Jinekomas Testo Propionate Masteron Oxandralone dozaj ve pct

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Jinekomas Testo Propionate Masteron Oxandralone dozaj ve pct

Mesajgönderen Arnold1989 » Cmt Mar 31, 2018 2:09 pm

6586E200-D0E7-43A9-B607-ABFE8A7E81B7.jpeg
66F26B24-36D6-4A7E-BE4A-5053835A5CCE.jpeg
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 8-9 yıldır spor yapmaktayım fakat ara ara bırakmak zorunda kaldım.
Aktif oldugum dönemlerde testo pr, enan, primo, tren acet, masteron, oxandralone, winstrol, clen, içeren düşük dozajlarda toplam 3 adet kür geçmişim var.

Güncel olarak 2 yıldır aktif fitness ve kick box/muay thai sporları ile uğraşıyorum. Haftada 3 fitness 3 dövüş idmanlarım olmak üzere toplam 6 gün idman yapıyorum.

188 boy 88kg ve %12 yağ oranına sahibim

2015 deki son tren kürümden sonra hiç steroid kullanmadım ancak son 1 yıldır ara ara gögüslerimde ağrılı ve acılı beze şeklinde kitleler oluşuyor ve ara ara kayboluyor. Son 3 aydır da aktif olarak 2 gögsümdede az miktarlarda mevcut.

Haşimato troid rahatsızlıgım mevcut bu yüzden de günlük düzenli 75mg levotiron kullanıyorum.

Testosteron seviyemi hiç ölçtürmedim ancak libido anlamında çok şükür hayatım boyunca olmadığı kadar üst seviyede diyebilirim.
Son yaptırdıgım yukarıdaki kan değerleri sonuçlarına göre prolaktin ve e2 üst sınırda. Bunun sebebi ne olabilir acaba testo seviyem cok yükseldiği için diğerlerni de yukarı cekmıs olabılırmı diye dusunuyorum

Bu paylaştığım bilgileri düşünürsek define amaçlı 10 hafta boyunca testo propionate 400 / hafta 300 masteron / hafta
Şeklinde bir küre girmemde ne gibi bir sakınca olabilir ?

Bu kürün gögüslermdeki veya tiroid rahatsızlıgımı nasıl etkıleyecegı konusunda ne kadar arastırma yapsam da kıme sorsam da net bır sonuca ulasamadım.

Bilgili arkadaşlara sorum şuan böyle bir küre girmem risk teşkil edermi gögüslerimdeki veya troidimdeki rahatsızlık acısından.

Eğer etmez ise kür içerisinde mct olarak arimidex vb ne kullanmam gerekir, aynı zamanda kür sonu pct nasıl olmalı.

Değerli cevaplarınız için şimdiden cok teşekkür ederm
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Re: Jinekomas Testo Propionate Masteron Oxandralone dozaj ve

Mesajgönderen XHasanX » Cmt Mar 31, 2018 3:24 pm

daha önce kür geçmişi olan kişilerde kas kütlesine bağlı olarak testosterone seviyeside ilerleyen dönemlerde kür yapmamasına rağmen yüksek oluyor buda haliyle öströjenide yükseltiyor bunu önlemek adına göğsünüzde ağrı hissettiğinizde günlük 20 mg tamoxifen alıp bunun önüne geçebilirsiniz tiroidinizde bulunan rahatsızlık kullanacağınız anabolizanlarla beraber sorun teşkil etmez testo prop ve masteron ile yapılacak kürde kür içinde arimidex gibi ağır anti östrojene gerek yok tren deca vb gibi anabolzianlar alınmadıkça nolvadex kür içinde yeterli olur kür sonunda 500 ünite hcg 5 gün arayla ilk hcg iğnesinden itibaren 3 hafta süreli olarak günlük 20 mg tamox ve 50 mg klomen bahsettiğiniz kür için yeterli bir pct olacaktır
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen Arnold1989 » Cmt Mar 31, 2018 4:17 pm

Cevabınız için cok teşekkür ederm. Peki kür içerisinde nac, milk thistle, saw palmetto gibi desteklerden neler almalıyım. Ailede hem anne hem baba tarafında genetik kellik var fakat 2015 deki tren testo masteron kürümden sonra cok hızlı bir sekılde bır kac ayda ciddi saclarım dokuldu.

Suanda da ciddi seyrek saclarım, masteronun dht den dolayı sacları dokme yan etkısı ıle basa cıkabilme yolum varmıdır acaba ?
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr Nis 01, 2018 3:35 pm

Arnold1989 yazdı:Cevabınız için cok teşekkür ederm. Peki kür içerisinde nac, milk thistle, saw palmetto gibi desteklerden neler almalıyım. Ailede hem anne hem baba tarafında genetik kellik var fakat 2015 deki tren testo masteron kürümden sonra cok hızlı bir sekılde bır kac ayda ciddi saclarım dokuldu.

Suanda da ciddi seyrek saclarım, masteronun dht den dolayı sacları dokme yan etkısı ıle basa cıkabilme yolum varmıdır acaba ?

Eğer genetik olarak kellik varsa ailede ve sendede bunun başlangıcı var ise maalesef bunu engelleyecek birşey yok çinko ve proscar alarak bir nebze azaltabilirsin ama sana kimse şnu diyemez steroidler saç dökmez eğer genetik yatkınlık var ise saçlar dökülür bununda çaresi ileride saç ekimi olur böylece önüne geçmiş olsun :) yapacağın kür ağır olmadığı için milk thistle ve naca gerek yok dht ye karşı saw palmetto çinko ve proscar alabilirsin başarılar
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen XHasanX » Pzr Nis 01, 2018 3:58 pm

hammerstorm hocamıza tamamen katılıyorum bana yazacak birşey bırakmamış :D
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzr Nis 01, 2018 8:51 pm

Hammerstorm yazdı:
Arnold1989 yazdı:Cevabınız için cok teşekkür ederm. Peki kür içerisinde nac, milk thistle, saw palmetto gibi desteklerden neler almalıyım. Ailede hem anne hem baba tarafında genetik kellik var fakat 2015 deki tren testo masteron kürümden sonra cok hızlı bir sekılde bır kac ayda ciddi saclarım dokuldu.

Eğer genetik olarak kellik varsa ailede ve sendede bunun başlangıcı var ise maalesef bunu engelleyecek birşey yok çinko ve proscar alarak bir nebze azaltabilirsin ama sana kimse şnu diyemez steroidler saç dökmez eğer genetik yatkınlık var ise saçlar dökülür bununda çaresi ileride saç ekimi olur böylece önüne geçmiş olsun :) yapacağın kür ağır olmadığı için milk thistle ve naca gerek yok dht ye karşı saw palmetto çinko ve proscar alabilirsin başarılar

Öncelikle tüm bilgiler için teşekkür ederim. İlaçlarımı temin ettim kısmetse yarın start veriyorum.
Söylediğiniz gibi hafif bir kür oldugu için milk thistle ı cıkarttım ancak önceden elimde kalan son kullanma tarihi geçmemiş 60 tablet oxandralone var. İlk 3 hafta hem elimdekileri değerlendirmek hemde kickstart amaçlı 20 gün boyunca günlük 30mg oxandralone u da kürüme eklemeyi düşünüyorum. Ancak bu durumda oxandralone u da eklemişken 1 kutu daha satın alıp 6 haftaya tamamlamak daha mı mantıklı olur sizce ?
Emin olmamakla beraber; oxandralone ile ilgili geçmiş kendi tecrubelerimden hatırladıgım max etkisi 3-6 hafta arasında görülüyordu sanırım ?

Gece yatmadan önce çinko magnezyum ve gh(supplement) alıyorum kür sırasında ve sonrasındada devam edeceğim.

Saw palmetto da ekleyeceğim, ekstra olarak bu kür için proscar kullanmama gerek oldugunu bilmiyordum günlük kaç mg kullanmam gerekiyor ?
En son Arnold1989 tarafından Pzt Nis 02, 2018 12:13 am tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzt Nis 02, 2018 12:06 am

Bir de enjeksiyon günlerini ilaçlar kısa ester oldugu için şu şekilde ayarlasam max verim alırmıyım ?
Bir gün 100mg testo prop, ertesi gün 100mg masteron şeklinde hergün enjeksiyon olacak bir döngü
Pazartesi: 100mg testo p
Salı: 100mg masteron
Çarşamba: 100mg testo p
Perşembe: 100mg masteron
Cuma: 100mg testo p
Cumartesi: 100mg masteron
Pazar: 100mg testo p
Pazartesi: 100mg masteron
Salı: 100mg testo p
Çarşamba: 100mg masteron
.
.
.
.
.
.
Bu şekilde yaparsam 8 hafta(60gün) sonunda elimdeki tüm ilaçlar ne eksik ne fazla olacak şekilde tam denk gelmiş oluyor.
Kendim yapcağım için hergün iğne vurulmak problem değil.
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen XHasanX » Pzt Nis 02, 2018 5:06 pm

Arnold1989 yazdı:Bir de enjeksiyon günlerini ilaçlar kısa ester oldugu için şu şekilde ayarlasam max verim alırmıyım ?
Bir gün 100mg testo prop, ertesi gün 100mg masteron şeklinde hergün enjeksiyon olacak bir döngü
.
.
.
.
.
.
Bu şekilde yaparsam 8 hafta(60gün) sonunda elimdeki tüm ilaçlar ne eksik ne fazla olacak şekilde tam denk gelmiş oluyor.

enjeksiyon döngün gayet güzel olmuş kardeşim ben bir sıkıntı göremedim keşke herkes bu kadar muntazam ve dikkatli olsa :D oxandrolone u kickstart için koyabilirsin yada kür sonuna doğru yağ yakımını iyice artırmak için alabilirsin her iki şekildede olur proscarı üstünde yazan kullanım talimatına göre kullanman yeterli olacaktır
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzt Nis 02, 2018 6:18 pm

XHasanX yazdı:
Arnold1989 yazdı:Bir de enjeksiyon günlerini ilaçlar kısa ester oldugu için şu şekilde ayarlasam max verim alırmıyım ?
.
.
.
.
.
.

enjeksiyon döngün gayet güzel olmuş kardeşim ben bir sıkıntı göremedim keşke herkes bu kadar muntazam ve dikkatli olsa :D oxandrolone u kickstart için koyabilirsin yada kür sonuna doğru yağ yakımını iyice artırmak için alabilirsin her iki şekildede olur proscarı üstünde yazan kullanım talimatına göre kullanman yeterli olacaktır

Bir amaç uğruna vücuda kimyasallar sokmuşken bari max etki min yan etki görme taraftarıyım :D Maalesef cok umursamadan dan dun rastgele asprin niyetine kürler yapn arkadaslarım benım cevremdede var..

Proscar’ı biraz araştırdım birkaç kişiye de sordum ancak hiç bilen tecrube eden yok ınternetten ulasabıldıgım bılıler de cok sınırlı. Tam olarak ne amaçla kullanıyoruz proscarı birde olmazsa olmaz mıdır ? Saw palmetto yeterli gelmez mi prostat için ?
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen Arnold1989 » Prş Nis 05, 2018 11:29 am

Proscar ı mct ye ekleyin deme sebibiniz saç dökülmesi için mi yoksa prostat büyümesi için mi 8 haftalık gün aşırı masteron ve testo p kullanımı prostat üzerinde etki yaratır mı ?
Arnold1989
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir