İlk Kür Soru İşaretleri

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk Kür Soru İşaretleri

Mesajgönderen ctirtir » Cum Ağu 18, 2017 1:25 am

1.hafta 500mg testo enantat +30mg danabol +1 adet proviron
2.hafta 500mg testo enantat +30mg danabol +1 adet proviron
3.hafta 500mg testo enantat +30mg danabol +1 adet proviron
4.hafta 500mg testo enantat +30mg danabol +1 adet proviron
5.hafta 500mg testo enantat +1 adet proviron
6.hafta 500mg testo enantat +1 adet proviron
7.hafta 500mg testo enantat +1 adet proviron
8.hafta 500mg testo enantat +1 adet proviron
9.hafta 500mg testo enantat +1 adet proviron
10.hafta 500mg testo enantat +1 adet proviron

Şimdi Arkadaşlar 10 Haftalık 500 mg testo ilk 4 hafta kick start danabol kullanarak kürümü başlatmak istiyorum benim sormak istediğim kür içierisinde koruyucu olarak ne kullanabilirim kürümde herhangi bir problem varmıdır kür sonu pct için ne kullanmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim 27 yaşındayım 1.80 boyum var 72 kiloyum hemen hemen hiç yağım yok denebilir parçalı bir yapıya sahibim amacım hacim kazanmak 3 senedir vg yapıyrum artık sıkıldım bu vücut büyümüyor :D
ctirtir
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk Kür Soru İşaretleri

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Ağu 19, 2017 5:32 am

eger kurunde büyümek ıstemıosan provıron olsun ama yok buyuyecegım dıyorsan provıron olmasın provıronla ılgılı cıddı bılgı karmaşası var ve provıron hpta kapattırmayı hızlandırır provıron dedıgım gıbı buyume kurlerınde ben kullanmayı tercıh etmıyorum provıron yerıne enanhate ın yanında anabolic bır ılac eklemen cok daha ıyı olacaktır misal: primobolan boldenon kı 10 hafta olacağı ıcın kurun primobolan ıdeal;)
koruyuc saw palmetto alırısn ,benexol b12,deve dikeni alırsın bitti gitti pct yi kur bıttıgınde konusalım kur sonu durumuna gore pct söylemek dah mantıklı olur agır bır pct gerektıren bır kur deıl proviron yoksa ki bence proviron olmasın cunku su tutumunu engellicek gun aşırı bır gun bos bır gun dolu sekılde 0.5mg arımıdex alımını sakın unutma!!! ekım gıbı basla ..
En son samet_61 tarafından Pzr Ağu 20, 2017 5:47 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen ctirtir » Pzr Ağu 20, 2017 2:06 am

hocam cevap için teşekkür ederim çok ağır bir kür yapmak istemiyorum aslında dediğim gibi hacim kazanmak istiyorum 10 haftalık bir kür yapmak istiyorum en baba testo danabol kullanarak kürü bitirmek istiyorum bana bir çizelge yazarmısınız acaba ona uygun şekilde heraket edeyim kür konusunda çok bir bilgim yok ama öylkede böylede ben bu boku kullancağım şiimdiden cevabınız için teşekkür ederim :)
ctirtir
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzr Ağu 20, 2017 5:50 am

ctirtir yazdı:hocam cevap için teşekkür ederim çok ağır bir kür yapmak istemiyorum aslında dediğim gibi hacim kazanmak istiyorum 10 haftalık bir kür yapmak istiyorum en baba testo danabol kullanarak kürü bitirmek istiyorum bana bir çizelge yazarmısınız acaba ona uygun şekilde heraket edeyim kür konusunda çok bir bilgim yok ama öylkede böylede ben bu boku kullancağım şiimdiden cevabınız için teşekkür ederim :)

adrojenıgın yanında anabolik olsun 1 0 hafta ıcın sana yapılacak en güzel kur sudur;

10 hafta uzerı düşüneceksen bboldenon 10 hafta ve altıysa su sekılde yap
haftada 500mg testesteron enanghate olur cypionate olur haftada tek gun 500mg ı itele 1"0 hafta boyunca her ptesi 500mg
yıne aynı gun 300mg primobolan 10 hafta ve her 2 güne bir yarım tablet arımıdex alırsın bu kürler 6.haftada sonra kılo farkını goreceksın
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen ctirtir » Çrş Ağu 23, 2017 2:56 pm

Hocam şimdi konudan konuya atlıyorum kusura bakmayın ama megebol 300 kullanmamın daha doğru olacağını sölediler megabol kullanımı hakkında detaylı birşey yok internette bakınıyorum ama bilginiz varmıdır acaba ?
ctirtir
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Çrş Ağu 23, 2017 5:31 pm

Bunu size söyleyenlere lütfen itibar etmeyiniz. Forumdaki başlıkları bıkmadan sıkılmadan okuyun bilgi dağarcığınızı arttırın. İlk kürler için trenbolone 'un ne kadar yanlış bir seçim olduğu birçok başlıkta geçiyor. Bu arada belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz ama omega pharma vurmak biraz kumar gibi piyasada çok fazla sahtesi dönen bir ürün. Kendini kanıtlamış markalardan ve satıcılardan şaşma. 3 kuruş pahalıya al bilindik marka al.
İlk kür ilacı bellidir only testo yapmıcaksan ya haftalık 400 boldenon 500 testo-e vurur 12-15 hafta yaparsın, yada 400 primabolan 500 testo vurursun 10-12 hafta yaparsın bitti gitti 3. bir alternatif aramayın. Dianabol müş proviron muş bunlar işin süsüdür baharatıdır olsada olur olmasada olur.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir