Bir Bilene Danışalım !!! Tembel Testis

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Bir Bilene Danışalım !!! Tembel Testis

Mesajgönderen Bozkurt_Kaan » Prş Eki 05, 2017 11:03 am

Arkadaşlar herkese iyi günler,
Ben 2 yıllık spordan sonra küre girdim haftalık 250 mg sustanon 400 boldenon 40 mg danabol(günlük) ve 100 mg deca(mg yanlış olabilir)
Kürde herşey efsane 7 kilo kas 2 kilo yağ aldım 6 haftada herşey on numara gidiyor sakatlandım spora ara verdim kürüde aniden kestim.
Kürü kestikten 1 1.5 ay sonra benim ereksiyon sıkıntım oldu doktora gittim serbest ve total testosteron yerlerde.... olması gereken sınırın en dibinde. Küre girdiğimi söyledim 2 3 ay bekleyelim öyle müdehale ederiz dedi. Bekledik bir şey değişmedi kendiside müdehale etmedi. Biraz hipofizim yüksek çıktı sonra oda düştü. Haftada 1 cinsel isteğim geliyor vs. Sonra başka bir doktora gittim hemen proviron verdi 3 ay kullan dedi kullandık kullanırken makine olduk sıkıntı bitti sandım. Proviron bitti baktık yine diplere düştü testosteron. Yani steroid kullanmadan öncede gecede 4 5 kez rahat cinsel ilişkiye giriyordum şimdi haftada 1 2 anca. Ayrıca testislerimde eskisine göre ufak kaldı ve çok açık yazıyorum eğer problem olursa yöneticilerimiz silsin yeniden yazalım daha kibar, boşalmam bile oluk oluk olurken suanda 2 3 damla bişey geliyor. Burada steroid kullanan bir abimiz pct yapalım geçer diyor ama ben kürden çıkalı 8 ay oldu bu saatten sonra işe yarar mı ? Eskiye dönmesem bile normale dönebilirmiyim ? Bilenleriniz veya başınıza gelenlerden yardım rica ediyorum.... :roll: Hani ben 1 ay bekliyorum hiç ilişki cinsel birşey yaşamıyorum etmiyorum masturbasyon yok anca eskisi gibi boşalabiliyorum, buda bana testislerimde bir tembellik varmış gibi düşündürüyor siz daha iyi bilirsinzi tabikide. Bana önerilen klomifen(klomen) ve nolvadex ! bunlar testislerini çalışır hale getirir dediler. Ayrıca testosteron oranınıda yükseltir dediler. Bilemedim size sormak istedim.
En son Bozkurt_Kaan tarafından Prş Eki 05, 2017 12:47 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bozkurt_Kaan
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Bir Bilene Danışalım !!!

Mesajgönderen dogukan62 » Prş Eki 05, 2017 11:34 am

pct tedavisi yap 1 aya sıkıntın kalmaz

viewtopic.php?f=13&t=2071

linkini verdiğim konu sana çok yardımcı olacaktır.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen Bozkurt_Kaan » Prş Eki 05, 2017 11:57 am

1-2 hafta 40 mg nolvadeks
1-2 hafta 2 günde 1 500iu hcg(CHORIOMON)
2-4 hafta 20 mg nolvadeks
2-4 hafta 100 mg klomen

Bu pct'den bahsediyorsunuz değil mi ? hemen başlarım arkadaş inanılmaz sonuçlar paylaşmış.... Şok oldum değerlerini okuyunca normal bir insandan 2 kat daha iyi değerlere çıkmış...
Bozkurt_Kaan
Yeni Üye

Mesajgönderen Bozkurt_Kaan » Prş Eki 05, 2017 12:03 pm

dogukan62 yazdı:pct tedavisi yap 1 aya sıkıntın kalmaz

http://www.steroidforumtr.com/viewtopic.php?f=13&t=2071

ilgin için teşekkür ederim ayrıca ! öteki konuda da sen yardımcı olmuşsun çok sağol
Bozkurt_Kaan
Yeni Üye

Mesajgönderen Bozkurt_Kaan » Prş Eki 05, 2017 12:14 pm

dogukan62 yazdı:pct tedavisi yap 1 aya sıkıntın kalmaz

http://www.steroidforumtr.com/viewtopic.php?f=13&t=2071

arkadaş konunun en sonunda sıkıntıların devam ettiğini yazmış ama... ?
Bozkurt_Kaan
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir