tren acetat-testo e-halo-winstrol

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

tren acetat-testo e-halo-winstrol

Mesajgönderen Prometheus3 » Çrş May 16, 2018 9:44 am

merhhaba arkadaşlar hayırlısıyla 1-2 haftaya tren acetat-testo e - bolde , halo- winstrol kürüne giricem. daha önce pct yapmadığım için kötü etkileri hala süren(psikolojik olarak ereksiyon olamam) 2 kür geçmişim var. yaş 24 boy 1.75 kilo 90 yağ oranım %17 civarındadır diye düşünüyorum.Amaç daha çok yağ yakmak.Sabahları 30-40 hiit kardiyo veya 20-30dk wind sprintslerden oluşan kardiyo akşam ağırlık antrenmanı sonrası 15 dk 15 eğimde 3-4km hızda parmak üzerinde yürüyüş kardiyo yapıcam.günlük kalori alımını 2.000 civarında tutmayı düşünüyorum.siz ne dersiniz? 5-6 senelik spor geçmişim var tabii ki düzensiz şekilde. kür esnasında vitamin vs alımı olacaktır. kullanımlar ise şöyle

8-16 tren acetat haftalık 200mg

1-16 testo e haftalık 500mg

1-16 bolde haftalık 400mg

12-16 winstrol günlük 50mg

1-4 halotestin günlük 10mg

belki treni kürden çıkaradabilirim

kür ile ilgili eleştirilerinizi bekliyorum. mesela halo gereksiz vs vs

şimdi bu kürde sormak istediğim 1-2 soru var.

"asıl önemli olan alacağım ürünün çalıştığından emin olmak için kür öncesi testleri yaptırıcam ve minimum kaç gün beklemeliyim 2. testi yaptırmak çalıştığını görmek için?"

1- bu oranda testo e ve tren kullanılır mı? tren, testonun 5katı güçte yani 200mg tren 1.000mg testo ediyor bu bile bence çok yüksek ama kür planlamalarına bakıyorum haftalık 400mg tren iyidir diyorlar. bi de bunun üstüne haftalık 500mg solo testo da gelecek. testislerde sorun olur mu?

2-haloyu bu şekilde kullanmak elzem midir?yoksa oran arttırılmalı mı? arttırılmalı ise ne kadar?

3-çok sulu bir vücudum var winstrolü daha fazla kullanmak istiyorum açıkçası daha uzun sürelerde kullanmak ne tür zararlar verir.(enjeksiyon olasılık dışı çünkü feci ağrılı oluyor enjeksiyonlarım 2-3 enjeksiyon yeter de artar bana :) )

4- supplement olarak alınan multivitaminler ile eczaneden tek tek alınan arasındaki fark nedir? çünkü hesapladım eczaneden alınanlarla hem daha fazla mg alabiiyoruz hem de daha ucuza geliyor.

bu kür ile güzel bi günlük de tutucam gün be gün oradan takip edebilirsiniz.şimdiden çok teşekkürler herkese
JUST LIFT
Prometheus3
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: tren acetat-testo e-halo-winstrol

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Eki 17, 2018 9:56 pm

Merhabalar
Kür güzel ancak Halotestin kullanma amacınız nedir ?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir