34yaş ilk kür hk. yardım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

34yaş ilk kür hk. yardım

Mesajgönderen Guardangel » Prş Kas 08, 2012 5:39 pm

image.jpg
(165.2 KiB) 180 kere indirildi
34 yaşındayım boyum 175 kilo da yaklaşık 83 ve 5 yıldır aralıksız çalışıyorum. Daha öncesinde de 5 yıllık bir geçmişim daha olmuştu ancak ara verdiğim için o dönemi saymıyorum. Hiç kür yapmadım ancak daha fazla gelişemiyeceğimi anladım. Fotoğraflara da bakarak platoyu aşacak bir kür için hocalardan yardım bekliyorum. Ancak ilkokul çocuğuna anlatır gibi her aşamayı anlatabilirseniz sevinirim, geri dönüşüm, beslenme, alınması gereken vitaminler vs ... Bu konuda hiç bilgi sahibi değilim ve o yüzden de tüm yardımlara açığım. Malatya da yaşadığım için ürünleri temin konusun da da destek alabilirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Guardangel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: 34yaş ilk kür hk. yardım

Mesajgönderen lennox77 » Cum Kas 09, 2012 10:53 pm

Merhabalar formumuza hoşgeldin öncelikle. Beş yıl küre girmeye karar vermek için yeterli bir süre altyapınız iyi kötü oluşmuş duruyor ufak tefek rötuşlarla iyi bir form grafiği yakalayabilirsiniz .
Kürü belirleme konusuna gelirsek ilk kürünüz olacağından klasik başlangıç kürleriyle start verebilirsiniz. Kürün iskeleti androjenik steroid ve anabolik steroidlerden oluşmakta,bu bağlamda ;
1-10 hafta 500 mg Test Enanthate
1-10 hafta 400 mg Boldenon
1-4 hafta 40 mg Dianabol tablet (günlük)
Önerdiğim kür bu şekilde olacaktır. Kür boyunca günde 2 tablet proviron ve vitamin olarakta benexol alırsanız bir sıkıntı yaşamazsınız
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Guardangel » Pzt Kas 12, 2012 8:34 pm

Hocam öncelikle böyle bir forum sitesini kurduğunuz için teşekkür ediyorum. Katkılarınız için de ayrıca teşekkür ediyorum. Son bir sorum daha olacak, iyi bir beslenme ile verdiğiniz kür ile kaç kilo ortalama kazanılanilir?p
Guardangel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Kas 12, 2012 8:51 pm

Aramıza katıldığın için de ben teşekkür ederim.Kürde kilo kazanımı çok kişisel bir konu olmakla beraber kazanılan kilonun az bir oranı kas olarak oluşmakta. Mr. Olympia'ların bile yılda 5-6 kg kazanmaları büyük başarı sayılmakta. Konuya dönecek olursam dediğim gibi bu kişiden kişiye değişen bir konu ama çevremde bu kürü yaptırdığım kişiler ortalama 5-8 kg arası kütle kazanmaktalar
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir