İlk kür-cük

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk kür-cük

Mesajgönderen Phobos » Cmt Mar 31, 2018 10:36 pm

Merhaba,

Boy:171
Kg:75
Yağ Oranı:%18
Spor geçmişi : 1 yıl aralıksız. 3 yıl ara. 4 aydır tekrar aktif

Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde 4 hafta günlük 30mg only winstrol kullanmayı düşünüyorum. Karaciğer koruyucu- vitamin mineral desteği ile. Only tablet kürlerinin verimsizliği zararlar vb konularda birçok bilgi olduğunu gördüm. Mutlaka bir test.ile birlikte alınması gerektiği açık. Ancak 4-6 hafta only winstrole pozitif bakanlarda var.

Neden bunu tercih ettiğimi sorarsanız, asıl kürümü önümüzdeki kış yapmayı planlıyorum. Asıl kür dediğimde 250mg enantat+primo gibi nispeten hafif bir kür. Bu 4 hafta ile vücudumu test etmek istiyorum, gözlemlemek istiyorum. Vücudumun bir anabolik steroide ne tepki vereceği kesin değil sonuçta.

1-iyi bir diyet maksimum antreman verimi ile bu 4 haftada ne sağlarım?
2-PCT yapacağım ancak 4 hafta nolvadex 20mg+klomen 20mg gibi reçeteler öneriliyor. Bu kadarı gerekli midir?
3-Eczaneden reçetesiz temin edebileceğim bir PCT önerebilir misiniz? Nolvadex yerine başka birşey kullanabilir miyim?

Hepinize teşekkürler
Phobos
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kür-cük

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr Nis 01, 2018 3:39 pm

1- only winstrol ile su atıp sertlik kazanırsın ama kas kazanımı ve güç artışı yaşaman zor
2- pct only winstrolde gereksiz ama istersen only winstrol yaparken günlük 20 mg tamoxifen alabilirsin
3-nolvadex yerine muadili tamoxifeni alabilirsin
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir