Jinekomas Testo Propionate Masteron Oxandralone dozaj ve pct

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Jinekomas Testo Propionate Masteron Oxandralone dozaj ve

Mesajgönderen Hammerstorm » Cum Nis 06, 2018 4:24 pm

proscarı mct ye eklemenin sebebi saç dökülmesini engellemek masteron ve testo p kısa sürede prostat üzerinde bir sıkıntı yaratmaz kardeşim uzun sürede de yaratmaz prostat öyle kolay çabuk büyüyen sıkıntı çıkaran bir uzuv değildir
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen Arnold1989 » Cmt Nis 07, 2018 12:26 pm

Anladım hocam çok teşekkür ederim. 2 gün kadar önce testosteron flu denen olay basıma geldi yüksek ateş, çarpıntı vb ölüyorum sandım resmen. O evreyi atlattım nispeten hafif hafif kurumaya da başladım.
Kilo basına 2gr karbonhıdrat 3gr protein alacak şekilde ciddi kalori açığı olan cok sert diyet yapıyorum. Aynı zamanda cok sert idman yapıyorum

Kür öncesine oranla libidoda belirgin düşüş yaşıyorum ve aynı zamanda göğüsteki kitleler biraz daha büyümeye ve acımaya başladı.

Nolvadex, provıron vb ılaclar kullanmıyorum.

Mct olarak sadece Günlük 100mg çinko, 2000mg C vitamini, saw palmetto ve 2 günde bir b vitamini komplex kullanıyorum.

Suanki libido düşüklüğü ve göğüsteki durumlar için ne kullanmamı tavsiye edersiniz ?
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzr Nis 08, 2018 11:23 pm

Aşırı temiz beslenmeme ve gramajlı kalori acıgı olan sert diyetime sert idmanlarıma rağmen 1 haftada ortalama 2-3kg civarı su tuttum sanırım buna bağlı artan kan basıncından dolayıda yüzde hafif kızarıklık oluştu.
Göğüs altlarındaki acıyan kitleler belirgin şekilde büyüdü. Gün aşırı alınan testoya rağmen de libidoda bir düşüş yaşıyorum.
Masteron olan bir kürde bu etkilerin olması ne kadar normal ? Alpha pharma testo masteron check kodlarından kontrol de ettim herhangi bir sorun yok.
İlk sayfada paylaştığım kürden 1 hafta önce ölçülmüş tam sınırdaki e2 ve sınırın 0.50 üstündeki prolaktin değerlerini düşünürsek benim şuandaki şikayetlerim için kür içerisinde nolvadex mi cabaser mi kullanmam gerek ? Kaç mg ve ne kadar süre ile ? Ayriyetten küre proviron da eklemelimiyim ?
Bu konuda acil yardımcı ihtiyacım var
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen odiii » Pzt Nis 09, 2018 4:59 pm

Hocam tecrüben var belli ki daha önceden denemişsin fakat hergün enjeksiyon zorlamıcakmı, hangi bölgelere nasıl dönüşüm planlıyorsun acaba? Benim daima en büyük sıkıntım enjeksiyon olmuştur, bir bölgeyi min 10 gün dinlendirmeden ikinci iğneyi vuramıyorum ödem yapıyor.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 17, 2018 2:04 pm

Jinekomasti riski için arimidex kullanmanızı öneririm
Libido düşüklüğünü dert etmeyin kürün başlarında olabilir böyle durumlar. Doğal üretiminizin baskılanıp sıfırlanıp,dışarıdan alınan ilaçların da daha devreye girmemesinden kaynaklı olabilir.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Arnold1989 » Prş Nis 19, 2018 12:30 am

lennox77 yazdı:Jinekomasti riski için arimidex kullanmanızı öneririm
Libido düşüklüğünü dert etmeyin kürün başlarında olabilir böyle durumlar. Doğal üretiminizin baskılanıp sıfırlanıp,dışarıdan alınan ilaçların da daha devreye girmemesinden kaynaklı olabilir.

Arimidex gün/dosaj nasıl yapayım peki ?
2. Hafta 5 gün 20mg nolvadex kullandım bıraktım suan 3. Haftadayım bir sorun gözükmiyor gibi şimdilik. Gidişata göre 3 hafta daha kürü uzatıp uzatmamakta kararsızım bu arada ?

Birde hocam hatırladıgım sızde dovus sporlarıyla ugrasıyordunuz; 1 ay kadar önce muay thai antrenmanımda orta parmak kapsülünü yırttım eklemler için bir sürü ilaç kullansam da dinlendirsem de bir türkü iyileşmiyor. Bunun için prp öneren doktor da var kortizon öneren de var fakat henuz hıcbır sey yaptırmadım. Yüksek dozda oxandralone alsam bunun eklem kapsülünde yasanan travmayı iyleştirme durumu olur mu acaba ? Yada herhangi bir kesin çözüm tavsiyen var mı ?
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 24, 2018 9:17 pm

Geçmiş olsun. Müsabaka vs gibi iyileşme aciliyeti gerektiren bir durumun yoksa anabolizan almanı önermem. Kendi iyileşme evresine bırak derim
Arimidex için de iki günde bir yarım tablet alabilirsin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Arnold1989 » Prş May 10, 2018 11:01 pm

lennox77 yazdı:Geçmiş olsun. Müsabaka vs gibi iyileşme aciliyeti gerektiren bir durumun yoksa anabolizan almanı önermem. Kendi iyileşme evresine bırak derim
Arimidex için de iki günde bir yarım tablet alabilirsin

Öyle yaptım hocam kür süresince dövüşe ara verdim konsidyon olarak geriye gitmemek için sadece haftada 1 gün cok hafif bacak ağırlıklı calısıyorum
Arnold1989
Yeni Üye

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir