Hacim kürü hakkında

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Hacim kürü hakkında

Mesajgönderen sayar89466 » Cum Oca 15, 2021 10:35 pm

Merhabalar, yaklaşık 1 yıldır spor yapıyorum fakat istediğim gelişmeyi aldığımı düşünmüyorum.
Başlangıç kilom 59 idi. Şu an 72yim sabahları.
Biceps 24dü şu an 36

Fakat bu gelişim yaklaşık 4-5 ay içinde oldu son 5-6 aydır işe bir yol katettiğimi düşünmüyorum.

Sayın hocalarım, arkadaşlarım sizden ricam eczaneden temin edebileceğim hacim ve definasyon kürü var mıdır? Abartı şeyler olmasına gerek yok eczaneden gidip alabileceğim şeyler olması yeterli. Böyle bir şey yoksa cahilliğime verin :) teşekkür ederim şimdiden
sayar89466
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Hacim kürü hakkında

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Oca 18, 2021 9:20 pm

Merhabalar
Bulabilirseniz (stok durumunu bilmiyorum ) eczaneden klasikleşen susta primo kürü yapabilirsiniz. Klasikleşmesinin hakkını verecek bir kürdür ve katkı verir
Bu bağlamda
haftalık 250 mg sustanon
haftalık 300 mg rimobolan yeterli olacaktır. Bunlar dışında başka bir ürüne bulaşmanıza gerek yok (isteğinizin sadece ülkemizdeki eczanelerde satılan ürünler olduğunu varsayıyorum)
10 haftalık bir kür planlamasında
10 ampül sustanon
30 ampul rimobolan gereken adetler olacaklardır
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir