5. kür için tavsiye

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

5. kür için tavsiye

Mesajgönderen siberwolf » Çrş Oca 03, 2018 9:37 pm

İyi geceler. 27 yas 182 boy, 92 kg, %14 bf sahip ektomorf yapılı bir bireyim. Ne kadar ektomorf baslamıs olsamda kür geçmişim sayesinde bir seviyeye geldim. 6 yıldır vucut calısıyorum. Kürlerim sırasıyla, test. enant/ test-deca-dbol/ test-bold./ test-deca-bold. seklinde oldu. Diz sakatlıgımdan kaynaklı sıkıntıları bır sure de olsa mınumuma ındırmek ve max kutle koymayı planlıyorum. Trenin yan etkilerinden çekiniyorum bu yüzden küçük dozajlarda ve daha cok bulk yaparken fazlalığı atıp kütleyi koruması için kullanacağım. Kafamda şöyle bir kür planı var. Uzman arkadaslarımızın yardımını bekliyorum, tren dozajı çok mu az oldu yada istediğim sonucu vermesi için yeterli mi? Teşekkürler.

week
1-6 dbol 30-40-50-50-40-30 mg
1-10 Deca 500mg
1-10 Test e. 1000mg
1-18 Bold. 750 mg
11-18 Test e. 750 mg
11-18 Tren E. 200 mg.
siberwolf
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: 5. kür için tavsiye

Mesajgönderen odiii » Çrş Oca 10, 2018 5:40 pm

Bence kafandakine uygun bir kür dizayn etmişsin tren az deil, bende önümüz sene için bu tarz birşeyler planlıyordum, testo yu biraz düşürüp direk uygulayabilirim hatta. Kür içi hcg, ve kür içi koruyucular için nasıl bir planın var?

Teorik olarak sorun yok fakat sonradan kafama takıldı senin ilaçlar toplamda ilk 10 hafta 9 flakon, sonraki 8 haftada 8 flakon ediyor yani 8-9 mL ilaç. Nasıl bir enjeksiyon planı yaptın acaba? Ben üst üste 2 hafta aynı bölgeye ilaç vursam 3. hafta pert oluyorum Ödem ile ilgili hiçbir sıkıntın yok mu?
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Re: 5. kür için tavsiye

Mesajgönderen siberwolf » Prş Oca 11, 2018 6:00 pm

Merhaba. Deca ve boldenon bende ostrojen bazlı sıkıntılara cok yol açmıyor. jinekomastı yasamadım ama ne olur ne olmaz arımıdexi hazırda bulunduruyorum. Duruma gore yarım tablet veya 1 tablet zaman aralığını değiştirerek kullanabilirim. Ben yılda 1 sefer kur yapıyorum. Normalde 20 hafta dusunuyordum fakat antrenorum yarısmacı olmadıgımdan tavsıye etmedı. hcg yı kur sonu kullanma taraftarıyım ama bu sefer kur ıcınde kullanacağım sanırım. tren prolactın kaynaklı yan etki gösterebilir. Bunun için cabaser var, eger jınekomasti problemım olsaydı masteron eklemeyi düşünebilirdim küre. Bunların harıcınde complex vitamin, milk thistle, omega 3 hapları, anti oksidan, ve maydanoz-sarımsak-limon kokteyli var.
Enjeksiyon işi benım ıcın de sıkıntı. Kalcadan yapamıyorum bu yuzden bacağa vuruyorum. 25 G lik aşı enjektörü ile yapıyorum. Acısı daha az oluyor fakat iğne çapı küçük oldugundan yavas yavas gidiyor ilaç. Sanırım haftada 4 sefer yeterli olacaktır . Daha once odem problemı yasamadım çok sükür ama bir sefer iğneyi sapladıgımda damardan geçip gitmiş. Geri çektiğimde bir miktar kanamıstı. Epey tedirgin olmustum ama zamanla tecrübeleniyor insan. Ben ilaçları sırıngaya çekince kalorifer üzerinde biraz bekletiyorum, cok değil 3 dk kadar, hafif ısınınca daha akıskan oluyorlar. Tavsiye ederim.
siberwolf
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir