2. Kür Tavsiyesi

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

2. Kür Tavsiyesi

Mesajgönderen nelenleron » Prş Nis 12, 2018 10:17 am

Merhabalar,

Yakın zaman da ilk kürüm olan Deca-Danabol-Enantat-Boldenon (1. kürüm) olan kürümü tamamladım.
Belki ilk kür diye hatalarım oldu ama mümkün mertebe cleanbulk yapmaya çalıştım şöyle ki, bana yetersiz bilgi verilmesi sonucunda ben kürümde fıstık ezmesi vs. yedim daha çok su tuttum.

Tabi sonrasında idrak edip bırakıp sadece günlük 3 su bardağı bulgur ve 750-1 kg arası tavuk ve et ürünleriyle beslendim.
67 Kilo'dan 78 kiloya çıktım, kolum 31 cm'den 36 cm'e çıktı fakat insanoğlu nankör ne yazık ki yetmiyor da yetmiyor. :)

Aslında benim hedefim define, yağsız bir vücutken hocama güvenerek kendimi bulk küründe buldum, bunun bulk kürü olduğunu da girdikten sonra öğrendim yoksa en başında itiraz ederdim.
Şimdi vücudumu dinlendirme aşamasındayım 3 ay kadar bekleyeceğim ve forumda Hammerstorm hocamın önerdiği kür planını yapmak istiyorum.

Fakat benim kür konusunda bilgim açıkcası çok yüksek değil araştırıyorum ama denemeden de bilemiyor insanoğlu.
Hammerstorm hocamın önerdiği kürü aşağıda görebilirsiniz, kendisi bu kür ile hem yağ yakacağımı hemde hacim kazanacağımı söyledi.

Ben A'dan Z'ye tüm ürünlerimi Thaiger Pharma almak istiyorum bu işi artık güvenilir, bandrollü bir firmanın ilaçları ile yapmak istiyorum.
Bandrollü olduğu sürece diğer ürünlere de yönelirim bunu da belirtmek istiyorum, sitesinde doğrulama kodu olmayan ürünleri vücuduma sokmak istemiyorum.

Bu arada kür;
1-12 hafta 500 mg testosterone cypionate
1-10 hafta 200 mg trenbolone enanthate
1-6 hafta günlük 30 mg turanabol tablet
8-12 hafta günlük 30 mg winstrol tablet
8-12 hafta clenbuterol tablet ( sabah aç karnına 1 tablet ve idmandan 30 dk önce 1 tablet şeklinde )

Benim bu kür de sormak istediğim hangi ilaçlardan kaç kutu almam gerekiyor ve bu kürde beslenme planım nasıl olmalı?
Yani beslenmem yine bulk küründe ki gibi mi olacak? Eğer öyle olmayacaksa nasıl vücut hacim alacak?

Bahsettiğim gibi bulk küründe;

Günlük

4 Yumurta beyazı + 120 Gram Yulaf

3 ( pişmemiş ölçü ile ) bulgur pilavı ve 750-1 g/kg arası tavuk/et tükettim.

Akşamları idman sonrası yine tavuk, yumurta suplement vs.gibi ürünlerime devam ettim.
Bu süre zarfında C vitamini ve Zinco aldım.
Milk thistle kullanımı yaptım, karaciğerimi yağlandırmayacak ve yormayacak ilaç destekleri aldım.

Bu kür hakkında bana detaylı bir fikir verme şansınız olursa çok sevinirim.
Birde ürünleri güvenilir birinden tedarik edebiliyor muyum?

İyi forumlar dilerim.
nelenleron
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: 2. Kür Tavsiyesi

Mesajgönderen Rooturk » Pzt May 07, 2018 4:56 pm

" Hammerstorm hocamın önerdiği kürü aşağıda görebilirsiniz, kendisi bu kür ile hem yağ yakacağımı hemde hacim kazanacağımı söyledi. " Hammer hoca doğru söylemiş.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir