3.500tl ile yapılacak kür önerleri

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

3.500tl ile yapılacak kür önerleri

Mesajgönderen Prometheus3 » Pzr Eyl 17, 2017 1:35 pm

merhaba arkadaşlar direk konuya giriyorum 2 kere diyetsiz düzensiz pctsiz ahmakça kür deneyimlerim oldu ve yaklaşık 10 aydır erasmusta olduğumdan deli gibi alkol tüketip kilo aldım.yaşım 23 boy 1.75 civarı kilo şu an 97 5-6 senedir düzensiz şekilde antrenman yaptım ama temelim var.şu an tahmin ediyorum %25+ civarı yağ oranım var zaten bununla ilgili testleri yapıcam. dediğim gibi pct yapmadığım için ereksiyon sorunum var.yumurtalıklarım çok yukarda zaman zaman öyle yukarı çıkıyor ki cinsel birleşme esnasında partnerimle kendi karnımın arasında kalıp baskıdan dolayı ağrı yapıyor.ve en son kürümü geçtiğimiz sene yapmıştım.şu an elimde 3-3.5 milyar gibi bi para var ve artık düzenli şekilde devam etmek istiyorum spor hayatıma.

bu 3.5 milyara supplementleri de dahil edersek neler çıkarabiliriz?artık sadece steroid değil gh vs de eklemek istiyorum.en son kürümde testo pro oxand masteron clen kullandım toplamda 1.000tl gibi bir şey harcadım ve pek memnun kalmadım(belki de diyetsiz yaptığım içindi)

internetten bakıyorum bilmediğim bir sürü peptidler çıkmış(peptid ile steroidin farkını bile tam anlayamadım) tanıdığım bi abime gidip liste yaptırdım pek verimli olmayacak gibi.beni daha çok fragment kullanmaya itti ve ben yağ yakmaktan ziyade kas kütlesi oluşsun derdindeyim.zaten gh ve yanına ekleyeceğim winstrol,testo ile yeteri kadar yağ yakacağımı düşünüyorumçbana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.teşekkürler şimdiden

331.JPG
JUST LIFT
Prometheus3
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: 3.500tl ile yapılacak kür önerleri

Mesajgönderen XHasanX » Pzr Eyl 17, 2017 1:44 pm

kas yapacaksan trenbolone enanthate testosterone enanthate yanında yağlanmayı engellemek adına winstrol ve ghrp6 peptidini almalısın dostum
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen Rooturk » Sal Eyl 19, 2017 8:54 am

Peptid ile steroidlern farkını söyleyim önce peptitler hiperplazi yapar ( hücreleri çoğaltır ) steroidler hipertrofi ( olan hücreleri büyütür ) açık olması açısından basitçe böyle. Çokca peptid kullanmış biri olarak growth haricinde tr piyasasındaki peptidler çöp desem yalan olmaz sanırım kullanacaksan gh kullanmalısın ancak oda minimum 5 ay desek yaklaşık 5000 tl yi bulur benim önerim peptide bulaşma ya kür süresini uzat yada iki kür yap daha çok verim alırsın. Doğruyu söylemek gerekirse ortada kürlük bir vucut yok ancak daha önce kür yapmışsın ve yapmak istiyorsan bu vucudu toplasa toplasa trenbolone toplar. Hasan arkadaşımın söyleyeceğine ek olarak ghrp peptitleri tek başına çok etki etmez o yüzden ghrp ve gnrh peptitleri bir arada kullanılmalıdır. Örneğim grhp6/cjc1295 ancak dip not : grhp6 güzel iştah açar. Growth yerine illa peptid kullanıcaksan ipomoralin/cjc1295 önerebilirim. Trenbolone olacaksa igf-1 e gerek yok çünkü hiçbiri orjinal değil. Orjinal igf ile tren kullanırsanız zaten hipoglisimeye girersiniz. Nacizane önerim bu bütçe ile kür süresi uzun olsun yada iki kür yap kalan paraya temiz beslenirsen istediğini alırsın kür içinde haftalık 500 iu hcg yaparsan testisleri minimum zararla kurtarırsın.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen Prometheus3 » Prş Eyl 21, 2017 11:46 am

Kafamdaki plan testosuz sadece sıvı winstrol ve clen ile 2 ay kadar yağ oranını düşürerek ardından gh+testo ve yanına tabii başka bir şeyler de ekleyip kas kütlesini arttırmak. Bu planım yanlış mı olur?
JUST LIFT
Prometheus3
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen ati88 » Prş Eyl 21, 2017 5:40 pm

97 kg ve %28 yağ oranındayken

Yağsız kütle:
97 kg x (1 - 0.28) = 69.84 kg

%15 yağ oranı için olması gereken toplam kütle:
69.84 kg / (1 - 0.15) = 82.16 kg

%15 yağ oranına ulaşmak için verilmesi gereken yağ kütlesi:
97 kg - 82.16 kg = 14.82 kg

14.82 kg yağ yakılması için harcanması gereken toplam kalori:
14.82 kg x 7000 kcal/kg = 103.740 kcal

8 haftada 103.740 kcal kalori açığı vermek için günlük verilmesi gereken kalori açığı:
103.740 kcal / (8 * 7) = 1852.5 kcal

Günlük sporla beraber 2500 kcal harcanıyorsa, 1852.5 kcal açık vermek için günlük yenilmesi gereken kalori:
2500 kcal + 1852.5 kcal = 647.5 kcal

Günde sadece 1 litre sütle yaşayabilirsen tabi ki 8 haftada istediğin kiloya düşersin, ama yağ ile birlikte epey de kas gider.

Çözüm ise hiç bu kadar yağlanmamak. Veya hiç steroide ve ilaca gerek olmadan günlük 500 kcal açık ile 7 ayda %15 e düşebilirsin hem de sağlığını riske atmamış olursun.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen Rooturk » Cum Eyl 22, 2017 7:13 am

Wnstrol vucuttan su atar kullanım amacı belli bir yağ oranına düşmüş sporcuların hatlarını iyice ortaya çıkarmak ama sende böyle bir durum yok. Clen yağ yakmana yardımcı olur ama bu durumdayken malesef istediğin verimi alamazsın. Ya ati88 in dediği gibi uzun vadeye yay kür için alt yapı hazırla yada kısa zamanda yağ yakıp kas kütlesini koruycam diyorsan ( ki bence koruyacak kas kütlesi yok ) küre gireceksin senin seçimin. Şahsi fikrim uzun vadede sağlıklı kilo vermen alt yapı hazırlaman daha sonra küre girmen.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 9 misafir