İLK KÜRDE KAFA KARIŞTIRAN SORUNLAR

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İLK KÜRDE KAFA KARIŞTIRAN SORUNLAR

Mesajgönderen kblytr » Pzt Eyl 18, 2017 7:51 am

Merhabalar ilk kürüme bugun başlicam ancak kafama takılan sorular var. Forumda okuduğum kadarıyla PCT tedavsini kür bittikten bi kaç hafta sonra başlanıyor ve ilaçlarda Nolvadex gibi ancak bizim salondaki hocanın bana yazdığı programda kür bitenede kadar (12 Hafta) hergün NOLVADEX, APİKOPAL,EVİCAP almamı söyledi ilaçları aldım herşey hazır ancak size sormam gerektiğini düşündüm biraz ezbere knuşuyor açıkcası bilgisi zayıf biri anladığım kadarıyla kür içinde testo,deca,dianabol,masteron şeklinde yazdı suan haftalık ne alıcağımı bugun kağıt olarak vericek oranları aklımda değil sizce ne yapmam lazım nasıl bi yol izlemem lazım ?
kblytr
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: İLK KÜRDE KAFA KARIŞTIRAN SORUNLAR

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzt Eyl 18, 2017 12:38 pm

1. si bu kür bulk kürü masteron ne alaka hiç gerek yok clean bulk için dersen bile gereksiz pro seviyede sporcu değilsen apikobal ile evicap tamam ama nolvadex deca kründe anti öströjen olarak zayıf kalacaktır arimidex alman daha garanti olur kardeşim 3 günde 1 olmak üzere 1 tablet işini görür
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Re: İLK KÜRDE KAFA KARIŞTIRAN SORUNLAR

Mesajgönderen kblytr » Pzt Eyl 18, 2017 2:44 pm

Bilgiler için çok sağolun hocam. Yani nolvadex yetmezdiyrosunuz ama hergün diğer ilaçlardan almamın sakıncası yok o halde. Masteron konusunda nedenini bilmiyorum açıkcası aldım artık ilk kürü bu şekilde yapıcam. Birde size özelden ulaşma imkanım olabilirmi telefon felan varsa buraya bağlı kalmak istemiyorum gerek soru gerek alışveriş hakkında yardımcı olabilecek biri olursa çok daha iyi olur güvenmiyorum çünkü hocaya
kblytr
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir