Kür sonrası pct <bilgi>

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Kür sonrası pct <bilgi>

Mesajgönderen Edo1907 » Cmt Ağu 19, 2017 7:23 pm

İstediğim verimi alamadim ama kisa esterli girmek istedim cunku definasyon kuru lazimdi bana herkes bunu onerdi ama dedigim gibi dikkat etmeme ragmen hani bekledigim gibi olmadi simdi gunde
1 tablet 50 mg klomen
4 tablet 40 mg tamoxifen aliyorum 2. Haftadan sonra 20 mg dusurcem tamoxifeni 2-3 ay ara verip 2. Kurumde testo mix tren mix dusunuyorum senin fikrin ne bu konuda suan boyum 1.85 kilo 90
Edo1907
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür sonrası pct <bilgi>

Mesajgönderen Edo1907 » Pzr Ağu 20, 2017 11:29 pm

samet_61 yazdı:
Edo1907 yazdı:İlaclar generics pharma Sifir kutusunda hepsinin onay kodunu kendi sitesinden onaylattim fsh testi yaptirmadim ama alt ast yaptirmistim bide testo testinyptirdim normalde benim testo cok dusuktu kurden once en alt sinirdaydi kurden sonra yaptirdim ust siniri gecmisti ama bacaktan yaptim vede hep kendim vurdum igneleri acemiligimi attim belki hi kac kez yanlis vurdum bilemiyorum ama ilk kurde bekledigim etkiyi gormedim

generics ıyı markadır ama kadıkoyde cakmas uretımı çokça olduğu soylentılerı bolca var ılk kürde ne gırersen gır verım alman lazımdı beslenmen ıdman vs bu ıs komple bır kombıne ama ence kısa ester ılacla ılk küre gırerek bence en buyuk hatayı yapmışsın testo her zaman testodur doğru ama su donemler sıcak nem kur ıcın doğru olmayan zamanlar..

Birde 2 gündur pskolojikmi normalmi bilmiyorumda sanki tesislerde hafif agri hissediyorum napmam lazim nden oluyo olabilir ?
Edo1907
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir