasındır)

Hocam değerli zamanınızdan ayırıp cevapladığız için teşekkürlerimi sunuyorum,

Kardiomu idman sonrası yapıyorum neden derseniz kahvaltı saatim 07.00 spor salonu 10.30da açılıyor gece yatmadan önce de kardio yapma şansım pek yok... bugün ilk enjeksiyonumdan toplam 20 gün geçti 6. Enjeksiyon yapıldı... ara ara güç artışı yokluyor motivem sağlam, hacim kürü fakat çift bölge çalışıyorum idmanlarım kardio ile beraber 2 saati buluyor kürdeyken katabolik olmama neredeyse imkan yok... siz nasıl bir antrenman önerirsiniz testo enanthate/boldenon/dianabol kürü için...

Saygılarımla...
Selamlar.
Kullanıcı avatarı
Boxie
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir